Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Rozenkranz

Z nami od: 31 stycznia 2010 o 23:48
Ostatnio: 5 lipca 2017 o 9:13
Wiek: 7
Exp: 387
O sobie:

Jestem wielkim filozofem stanu ducha i materii. Jestem albo wybitnie inteligentny, albo nie zdaję sobie sprawy z własnej głupoty.
Jestem irracjonalny, często piszę bzdury za które potem się wstydzę. Potrafię zmienić zdanie, ale otwarcie się do tego nie przyznam.
Mam stały gust muzyczny, który kończy się gdzieś na 94 roku [+wyjątki].
Wrzucam demoty i chcę by były na głównej, jestem apodyktyczny i zapatrzony w siebie, mniemam, że moje demoty są świetne i oczekuję ich kompletnej akceptacji. Krytyka mnie boli. Często piszę chamski komentarz, zdaję sobie z tego sprawę w połowie pisania, a potem go kasuję. Częściej wrzucam minusy niż plusy, ale naprawdę dobre prace mnie ruszaj?. No cóż...
życie złośliwca to nie przelewki

Jest obserwowany przez: 103 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 69 z 243 (174 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 91920
  • Komentarzy: 3434
  • Punktów za komentarze: 16366
  • Obserwuje: 17 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

Mam prośbę do głównych stacji telewizyjnych i portali internetowych

Mam prośbę do głównych stacji telewizyjnych i portali internetowych – Nie piszcie i nie mówcie "trzęsienie ziemi", "nikt się tego nie spodziewał" tylko powiedzcie uczciwie: "Znowu wyszliśmy na durniów i propagandystów, my tendencyjni dziennikarze i całe te żałosne grono ekspertów od siedmiu boleści"
archiwum

Minister Gliński wykreślił Redutę Ordona z rejestru zabytków

Minister Gliński wykreślił Redutę Ordona z rejestru zabytków – Na jej miejsce ma powstać osiedle muzułmańskie za pieniądze z Arabii Saudyjskiej. Panie ministrze, warto było? Naprawdę? A gdy już wyłączą kamery i można skończyć tę wyuczoną gadkę o Polsce, narodzie i kulturze, zasypia Pan od razu czy może jednak coś Pana trapi?
archiwum

Sponsor Warty Poznań i mąż prezes[ki] Jakub Pyżalski w akcji

Sponsor Warty Poznań i mąż prezes[ki] Jakub Pyżalski w akcji – Mam nadzieję, że takie osoby będą eliminowane ze sportu, bo nie dość, że niszczą atmosferę, to ich zachowanie działa destruktywnie na wychowanie młodzieży w sporcie. Żenada.
Źródło: yt
archiwum

Po 77 latach, kolejne niemieckie ultimatum i jawne dążenia do IV rzeszy

Po 77 latach, kolejne niemieckie ultimatum i jawne dążenia do IV rzeszy – Tym razem nie żądają kawałka Polski, ale tego, by nasze państwo przestało istnieć. Nie myślałem, że ci szaleńcy kiedykolwiek zdejmą maski i odsłonią swoje niecne plany zniszczenia państw narodowych. A jednak!
archiwum

Znam związki

Znam związki – Które trwają tak całe lata
archiwum

Papież Franciszek

Papież Franciszek – Jest w najlepszym razie mało rozgarnięty.
archiwum

Papież Franciszek apeluje do kobiet w Europie: Rozmnażajcie się z imigrantami.

Papież Franciszek apeluje do kobiet w Europie: Rozmnażajcie się z imigrantami. – Postawa w której mieszkańcy starego kontynentu chcą zachować integralność kulturową i etniczną uznał za egoistyczną. Ton wypowiedzi Papieża niebezpiecznie zbliża się do retoryki islamskich imamów.
archiwum

Niemcy do 2020 wydadzą 93,6 mld € [!!] na świadczenia dla imigrantów

Niemcy do 2020 wydadzą 93,6 mld € [!!] na świadczenia dla imigrantów – Po co się tak szczypią? Niech od razu przeznaczą na nich cały swój budżet, bo jeszcze ktoś uzna, że to za mało i będzie afera.
archiwum

Odkąd dowiedziałem się, że w Jury krajów na Eurowizji siedzą polityczni przedstawiciele, tym chętniej oglądam przyznawanie punktów

Odkąd dowiedziałem się, że w Jury krajów na Eurowizji siedzą polityczni przedstawiciele, tym chętniej oglądam przyznawanie punktów – I mam nadzieję, że Kaczyński siedział wraz z kotem i oglądał to jak Ukraina nam daje 0 pkt. Miliardowe pożyczki bezzwrotne, stypendia dla tych pętaków, pozwolenia na pracę czy w ogóle wjazd do UE, mieszkania socjalne, wzięcie na siebie sankcji o Rosji, a ci pokazują nam środkowy palec.
archiwum

Oto ludzie współodpowiedzialni za zamachy w Brukseli

Oto ludzie współodpowiedzialni za zamachy w Brukseli – Nie wiem czy to pomoże służbom w zaprowadzeniu porządku, ale te osoby trzeba jak najszybciej przesłuchać i postawić im zarzuty narażenia ludzi na śmiertelne niebezpieczeństwo. Terrorystą nie jest lew, tylko ten, kto wypuszcza go na tłum ludzi.

Papież Franciszek o Donaldzie J. Trumpie, kandydacie na prezydenta:

Papież Franciszek o Donaldzie J. Trumpie, kandydacie na prezydenta: – "Człowiek który myśli o wznoszeniu murów, a nie budowaniu mostów nie jest chrześcijaninem". Na zdjęciu 12 metrowy mur wokół Watykanu
archiwum

I gdy myślisz: "gorzej niż za PO to na pewno nie będzie"

I gdy myślisz: "gorzej niż za PO to na pewno nie będzie" – To nagle słyszysz pukanie od dołu. Chciałbym podziękować premier Beacie Szydło, że ostatecznie przekonała mnie do wyjazdu w Polski. Chciałem tu żyć, dorobić się, założyć rodzinę, ale to niemożliwe. Będziecie mnie łupić podatkami bym utrzymał ukraińskie i muzułmańskie dzieci. To nie jest zła decyzja, to jest hańba, a może i nawet zdrada.
archiwum

Gdy byłem dzieckiem

Gdy byłem dzieckiem – Tak właśnie wyobrażałem sobie Lwa Tołstoja

Jakże często mam wrażenie

Jakże często mam wrażenie – Że spotykam tylko takich ludzi

Najczęściej sami pętamy sobie nogi

Najczęściej sami pętamy sobie nogi – I szukamy wymówki by nie pójść dalej ze swoim życiem
archiwum

Czekam na czasy

Czekam na czasy – Gdy murzyni w USA zaczną bojkotować zasiłki socjalne.
archiwum

Polityka pełni rolę opery mydlanej

Polityka pełni rolę opery mydlanej – Gdy państwem rządzą ukryte grupy interesów
archiwum

Kochanie, ilu partnerów seksualnych miałaś w swoim życiu?

Kochanie, ilu partnerów seksualnych miałaś w swoim życiu? –
archiwum

Wzywam komisję europejską o objęcie kurateli nad Niemcami

Wzywam komisję europejską o objęcie kurateli nad Niemcami – Gdzie kobiety są masowo bite, okradane i gwałcone na ulicach. Rząd okazał się ślepy, a służby głuche, co sprawia wrażenie, jakby był to jawny atak  na wolność i zdrowie własnych obywateli. Prawa człowieka w Niemczech są deptane! Tak dłużej być nie może.~Zatroskany Europejczyk
archiwum

Z cyklu prorocze demoty:

Z cyklu prorocze demoty: – Jeżeli rząd natychmiast nie rozpocznie budowy płotu na granicy Polsko-Ukraińskiej, to na wiosnę obudzimy się z setkami tysięcy imigrantów włóczących się po naszym kraju bez żadnej kontroli.