Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

SirChris81

0 / 0
SirChris81

[demot] A stwierdzeniem, że Polska kolej może się odrodzić dzięki Pandolino to już powaliłeś. To tak jakby stwierdzić że dzięki zakupowi Dreamlinerów LOT się rozwija.

0 / 0
SirChris81

[demot] Po pierwsze już dawno wiadomo że firma produkująca pociągi Pandolino to frima, która przekupia polityków aby kupowali ich pociągi. Po drugie Polska też produkuje dobre pociągi na które nas STAĆ. Po trzecie, można było wesprzeć POLSKĄ gospodarke kupując polskie pociągi. Po czwarte, mamy takie tory, jakie mamy, więc superpociągi nie mają na razie prawa bytu. Możnaby pisać długo.

0 / 0
SirChris81

[demot] Xpavlo masz rację. U nich to jest zupełnie normalne zachowanie, szczególnie podczas rozmów o interesach. My mówimy starszym ludziom na "pan", oni mówią na "ty". Tych różnic kulturowcyh jest więcej.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 10 września 2013 o 22:16

-2 / 6
SirChris81

[demot] Spokojnie. Zaraz się wszystkim znudzi. Tak jak Backstreet boys, Spice Girls, New kids on the block itd. itp.

2 / 2
SirChris81

[demot] Na miejscu JKM tak bym tego nie pozostawił. Typowe nieczyste zagranie TVNu. Jak można wysuwać oskarżenie że ktoś jest faszystą na podstawie zdjęcia z ręką wyciągniętą do góry? Równie dobrze mógł wtedy coś pokazywać.

1 / 1
SirChris81

[demot] Nie "kurzy" tylko "którzy". Nie "nie umią", tylko "nie umieją". I rzeczywiście nie umieją. Są popularni bo mają "słodkie" buźki.

1