Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

ReptiGlo

Użytkownik otrzymał bana za: fake newsy, szurska propaganda
Ban wygasa: 2995-08-19 11:54:32
4 / 6
ReptiGlo

[demot] @themistokles A no po to, że jak już wycofają gotówkę będą nas trzymać za jaja :) nie będzie potrzebna nawet policja, jak bedziesz niegrzeczny to odetną Cie od funduszy i żryj tynk ze ściany przez tydzień :)

-1 / 1
ReptiGlo

[demot] @duncan A ja Ci bez ironii odpowiadam, że sposób w jaki to zostało napisane na profilu PiSu swiadczy o prekroczeniu horyzontu bezczelności

5 / 9
ReptiGlo

[demot] @kraken11 Zaraz rzucą 700+ na jeszcze nienarodzone dziecko i ludzie szybko przyklepią :)

1 / 1
ReptiGlo

[demot] Proponuję poczytać o Wedach (święte księgi Hindusów). Tam są nawet wzmianki o bombach atomowych. Możliwe, że świat jest dziwniejszy niż nam się wydaje :)

1 / 5
ReptiGlo

[demot] @rafik54321 Prawdziwy facet umie zadbać sam o siebie :) Umiem sobie ugotować, uprać, wyprasować a jeśli ty tego nie potrafisz cóż... na YT powinny być jakieś tutoriale :)

2 / 4
ReptiGlo

[demot] Niektórym osobom zabrakło odwagi, chęci by stworzyć to co im siedziało w głowie

1 / 1
ReptiGlo

[demot] Rozumiem, że wybrała to co dla niej korzystniejsze ale nie rozumiem jednej rzeczy. Skoro miała Igrzyska w kaszanie to nie musiała jechać, mogła dać szansę komuś innemu. Przez to pokazała brak szacunku dla kibiców.

0 / 4
ReptiGlo

[demot] @KapitanKorsarzPirat Bo ludzie mają być wystarczajaco mądrzy by wciskać guzik od maszyny, przewalać papierki a dostatecznie głupi by nie widzieć co system z nimi robi.

2 / 6
ReptiGlo

[demot] @KapitanKorsarzPirat Warto zaznaczyć, że to co dzieje się w szkołach trudno nazwać nauką. Bardziej zapisywanie informacji na dysku.

2 / 2
ReptiGlo

[demot] @tentonhammer Nawet jeśli nie będzie się robiło tego na mistrzowskim poziomie warto podjąć wyzwanie i po prostu spróbować :)

4 / 6
ReptiGlo

[demot] Jak bym wygrał grubą kasę kupiłbym kilka mieszkań , postawił dom, reszta na lokatę i złoto.

1 2 3 4 następna »