Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Rhanai

0 / 0
Rhanai

[demot] @Niccolo przynajmniej spróbowałeś, zanim wydałeś opinię. To tutaj takie rzadkie...

1 / 1
Rhanai

[demot] @Ferian szanuję, wyrobiłeś sobie własną opinię, zamiast oczerniać na ślepo.

0 / 0
Rhanai

[demot] Oczywiście. Denerwowało mnie, jak mój pies szczekał na tego drugiego ilekroć go zobaczył, trzeba było sobie przedstawić chłopaków. Z czasem nauczyli się współpracować aż za dobrze ^^

0 / 0
Rhanai

[demot] @Prally 'żle widziany'... Wygodne pojęcie, tylko nic nie wnosi. Źle widziany przez kogo? Dlaczego? A jest 'źle widziany' wyłącznie dlatego, że ktoś widząc wysportowaną dziewczynę w skąpym stroju, dumną ze swoich umiejętności, nie potrafi się pozbyć skojarzenia ze striptizem, choć ta dziewczyna nie ma z tym nic wspólnego i rumieni się czytając romanse do poduszki. Zdrowy rozsądek przewraca mi się pod czaszką na takie bzdury. Dlaczego czepianie się wszystkich uprawiających ten sport ze względu na 'niektóre poledancerki' jest nieracjonalne, już Ci wytłumaczyłam. Niektóre to tylko jakiś element całości. Niektórzy lekarze to konowały. Niektórzy księża to pedofile. Niektórzy mężczyźni to gwałciciele. Niektóre tancerki to dziwki. Niektórzy politycy są uczciwi. I naprawdę nie widzę powodu wyklinania jakiegoś sportu tylko dlatego, że komuś się 'źle widzi'. Zgadza się, żołnierze rzadko są filozofami. Wiesz, co często tatuują? Daty urodzin dzieci. Imiona żon, choć pary się schodzą i rozchodzą. Motywy patriotyczne, bo to właśnie stanowi jakąś stałą wartość w ich życiu. Żadna w tym filozofia, jeszcze mniejsza szkoda, a już naprawdę śmieszny powód do potępienia. Po wypadku samochodowym parę lat temu leczyłam się u neurologa. Świetny specjalista, naprawdę zrobił robotę. Tatuaże wystawały mu zza kołnierza, spod mankietów. Do gabinetu zajeżdżał na motocyklu. Pewnie dla Ciebie byłby to problem. Dla niego nie był. Inteligenty facet, dobry lekarz, więc dlaczego miałby to być problem dla mnie? Pruderia. Stroje 'niektórych' tancerek to dla Ciebie problem, przez który potępiasz je wszystkie, ale ubiór plażowy milionów kobiet i mężczyzn już nie? Choć gdy wyjdą z wody i mokre kostiumy oblepią ciało, dla wyobraźni nie zostało już nic? Idźmy z pruderią na całość, a że nie lubię nierówności modelu islamskiego, to i kobiety i mężczyźni niech noszą wyłącznie pełne koszulki, rękaw nie krótszy niż do łokcia, spodnie nie krótsze niż do kostek, bo czemu nie, dzięki temu nasza cywilizacja przetrwa dłużej! Smutne.

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 25 maja 2019 o 14:03

0 / 0
Rhanai

[demot] @Prally wprowadzasz normalizację zainteresowań? Dlaczego każdy ma się interesować tym samym? Ludzie są różni, mają różne pasje i różne gusta i to jest właśnie piękne. Sport jest dobrym pomysłem, niezależnie od tego, jaką dyscyplinę się wybierze. To, że praktykuje się jakąkolwiek, świadczy o zdrowym rozsądku. Dlaczego dziewczyny na rurach są ubrane na pierwszy rzut oka w kąpielówki, już Ci mówiłam. Powtórzę, może zapamiętasz. Skóra ma dobrą przyczepność, w innym stroju zwyczajnie się z tej rury zsuniesz. Swoją drogą, ładne słówko mi weszło, kąpielówki. To i to odsłania tyle samo, więc czemu piętnować tylko jedno? Za rogiem jest plaża dla nudystów, czy to oznacza, że mam podejrzewać wszystkich ludzi na publicznej plaży, że gdy tylko się odwrócę, zrzucą szmaty? Wiem o tym i jestem wrogiem tego systemu. Szczęśliwie on się zmienia, udowadniając, że nie jest nieomylny, a gust przejawiający się w malunku na skórze nie oznacza braku szacunku do sztandaru. Tak jakby te sprawy są całkowicie niezwiązane. Szufladkowanie ludzi ze względu na gust, kolor włosów czy pasje uważam za nonsens. Ba, Ty chętnie poszedłbyś dalej, nakładając ludziom ograniczenia, co mogą, czego nie mogą, choć przecież nikomu nie szkodzą. I to niezależnie ile razy się okaże, że się mylisz, a ludzie, których podpisywałeś słowem 'zły' są tak naprawdę całkiem w porządku. Zła opinia nie jest wyrocznią, tylko Twoją opinią. Do której masz naturalnie prawo, choć uważam za smutne, że więcej osób myśli tak jak Ty. Szczęśliwie równie wielu nie kieruje się stereotypem, tylko ma odwagę spojrzeć człowiekowi w twarz, ma odwagę spojrzeć na tego człowieka jak na jednostkę, bez zbędnych pryzmatów. I za to chętnie wypiję.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 25 maja 2019 o 11:53

0 / 0
Rhanai

[demot] @Prally bardzo interesująca teoria, tylko niestety sypie się już na pierwszym zdaniu. Zainteresowanie tym rodzajem sportu nie przeczy wykształceniu czy zainteresowaniu polityką łamane na socjologią, podobnie jak nie przeczy zainteresowaniu medycyną, nauką, czy jakąkolwiek inną dziedziną, którą chciałbyś uznać łaskawie za 'poważną'. Z kolei negowanie określonej dyscypliny sportu tylko dlatego, że jakaś Ukrainka zrobiła złą robotę i jakieś inne dziewczyny to podchwyciły, niespecjalnie świadczy o zdrowym rozsądku i otwartym umyśle. Idąc tym tropem można odsądzać od czci i rozumu ludzi z tatuażami, bo kiedyś były częste przede wszystkim u przestępców, można niechęć rozszerzyć na ludzi spożywających alkohol, bo każdy widział jakiegoś pijaka, polityków należałoby w ogóle hurtem wytłuc, bo wielu to kłamcy i złodzieje. Można tak kontynuować w nieskończoność. Cóż, niektórzy lubią generalizować twierdząc, że absolutnie tego nie robią. Czyżby hipokryzja?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 maja 2019 o 10:55

0 / 0
Rhanai

[demot] @gottvater tylko że to nie jest żadna sztuka walki i nie jest wcale powiedziane, że tych igiełek, które nie są absolutnie naostrzone, byłaby w stanie użyć defensywnie. Jedyna nadzieja, że potrafiłaby wyglądać dość groźnie, by odstraszyć.

1 / 1
Rhanai

[demot] @Prally po prostu nie masz pojęcia czym jest ta dyscyplina i w jakim celu się ją uprawia. Wbrew nazwie same treningi nie mają nic wspólnego z tańcem. Raczej siłownia i to taka bardzo konkretna, jedynie zamiast z ciężarkami ćwiczysz z masą własnego ciała. Strój też nie jest przypadkowy - skóra ma znacznie lepszą przyczepność, w dresie zwyczajnie się zzsuniesz. Oczywiście, można pole dance erotyzować. Jak wszystko. Billboardy pokazują, że i podstawowe produkty spożywcze czy elektronarzędzia można erotyzować. Tylko po co. Tylko żeby poznać ten sport, trzeba mieć naprawdę otwartą głowę i umieć wyrzucić z myśli skojarzenie ze striptizerkami, które wbrew pozorom nie są adeptkami tego sportu. A tego Ci widać brakuje.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 maja 2019 o 9:01

2 / 2
Rhanai

[demot] a szalenie zabawnym zbiegiem okoliczności to ludzkie ścierwo będzie utrzymywane przez między innymi rodzinę tej dziewczynki. Dziewczynce nic już nie zwróci tej traumy, ale dla gnoja czapa i wszystko, co kiedykolwiek miał, dla niej.

1 / 1
Rhanai

[demot] @Wolfi1485 jasne, ale skoro można sobie wybrać, to czemu tego nie robić ^^ Jak już nie będzie można, to nie będę wybrzydzała, chlebek czy korzonki, opcjonalnie szczaw z nasypu... Mój Ty biedaku, nikt się nie spodziewa hiszpańskiej inkwizycji, a człowieka znajdują, jak Ciebie gonią, to już po wszystkim...

2 / 2
Rhanai

[demot] @Wolfi1485 ciiii, nie rozgłaszaj tego zbyt szeroko, do stosu mi niespieszno! I tak byśmy się nie dogadali, jak chlebek, to tylko ciemny pełnoziarnisty :)

2 / 2
Rhanai

[demot] @Wolfi1485 znam Ci ja cwaniaka, wykopiesz studnię i powiesz mi, że woda jest, a ty babo chleb kombinuj do śmierci, skoro z emerytur nici! Żadne takie! Jak handlować, to po równo!

Komentarz poniżej poziomu pokaż

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10108 109 następna »