Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

RuraHelmuta

42 / 44
RuraHelmuta

[demot] To brzmi jak zamknięta impreza dla VIPów. Same gwiazdy światowego kalibru... no i Kinga Rusin. Co ona, zajumała komuś wejściówkę?

0 / 0
RuraHelmuta

[demot] "Mimo wieków.." powiadasz? Powstanie styczniowe 1863 – 1864, Powstanie listopadowe 1830 – 1831

-1 / 11
RuraHelmuta

[demot] Całe życie miałem psy i żaden nie srał pod siebie jak zaczynało się sylwestrowe napier**nie. Te dzisiejsze psy pewnie takie przerażone, bo właściciele sami ten strach u nich nakręcają.

0 / 0
RuraHelmuta

[demot] Nic na tym potwierdzeniu nie wskazuje, że jest to opłata za taksówkę. Może to nie była taksówka, tylko limuzyna? Albo nowe buty?

0 / 2
RuraHelmuta

[demot] Środek dnia, na wsi, gdzie każdy zna każdego, zjawia się jakiś cwaniak i mówi "Dzień dobry, jestem zabłąkanym wędrowcem...", no jak ch***j bym wpuścił do domu. Z nikąd się wziął. Ładnie i czysto ubrany (więc żaden biedak), bez samochodu/roweru/hulajnogi. Z miasta przymaszerował. Przecież to na kilometr śmierdzi jakimś wałkiem.

11 / 17
RuraHelmuta

[demot] Kolega się pyta, gdzie w internecie można zobaczyć te filmiki. Oczywiście w celu ustalenia, czy nie są to fałszywe oskarżenia.

5 / 5
RuraHelmuta

[demot] @sebastian99932 Czy ta kobieta jest świadoma tego, że jej wizerunek jest upubliczniany (jest ośmieszana), co stanowi podstawy do pozwu z art. 81 ustawy o prawie autorskim i art. 212 Kodeksu Karnego o Zniesławieniu?

1