Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Rozalka1988

Z nami od: 26 maja 2018 o 20:08
Ostatnio: 18 stycznia 2019 o 17:43
Płeć: kobieta
Exp: 56
Jest obserwowana przez: 5 osób
 • Demotywatorów na głównej: 29 z 53 (21 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 17369
 • Komentarzy: 156
 • Punktów za komentarze: 876
 • Obserwuje: 3 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

Problem

Problem – Problemem tego światajest to,że inteligentni ludzie są petni wątpliwości,a idiooi pewni siebie.
poczekalnia

Rząd Izraela żąda od szeregu państw arabskich 250 miliardów dolarów. Izraelska minister twierdzi, że tyle powinno wynosić „odszkodowanie” za pogromy i wygnanie Żydów jakiego mieli dopuścić się Arabowie.

Rząd Izraela żąda od szeregu państw arabskich 250 miliardów dolarów. Izraelska minister twierdzi, że tyle powinno wynosić „odszkodowanie” za pogromy i wygnanie Żydów jakiego mieli dopuścić się Arabowie. – Prace specjalnej rządowej komisji, która miała wyliczyć kwotę odszkodowań jakich Izrael będzie domagał się od państw arabskich trwały 18 miesięcy. „Nadszedł czas by naprawić historyczną niesprawiedliwość pogromów w siedmiu państwach arabskich i Iranie, i aby przywrócić setkom tysięcy Żydów, którzy stracili swoją własność to, co należy do nich” – powiedziała nadzorująca prace wspomnianej komisji izraelska minister równości społecznej Gila Gamliel, której słowa cytowała w sobotę gazeta „Times of Israel”.Czyżby kasa z "Holokaustu" już się skończyła?
poczekalnia

W świetle ostatnich wydarzeń.

W świetle ostatnich wydarzeń. –
poczekalnia

Dziś producent najpopularniejszego leku. Twórca heroiny, Cyklonu B i sponsor Mengele. W służbie III Rzeszy.

Dziś producent najpopularniejszego leku. Twórca heroiny, Cyklonu B i sponsor Mengele. W służbie III Rzeszy. –

Moda męska

Moda męska – Brązowe buty do czerwonych spodenek?
archiwum

Jesteśmy zobowiązani wobec dziedzictwa żydowskiego, które było i jest częścią dziedzictwa polskiego – uważa wicepremier Piotr Gliński, komentując sprawę Muzeum Getta Warszawskiego.

Jesteśmy zobowiązani wobec dziedzictwa żydowskiego, które było i jest częścią dziedzictwa polskiego – uważa wicepremier Piotr Gliński, komentując sprawę Muzeum Getta Warszawskiego. – W minioną środę gościem telewizji wPolsce.pl był wicepremier i minister kultury Piotr Gliński. Podczas rozmowy był pytany m.in. o sprawę Muzeum Getta Warszawskiego. W marcu ub. roku podał, że orientacyjny koszt budowy tego muzeum oraz Muzeum Chasydyzmu to 32 mln złotych.   Ja nie czuję takiego zobowiązania.
archiwum

Ja też mu życzę powodzenia.

Ja też mu życzę powodzenia. – Lekko nie będzie.
archiwum

I po Sylwestrze.

I po Sylwestrze. – Z przymrużeniem oka ;-)
archiwum

Już niebawem.

Już niebawem. –
archiwum

Bunt pracowników z Ukrainy w Polsce “za 15 zł/h nie będziemy robić bo to mało”.

Bunt pracowników z Ukrainy w Polsce “za 15 zł/h nie będziemy robić bo to mało”. – Nasi wschodni sąsiedzi przestali chodzić ze spuszczonymi głowami i prosić o zatrudnienie. Coraz częściej to oni stawiają warunki. Zgadują się na facebookowych grupach, radzą gdzie i ile można wyciągnąć od pracodawcy. O ich interesy dba dodatkowo Międzyzakładowy Związek Zawodowy Pracowników Ukraińskich w Polsce. Pomagajmy im dalej. (To był sarkazm)

Czas kolędowania - na wesoło

Czas kolędowania - na wesoło – diabeł zostaje. reszta spier...ć!!!
archiwum

Ciekawe czy "iloczyn" jej się powiększył :-)

Ciekawe czy "iloczyn" jej się powiększył :-) –
archiwum

Tymczasem w alternatywnym świecie......

Tymczasem w alternatywnym świecie...... –
archiwum

:-)

:-) –

Przestroga dla wybierających się w góry

Przestroga dla wybierających się w góry – Jeśli góra idzie do ciebie,a ty nie jesteś Mahometemto spierdalaj; bo na 100%jest to lawina..!!

Jest szansa?

Jest szansa? – Jeżeli jest kawa bez kofeiny, mąka bez glutenu czy piwo bez alkoholu, to może doczekamy się sejmu bez idiotów?

W Niemczech wprowadzono trzecią płeć

W Niemczech wprowadzono trzecią płeć –
archiwum

Kolejne wzory firmy "OTUA" wkraczają na rynek.

Kolejne wzory firmy "OTUA" wkraczają na rynek. –
archiwum

We Francji giną ludzie a francuska minister: "Sytuacja w polskim sądownictwie niepokoi naszych obywateli". 12.12.2018 10:30

We Francji giną ludzie a francuska minister: "Sytuacja w polskim sądownictwie niepokoi naszych obywateli". 12.12.2018 10:30 – Jak informuje rmf24.pl, francuska minister ds. europejskich Natalhie Loiseau przekonywała za zamkniętymi drzwiami, że sytuacja w polskim sądownictwie niepokoi francuskich obywateli. To nie żart. W czasie gdy na ulicach Paryża trwa regularna wojna z protestującymi przeciwko Emmanuelowi Macronowi, minister tego kraju utwierdza jedynie w przekonaniu, że są kompletnie oderwani od rzeczywistości.
archiwum

Petru: „Za rok od dzisiaj zgłosimy akces Polski do strefy euro”

Petru: „Za rok od dzisiaj zgłosimy akces Polski do strefy euro” – Odważna deklaracja, mając na uwadze poparcie dla nowej partii "Teraz".