Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

RemiMalek

Z nami od: 15 sierpnia 2016 o 20:50
Ostatnio: 19 maja 2019 o 14:16
Exp: 10
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 5 z 69 (64 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 4012
  • Komentarzy: 52
  • Punktów za komentarze: 97
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Kiedy przez cztery lata nieudolnie rządziłeś państwem, a zbliżają się wybory.

Kiedy przez cztery lata nieudolnie rządziłeś państwem, a zbliżają się wybory. –
0:00
archiwum – powód

Kiedy ujarani u ziomeczka na chacie czekacie na swoją kolejkę w FIFE i wkręca się wam rozkmina na temat początków ludzkości.

Kiedy ujarani u ziomeczka na chacie czekacie na swoją kolejkę w FIFE i wkręca się wam rozkmina na temat początków ludzkości. –

Płacenie podatków w Polsce.

Płacenie podatków w Polsce. –
0:01
archiwum

„Najlepszym sposobem zawsze była wojna. Wojna zmienia perspektywę w pięć minut”.

„Najlepszym sposobem zawsze była wojna. Wojna zmienia perspektywę w pięć minut”. – Mateusz Morawiecki
archiwum

Na niepotrzebne rozdawanie po 500zł, by zdobyć głosy wyborców, rząd chętnie wydaje NASZE pieniądze. Na podwyżki dla ludzi, którzy ratują życia innym, pieniędzy nie ma..

Na niepotrzebne rozdawanie po 500zł, by zdobyć głosy wyborców, rząd chętnie wydaje NASZE pieniądze. Na podwyżki dla ludzi, którzy ratują życia innym, pieniędzy nie ma.. –
archiwum

Maciej Radziwiłł, członek zarządu Fundacji Czartoryskich, która w 2016 roku sprzedała za pół miliarda złotych kolekcję dzieł sztuki, jest bratem byłego ministra zdrowia - Konstantego Radziwiłła.

Maciej Radziwiłł, członek zarządu Fundacji Czartoryskich, która w 2016 roku sprzedała za pół miliarda złotych kolekcję dzieł sztuki, jest bratem byłego ministra zdrowia - Konstantego Radziwiłła. – Pieniądze wypłacone fundacji za pośrednictwem ministra kultury Piotr Glińskiego, w ciągu roku zostały przetransferowane na konta kilku innych organizacji, a sama Fundacja Czartoryskich zgłosiła do sądu w Krakowie wniosek o likwidację, z powodu braku pieniędzy. Na początku miesiąca sąd oddalił wniosek, ponieważ fundacja w żaden sposób nie wykazała, że nie ma środków na dalszą działalność.
archiwum

Zakaz pracy!

Zakaz pracy! – 14 marca swoją pracę zakończyła komisja kodyfikacyjna Prawa Pracy. W projekcie nowego kodeksu pracy znajdują się, między innymi, zapisy umożliwiającę pracodawcom wymuszenie na pracownikach, by nie podejmowali żadnego dodatkowego zatrudnienia. Pracodawca będzie też mógł zobowiązać pracownika, by po zakończeniu z nim współpracy, nie podejmował pracy u konkurencji. Dodatkowo pracownik musiałby również informować pracodawcę czy u konkurencji nie pracuje członek jego rodziny.Minister Elżbieta Rafalska zapowiedziała, że będzie potrzebowała co najmniej miesiąca, by zapoznać się z treścią projektu.
archiwum

Witold Waszczykowski, nawet po wywaleniu z MSZ, wciąż poszukuje nikomu nieznanych krajów, które mogłyby zostać partnerami Polski na arenie międzynarodowej.

Witold Waszczykowski, nawet po wywaleniu z MSZ, wciąż poszukuje nikomu nieznanych krajów, które mogłyby zostać partnerami Polski na arenie międzynarodowej. – Ale Ty i tak powiesz, że 72 000 zł nagrody mu się nie należało.
archiwum – powód

"Ja się obawiam, że referendum będzie pokazaniem żółtej czy czerwonej kartki rządowi"

"Ja się obawiam, że referendum będzie pokazaniem żółtej czy czerwonej kartki rządowi" – Ryszard Czarnecki - wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego
Źródło: "Polityczna kawa" Tv Rebublika
archiwum

Zobowiązanie Andrzeja Przyłębskiego ze Służbą Bezpieczeństwa. Andrzej Przyłębski jest ambasadorem RP w Niemczech i mężem Julii Przyłębskiej - obecnej prezes Trybunału Konstytucyjnego. Dla IPN i PIS nie ma w tym nic zdrożnego.

Zobowiązanie Andrzeja Przyłębskiego ze Służbą Bezpieczeństwa. Andrzej Przyłębski jest ambasadorem RP w Niemczech i mężem Julii Przyłębskiej - obecnej prezes Trybunału Konstytucyjnego. Dla IPN i PIS nie ma w tym nic zdrożnego. – „Kierując się patriotycznym obowiązkiem i chcąc przyczynić się w miarę moich możliwości do utrzymywania ładu i porządku w PRL i triumfu prawdy, wyrażam zgody na udzielanie pomocy Służbie Bezpieczeństwa. Fakt ten zachowam w całkowitej tajemnicy. Będę rzetelnie i starannie relacjonował interesujące SB zdarzenia i fakty. Obieram sobie pseudonim Wolfgang”
archiwum

Odpowiedzialność koncernów za powikłania poszczepienne?

Odpowiedzialność koncernów za powikłania poszczepienne? – Posłowie Kukiz'15 wraz z przedstawicielami organizacji pozarządowych pracują nad projektem ustawy zabezpieczającej pieniądze dla dzieci, u których po przyjęciu szczepionki wystąpiły groźne dla zdrowia powikłania."Ustawa ma na celu powstanie funduszu odszkodowawczego tak, aby w bardzo łatwy, prosty sposób w trybie administracyjnym osoby, które zaszczepią dzieci na szczepienia obowiązkowe, a jednocześnie u dzieci wystąpią powikłania poszczepienne, w bardzo łatwy sposób dostały odszkodowanie, zadośćuczynienie za powstałe szkody - tłumaczył poseł Jarosław Sachajko.
archiwum – powód

Zwołajcie mi tu wieśniaków. Chcę sobie porobić zdjęcia.

Zwołajcie mi tu wieśniaków. Chcę sobie porobić zdjęcia. –
archiwum – powód

Kiedy aukcja koni arabskich nie wypaliła.

Kiedy aukcja koni arabskich nie wypaliła. –

Centrum Obsługi Administracji Rządowej ogłosiło przetarg na 258 nowych samochodów, w tym 40 luksusowych limuzyn.

Centrum Obsługi Administracji Rządowej ogłosiło przetarg na 258 nowych samochodów, w tym 40 luksusowych limuzyn. – Policja apeluje o wzmożoną czujność na drogach gdy zakup nowych aut dojdzie do skutku. Płacimy oczywiście my.
archiwum – powód

Czym się różni Platforma od PiS?

Czym się różni Platforma od PiS? – K*rwa niczym.
archiwum

Wicepremier Jarosław Gowin prawidłowo zaparkował samochód.

Wicepremier Jarosław Gowin prawidłowo zaparkował samochód. – A TVN się oczywiście czepia.
archiwum – powód

Były prokurator z czasów PRL - Stanisław Piotrowicz, oraz były sędzia z czasów PRL - Andrzej Kryże, popierają forsowaną przez rząd reformę Krajowej Rady Sądownictwa.

Były prokurator z czasów PRL - Stanisław Piotrowicz, oraz były sędzia z czasów PRL - Andrzej Kryże, popierają forsowaną przez rząd reformę Krajowej Rady Sądownictwa. – A Ty dalej twierdzisz, że w PIS nie ma fachowców.
archiwum

"Drogi Antoni. Piszę do Ciebie kolejny list..."

"Drogi Antoni.Piszę do Ciebie kolejny list..." –
archiwum

Jacek Saryusz-Wolski zajął drugie miejsce w wyborach na przewodniczącego Rady Europejskiej.

Jacek Saryusz-Wolski zajął drugie miejsce w wyborach na przewodniczącego Rady Europejskiej. –
archiwum – powód

Dla Mariusza Błaszczaka wypadek Pani Premier to za mało by przerwać 82 miesięcznicę smoleńską.

Dla Mariusza Błaszczaka wypadek Pani Premier to za mało by przerwać 82 miesięcznicę smoleńską. – Szef MSWiA jest zwierzchnikiem BOR i policji, jego zwierzchniczką jest Beata Szydło.