Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Rhanai

2 / 6
Rhanai

[demot] jako dziewczynka w wieku wczesnopodstawówkowym czasami barwiłam włosy zmywalnymi spreyami, szczególnie na jakichś obozach, poza czujnym wzrokiem starszych, bynajmniej nie wynikało to z jakiegoś podziału damsko-męskiego, chęci podobania się chłopcom, pragnienia wyglądu z okładek kolorowych czasopism, czy jakkolwiek to ktokolwiek zinterpretuje, moja motywacja była znacznie prostsza - spreye były kolorowe i mi się te kolory podobały, na podobnej zasadzie jak podobają się kolorowe sweterki. Dalej już pod koniec podstawówki, więc jednak ciut starsza, moja matka farbowała się na blond i udało mi się też dostać kilka pasemek, moja motywacja również nie miała nic wspólnego z powyższym, byłam naprawdę bardzo bladym dzieckiem z dość ciemnymi włosami, przez co wiecznie się mnie wszyscy pytali, czy jestem chora, a mnie to złościło. Dostałam parę pasemek po wierzchu, kontrast był mniejszy, częstotliwość pytań spadła. Podstawówka/gimnazjum próbowałam parę razy z szamponetkami, ale niestety moje włosy ich nie przyjmowały. Od końca gimnazjum/liceum już farbowałam się regularnie, zwyczajnie dlatego, że kolory mi się szybko nudziły, a nie z chęci bycia dorosłą, podobania się czy szpanu. Krzywda mi się nie stała.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 maja 2020 o 14:17

0 / 0
Rhanai

[demot] @BrickOfTheWall z tego zestawienia nie znam Irlandii. Jeśli chodzi o Niemcy, znacznie lepiej to wyglądało pod względem uczciwości, to były czasu komórek z podczerwienią, więc kładło się na parapet, żeby nie daj borze szumiący nie zerwać transmisji, przerwa się skończyła, komórki zostały, godzinę później wciąż leżały, na co byliśmy w ciężkim szoku, ale z drugiej strony na obozie polsko-niemieckim Niemki nas okradły, jak się tłumaczyły, żebyśmy wiedzieli, jak to jest, bo to Polacy zawsze kradną. Kamienie latające przez płot w kierunku polskich dzieciaków też się zdarzały. Z kolei swojemu kompanowi niemiecka dzieciarnia w szkole nie dała żyć, bo miał za bardzo owłosione nogi ich zdaniem, jak zawstydzony zgolił, to nie dali mu żyć, bo panienka. Także jeśli chodzi o tępienie się nawzajem, czy tępienie Polaków szło im równie dobrze jak nam, a nawet w Polsce chyba spotykało ich mniej aktów wrogości niż nas u nich.

3 / 3
Rhanai

[demot] @BrickOfTheWall myślisz, że dzieciaki się tyle różnią po świecie? Nie sądzę.

1 / 1
Rhanai

[demot] I totalnie nie przyszło mu do głowy, że dzieciak nie będzie miał życia. Koledzy go zeżrą.

0 / 0
Rhanai

[demot] @RoseCherry dodajmy do jedzenia jeszcze mdłości, wymioty, problem z braniem wielu leków, przez to i dieta ścisła, pomijając już całą resztę problemów zdrowotnych, które się zgrabnie zamiata pod dywan, bo przecież 'ciąża to nie choroba', cienie tego stanu można wymieniać godzinami i to nie są drobiazgi, nawet, jeśli ciąża jest chciana i dla kobiety liczy się wynik końcowy.

1 / 1
Rhanai

[demot] @niebieskookaczarownica1993 taaa, matka ma być zawsze zrobiona, przy dziecku, uśmiechnięta, nigdy nie zmęczona, a jednocześnie co jej się wydaje, ze będzie siedziała w chałupie na mężowskim garnuszku?! Jak pójdzie to pracy zła matka, bo stawia karierę nad dziecko, jak nie pójdzie, to ogryza męża do kości z uczciwie zarobionych pieniędzy. Jak kobieta dzieci nie ma, to też ma być odstawiona, bo co ona niby w życiu robi, ma pracować, bo nie ma powodu siedzieć w domu, ale jak pracuje, to pieprzona karierowiczka, stawia pieniądze wyżej niż rodzinę, no nie dogodzisz. Dlatego mam na to wylane, a na szczęście czasy aranżowanych małżeństw i przymusu rodzenia już dawno za nami.

5 / 5
Rhanai

[demot] Ach, czyli złe jest posiadanie poglądów, zasadniczo jakichkolwiek? Cóż, miłościwie nam panujący lubią to.

0 / 2
Rhanai

[demot] @Adrian1234 domyślam się, znam Anię, nie bywam tu od wczoraj. Aczkolwiek patrząc na moje doświadczenia życiowe i nawet ilość minusów, która nawet na mnie się wylała, jest to rzeczywiście występujący w przyrodzie pogląd xD

11 / 17
Rhanai

[demot] przecież oni nie mają ani klasy, ani szacunku do narodu. Jeszcze się nie nauczyłeś?

0 / 0
Rhanai

[demot] Nie zarabiasz milionów, dużą część tego, co zarabiasz, wtapiasz w rachunki, z którymi trudno negocjować, więc nie będziesz milionerem. Myśleć logicznie też raczej nie umiesz, skoro nabierasz się na gadkę, która się nie trzyma kupy od pierwszego zdania i jeszcze za to płacisz.

6 / 22
Rhanai

[demot] świetnie, to Cię uszczęśliwia? Powodzenia i na zdrowie. Ale nie wciskaj mi, że to jest cudowne spełnienie życiowe dla każdej kobiety, bo jest to ostatnie, na co mam ochotę w tym stuleciu.

3 / 3
Rhanai

[demot] @rafik3001 wręcz przeciwnie. W dziewiątkę nie trzeba było celować, tylko kręcić do oporu. W nerwach z trzęsącymi się łapami to łatwiejsze do wykonania, a wcale wiele czasu nie tracisz.

0 / 4
Rhanai

[demot] spokojnie do 90% dobiję, zostawiam 10% na ewentualną sklerozę, a i to z zapasem. Wygrałam coś? Poza obaleniem kretyńskiego stereotypu?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 maja 2020 o 13:28

1 / 5
Rhanai

[demot] Jeśli żyjesz z telefonem przyrośniętym do ucha to tylko i wyłącznie Twój problem i Twoja słabość.

8 / 8
Rhanai

[demot] Fantastyczna babcia, rzadko się trafia, żeby osoba w tym wieku miała tyle dystansu i chęci do zabawy, tylko pogratulować!

10 / 14
Rhanai

[demot] @eGzu ciiii, nie podpowiadaj, bo zaraz wprowadzą pozwolenia na noże kuchenne...

5 / 15
Rhanai

[demot] @PIStozwis nie zawsze są na tyle światli, żeby zdawać sobie sprawę, skąd pochodzą pieniądze, które dostają.

2 / 4
Rhanai

[demot] @MemBlue nie chcę żeby uczył w żadnej szkole. Ten człowiek nie nadaje się do kontaktu z dziećmi. Pomyśl trochę.

3 / 3
Rhanai

[demot] @wodnyfilar naprawdę jest bardzo niewiele rzeczy, których nie da się wypić tak po prostu, bez słomki.

3 / 9
Rhanai

[demot] @milamber84 popieram. Dodajmy do tego, że jeśli trafi się nauczyciel pedofil, to nie będzie przenoszony ze szkoły do szkoły. W przypadku księży mamy układ zapewniający im całkowitą bezkarność w instytucji, która próbuje nam dyktować, co to moralność.

8 / 12
Rhanai

[demot] @FenrirIbnLaAhad właściwie to całkiem słuszne, nie boli sam fakt bycia idiotą, bolą konsekwencje idiotycznych pomysłów, a i to tylko niektórych.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10180 181 następna »