Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

SkrajnieCentrowy

0 / 2
SkrajnieCentrowy

[demot] Akurat oba obozy mają zakrzywioną definicję. To jest temat, nad którym można się spierać dzień i noc. Najpierw warto zacząć od tego, jak kto rozumie hasło "narzucanie swoich zasad". Od tego można dojść do wielu rzeczy, a końcowe wnioski mogą być skrajnie różne.

-1 / 3
SkrajnieCentrowy

[demot] W normalnym kraju jak ktoś się dziwnie zachowuje to trafia do psychiatryka, a w kraju nienormalnym na egzorcyzmy.

3 / 3
SkrajnieCentrowy

[demot] Czuć się odpowiedzialnym za złe praktyki, podejmowane przez innych ludzi, którzy żyli wieki temu, tylko dlatego, że ci mieli ten sam kolor skóry... Czy tym samym za zbrodnie hitlera, stalina, odpowiadają wszyscy biali ludzie?

2 / 4
SkrajnieCentrowy

[demot] @kondon MYślę, że miało to tylko ukazać, że wiele konfliktów ma swoje podłoże jedynie w urojeniach, a ludzie przez czyjeś urojenia tracą jedynie życie. Z tych 3 obrazków, to ten 3 wydaje wyśmiewać te 2 wyżej zamieszczone.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 kwietnia 2021 o 16:13

0 / 2
SkrajnieCentrowy

[demot] Z bliżej nieokreślonych powodów, policja nie ma w zwyczaju monitorowania sytuacji w kościele. Na szczęście pilnuje chociaż górek, by dzieciaki nie mogły zjeżdżać z nich na sankach...

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 kwietnia 2021 o 16:04

7 / 9
SkrajnieCentrowy

[demot] W sumie to jest nieco sprytne, trzeba przyznać. Wykończą przedsiębiorców, powiedzą później, ze to covid ich wykończył, a oni odkupując poszczególne działalności, będą bredzić, że ratują miejsca pracy i rozwijają prężnie narodową sieć siłowni, hoteli i restauracji.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 kwietnia 2021 o 16:24

-3 / 21
SkrajnieCentrowy

[demot] Ten co się daje robić w konia, tymi hasełkami o wolności wywodzącymi się z konfederacji, jest niebywale naiwny, wręcz tak samo jak wyborcy pis, gdy słyszą, że zachód nam czegoś zazdrości. Nie ma niestety godnej partii w naszym sejmie. Są jedynie złe i gorsze.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 kwietnia 2021 o 15:34

1 / 5
SkrajnieCentrowy

[demot] Coś takiego jak poprawność polityczna i uczucia religijne nie powinno mieć miejsca, jeżeli mówimy o wolnym państwie.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 kwietnia 2021 o 14:19

19 / 25
SkrajnieCentrowy

[demot] Zastanawia mnie czy jest w ogóle możliwa taka rzeczywistość, w której pedofilia w KK budzi taki sam sprzeciw moralny jak "rzekoma" technologia produkcji tych szczepionek.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 kwietnia 2021 o 18:23

5 / 7
SkrajnieCentrowy

[demot] Bo to przecież im większa świątynia, tym większe zdrowie wśród Polaków :) Mało ważne, że Polacy są szczepieni jednorazowymi strzykawkami kilkakrotnie, że upadają im biznesy, że mamy dziesiątki tysięcy zgonów, których być nie powinno. Świątynie muszą być piękne, jak na kraj katolicki przystało. Od razu mam przed oczyma Brazylie, ich slumsy, biedę, poziom przestępczości, ale za to jakie piękne pomniki Jezusa mają...

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 kwietnia 2021 o 17:52

9 / 9
SkrajnieCentrowy

[demot] Kiedyś w Europie też pewna "mondra inaczej" instytucja zalecała zabijanie kotów. Jakie skutki to przyniosło Europie to chyba każdy wie.

11 / 19
SkrajnieCentrowy

[demot] Szkoda człowieka, zginął w imie czyichś fantazji i urojeń... Mimo wszystko również jestem ciekaw lewicowych fikołków wokół tej sprawy.

6 / 8
SkrajnieCentrowy

[demot] W mojej ocenie jest to coś kompletnie głupiego. Owszem bywają takie przypadki, ale te są skutkiem strachu, jaki panował wśród homoseksualistów kilkanaście/dziesiąt lat temu, którzy zakładali rodziny "tradycyjne" po to by nie zostać zaszczutym. A to tutaj to co ma pokazać? Że nagle sobie orientacje zmienili? To kolejna bajka, którą też można spotkać po prawej stronie, która twierdzi że można się tego nauczyć...

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 kwietnia 2021 o 14:18

2 / 2
SkrajnieCentrowy

[demot] @Horsman Albo katolicyzm i inne konserwatywne wartości. Gdyby każdy kierował tylko swoim życiem według poszczególnych ideologii, to byłby już ogromny krok do normalności. A tak tylko biczowanie się nawzajem różnymi mądrościami, które rzadko kiedy obchodzą stronę drugą.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 kwietnia 2021 o 13:09

11 / 11
SkrajnieCentrowy

[demot] Jak dla mnie to ludzie mogą wysyłać mu całe pensje czy emerytury, byleby z budżetu nic nie dostawał i płacił normalne podatki. Co niestety jest jedynie marzeniem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1053 54 następna »