Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

SC76

Z nami od: 26 grudnia 2022 o 12:05
Ostatnio: 3 grudnia 2023 o 20:56
Exp: 19
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 10 z 10
 • Punktów za demoty: 6291
 • Komentarzy: 60
 • Punktów za komentarze: 213
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Jak takie coś skomentować? – Polska wysyła misję doFinlandii. Ale Finowie o tym nicnie wiedząDzisiaj, 15:38fXRadek Pietruszka / PAPPrezydent Finlandii Sauli Niinisto oraz prezydent Polski Andrzej Duda podczasspotkania w WarszawieSzef Biura Bezpieczeństwa Narodowegoprzekazał, że Polska wyśle misję doFinlandii, której celem byłaby pomoc wzwiązku z kryzysem na fińsko-rosyjskiejgranicy. Decyzja ta miałaby być efektemrozmów prezydentów Polski i Finlandii.Jednak fińska strona nic nie o polskiejofercie, a biuro prezydenta Finlandiiprzekazało, że "nie omawiano żadnejwspółpracy wojskowej na granicy fińsko-rosyjskiej".
Na kogo byś głosował/a w drugiej turze? –
Marionetkowy prezydencina kiedyś pęknie od tego pompowania się – Donald Tusk@donaldtusk Obserwuj,,Tusk nie będzie moim premierem" -powiedział prezydent Duda.Potwierdzam. Nie będę.2:36 PM 19 lis 20236,2 tys.Odpowiedz ↑ UdostępnijPrzeczytaj 759 odpowiedziX
Papier toaletowy używany przez Kaczyńskiego –
Gość jest skutkiem nieskorzystania z aborcji – Marek SuskiFot. Sławomir Kamiński / Agencja Wyborcza.plㅋOnet > Wiadomości > KrajSprawa pani Joanny.Suski: mamy najbardziejliberalne prawoaborcyjne
Marzenie wielu facetów – 50-letniego Pawła zostawiła żona."Nie będę ją błagał, żeby wróciła"
Dobre informacje: Polacy mniej srają – Papier toaletowy podrożał aż o 47proc. Są też dobre informacje
To określenie wręcz pieszczotliwe dla PADa – Ważny wyrok sądu. Plakat ze słowem "dureń" nie obraża Andrzeja Dudy Magdalena Gałczyńska, KMK Dzisiaj, 13:11 Ten tekst przeczytasz w 2 minuty ić Lubię to Obserwuj 4 Cł < Sąd Apelacyjny w Łodzi prawomocnie uniewinnił Mirosława lwańskiego, który w 2020 r. pojawił się w Łowiczu na wiecu wyborczym Andrzeja Dudy. Mężczyzna miał transparent z napisem "Mamy durnia za prezydenta. L.W" — co było nawiązaniem do słów Lecha Wałęsy. Pierwotnie uznano go za winnego, jednak w II instancji sąd uznał, że do żadnego znieważenia nie doszło.
Sprzedaż Kościołowi polskiej ziemi z 99% bonifikatą też pod to podchodzi? – "Dzisiaj dobroRzeczypospolitej bywasprzedawane za judaszowesrebrniki"Abp Jędraszewski odniósł się także doobecnej sytuacji w Polsce. Hierarchamówi o polskich dobrach"sprzedawanych za judaszowesrebrniki".
Znajdź różnice –

1