Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Smyrny

Z nami od: 17 lipca 2018 o 14:02
Ostatnio: 18 lipca 2019 o 6:02
Wiek: 27
Płeć: mężczyzna
Exp: 5
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 14 (11 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2117
  • Komentarzy: 7
  • Punktów za komentarze: 13
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Czemu nie wykorzystać tej przypadkiem stworzonej okazji?

Czemu nie wykorzystać tej przypadkiem stworzonej okazji? –  A może to, że tak wiele dzieci nie dostało się dowymarzonych szkół to tak na prawdę mimowolniestworzona szansa na powrót do normalności, kiedyto debile zamiast drastycznie obniżać poziom wliceach i na studiach i tworzyć grupę bezmózgichidiotów z dyplomami będą musieli nauczyć sięzawodu i zacząć pracować na stanowiskuodpowiadającym ich zdolnościom? Dzięki temuwrócimy do rzeczywistości kiedy na tytuł naukowytrzeba było zapracować i mieć coś w głowie.

Jeśli tak wygląda "postęp" to chyba wole być średniowiecznym chłopem.

Jeśli tak wygląda "postęp" to chyba wole być średniowiecznym chłopem. –  Jak kiedyś wyobrażaliśmyCo faktycznie mamy obecnie?sobie czasy obecne?- podróże międzygwiezdne,- latające samochody,- wynalezione lekarstwo na raka,- powszechne "inteligentne" domy,- dobrobyt,- korki, remonty dróg dopiero cootwartych,- fotoradary,- naród utrzymywany z socjalu,antyszczepionkowców,płaskoziemców,wmuszaną ideologię LGBT,prześladowanie "katoli",dewastowanie obiektów sakralnych,gadające roboty,- tolerancje,- powszechne technologie niezatruwające środowiska,- wyższe zarobki,- ułatwienia w pracy związane zkomputeryzacją,- szybszy i bezpieczniejszy transport,powszechny dostęp do wszelkichinformacji z całego świata,profanacje,kilkuletnie kolejki do lekarza,- zdewastowane środowisko,- "państwo teoretyczne",- fake newsy podawane niemalcodzień w mediach jako rzeczywistefakty,- pranie mózgów przez media,państwa stojące na krawędziwojny domowej w imię źlepojmowanej "wolności",
archiwum

Gdyby tak..

Gdyby tak.. – Gdyby tak wszystkie co trochę powtarzane informacje dotyczące monstrualnego wzrostu cen żywności w ostatnich latach były prawdą a nie tylko polityczną nagonką, to dziś za zwykłą kanapkę z szynką musiałbym oddać pół wypłaty...
archiwum

Twoja racja wcale nie musi być "Twojsza"...

Twoja racja wcale nie musi być "Twojsza"... –
archiwum

Bo tworzenie nowego porządku zawsze zaczyna się od burzenia starego... a tego nikt nie lubi

Bo tworzenie nowego porządku zawsze zaczyna się od burzenia starego... a tego nikt nie lubi –
archiwum

Nie daj się przegadać antyszczepionkowcom

Nie daj się przegadać antyszczepionkowcom –
archiwum

Smutna rzeczywistość tego narodu

Smutna rzeczywistość tego narodu – Ale czego innego można się spodziewać w kraju,w którym życiowym priorytetem jest wypicie czteropaka na dzień, zdobycie kasy bez pracy i podwyżki bez samorozwoju... a jedyne sukcesy w życiu to te sportowe oglądane w telewizji.
archiwum

Bo nie niszczy się nienawiści nienawiścią

Bo nie niszczy się nienawiści nienawiścią –
archiwum

Tolerancja nie jest jednokierunkowa

Tolerancja nie jest jednokierunkowa – Wszystkim "tolerancjonistom", zwolennikom organizacji "mniejszościowych" oraz ruchów "anty..." przypominamy, że tolerancja działa w dwie strony nie tylko w tę, w którą wam pasuje a tolerancji wymaga się tak samo w stosunku do was jak i od was.
archiwum

Pytanie do "obrońców konstytucji"

Pytanie do "obrońców konstytucji" – Ja nie czytałem, więc się nie wypowiadam ale też nie latam z tabliczkami na wniosek jakiejś partii  jak postrzelony.
archiwum

Chce normalności, nie wyborów!

Chce normalności, nie wyborów! – I tak trafi do archiwum, bo nie zgadza się ze sposobem myślenia moderatora, zamiast tego trafi na nią bezczelnie przechwalający się ćpun albo inna "gównoburza" na temat "Kleru".
archiwum

Plecakowa rzeczywistość

Plecakowa rzeczywistość – Bo waga i wielkość plecaka to nie wina rządów czy nierządów, tylko lobby wydawniczych i nauczycieli, którzy wymagają noszenia książek z których się w szkołach nie korzysta, lub wykorzystuje się 0,3 treści w nich zawartych.

Nie ufam fałszywym ludziom...

Nie ufam fałszywym ludziom... –  Nie ufam ludziom, którzypotrafią udławić się przywyliczaniu grzechów Koscioła czyjakichś Rydzyków... a nie umiejązawstydzić się własnych... Nieufam pseudo-kryształowymludziom
archiwum

Takie rzeczy tylko w Polsce

Takie rzeczy tylko w Polsce – A może by tak zamiast słuchać zakłamanych mediów zacząć myśleć samodzielnie??

1