Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

RemiMalek

Z nami od: 15 sierpnia 2016 o 20:50
Ostatnio: 7 lutego 2018 o 22:45
Exp: 9
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 4 z 61 (57 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 3541
  • Komentarzy: 46
  • Punktów za komentarze: 96
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum – powód

"Ja się obawiam, że referendum będzie pokazaniem żółtej czy czerwonej kartki rządowi"

"Ja się obawiam, że referendum będzie pokazaniem żółtej czy czerwonej kartki rządowi" – Ryszard Czarnecki - wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego
Źródło: "Polityczna kawa" Tv Rebublika
archiwum

Zobowiązanie Andrzeja Przyłębskiego ze Służbą Bezpieczeństwa. Andrzej Przyłębski jest ambasadorem RP w Niemczech i mężem Julii Przyłębskiej - obecnej prezes Trybunału Konstytucyjnego. Dla IPN i PIS nie ma w tym nic zdrożnego.

Zobowiązanie Andrzeja Przyłębskiego ze Służbą Bezpieczeństwa. Andrzej Przyłębski jest ambasadorem RP w Niemczech i mężem Julii Przyłębskiej - obecnej prezes Trybunału Konstytucyjnego. Dla IPN i PIS nie ma w tym nic zdrożnego. – „Kierując się patriotycznym obowiązkiem i chcąc przyczynić się w miarę moich możliwości do utrzymywania ładu i porządku w PRL i triumfu prawdy, wyrażam zgody na udzielanie pomocy Służbie Bezpieczeństwa. Fakt ten zachowam w całkowitej tajemnicy. Będę rzetelnie i starannie relacjonował interesujące SB zdarzenia i fakty. Obieram sobie pseudonim Wolfgang”
archiwum

Odpowiedzialność koncernów za powikłania poszczepienne?

Odpowiedzialność koncernów za powikłania poszczepienne? – Posłowie Kukiz'15 wraz z przedstawicielami organizacji pozarządowych pracują nad projektem ustawy zabezpieczającej pieniądze dla dzieci, u których po przyjęciu szczepionki wystąpiły groźne dla zdrowia powikłania."Ustawa ma na celu powstanie funduszu odszkodowawczego tak, aby w bardzo łatwy, prosty sposób w trybie administracyjnym osoby, które zaszczepią dzieci na szczepienia obowiązkowe, a jednocześnie u dzieci wystąpią powikłania poszczepienne, w bardzo łatwy sposób dostały odszkodowanie, zadośćuczynienie za powstałe szkody - tłumaczył poseł Jarosław Sachajko.
archiwum – powód

Zwołajcie mi tu wieśniaków. Chcę sobie porobić zdjęcia.

Zwołajcie mi tu wieśniaków. Chcę sobie porobić zdjęcia. –
archiwum – powód

Kiedy aukcja koni arabskich nie wypaliła.

Kiedy aukcja koni arabskich nie wypaliła. –

Centrum Obsługi Administracji Rządowej ogłosiło przetarg na 258 nowych samochodów, w tym 40 luksusowych limuzyn.

Centrum Obsługi Administracji Rządowej ogłosiło przetarg na 258 nowych samochodów, w tym 40 luksusowych limuzyn. – Policja apeluje o wzmożoną czujność na drogach gdy zakup nowych aut dojdzie do skutku. Płacimy oczywiście my.
archiwum – powód

Czym się różni Platforma od PiS?

Czym się różni Platforma od PiS? – K*rwa niczym.
archiwum

Wicepremier Jarosław Gowin prawidłowo zaparkował samochód.

Wicepremier Jarosław Gowin prawidłowo zaparkował samochód. – A TVN się oczywiście czepia.
archiwum – powód

Były prokurator z czasów PRL - Stanisław Piotrowicz, oraz były sędzia z czasów PRL - Andrzej Kryże, popierają forsowaną przez rząd reformę Krajowej Rady Sądownictwa.

Były prokurator z czasów PRL - Stanisław Piotrowicz, oraz były sędzia z czasów PRL - Andrzej Kryże, popierają forsowaną przez rząd reformę Krajowej Rady Sądownictwa. – A Ty dalej twierdzisz, że w PIS nie ma fachowców.
archiwum

"Drogi Antoni. Piszę do Ciebie kolejny list..."

"Drogi Antoni.Piszę do Ciebie kolejny list..." –
archiwum

Jacek Saryusz-Wolski zajął drugie miejsce w wyborach na przewodniczącego Rady Europejskiej.

Jacek Saryusz-Wolski zajął drugie miejsce w wyborach na przewodniczącego Rady Europejskiej. –
archiwum – powód

Dla Mariusza Błaszczaka wypadek Pani Premier to za mało by przerwać 82 miesięcznicę smoleńską.

Dla Mariusza Błaszczaka wypadek Pani Premier to za mało by przerwać 82 miesięcznicę smoleńską. – Szef MSWiA jest zwierzchnikiem BOR i policji, jego zwierzchniczką jest Beata Szydło.
archiwum – powód

Drodzy rządzący. DLACZEGO narażacie życie i zdrowie obywateli?

Drodzy rządzący. DLACZEGO narażacie życie i zdrowie obywateli? –
archiwum – powód

1. Karambol Macierewicza - śliska droga, mgła, minister z kierowcą odjeżdżają z miejsca zdarzenia, wyniki śledztwa za pół roku. 2. Wypadek Pani Premier - wina kierowcy seicento, który przesłuchany zaraz po wypadku przyznał się do winy.

1. Karambol Macierewicza - śliska droga, mgła, minister z kierowcą odjeżdżają z miejsca zdarzenia, wyniki śledztwa za pół roku.2. Wypadek Pani Premier - wina kierowcy seicento, który przesłuchany zaraz po wypadku przyznał się do winy. – Prawo lub Sprawiedliwość
archiwum – powód

Limuzyna..? Jaki wypadek? .... Ku*wa znowu?!

Limuzyna..? Jaki wypadek?.... Ku*wa znowu?! –
archiwum

Leonard Krasulski

Leonard Krasulski – W latach 70. służył w 1 Warszawskim Pułku Czołgów, który brał udział w tłumieniu społecznych protestów na Wybrzeżu w 1970 (sam Krasulski stanowczo zaprzecza jakoby brał udział w tej operacji) .W latach osiemdziesiątych wstąpił do "Solidarności". W 1989 roku organizował kampanię Jarosława Kaczyńskiego do Senatu. Był jednym z założycieli Porozumienia Centrum i PIS.W 2015 roku po wygranych wyborach został posłem na Sejm. Kilka miesięcy później jego syn został wicedyrektorem w Oddziale Terenowym Agencji Nieruchomości Rolnych w Olsztynie.
archiwum

W 2004 roku Janusz Korwin Mikke wziął udział w "Turnieju Żelaznej Pięści".

W 2004 roku Janusz Korwin Mikke wziął udział w "Turnieju Żelaznej Pięści". –
archiwum

500+ dla Ukraińców?

500+ dla Ukraińców? – Podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy Mateusz Morawiecki oświadczył, że jednym z ważniejszych punktów w ramach Strategii Odpowiedzialnego Rozwoju będzie wsparcie państwa polskiego dla pracowników z Ukrainy. Wicepremier mówił o "przyciągnięciu tu miliona, dwóch ukraińskich obywateli"."Nowa polityka migracyjna" będzie zachęcała Ukraińców do uzyskania karty stałego pobytu oraz otrzymania obywatelstwa polskiego. Obywatelstwo zaś może stanowić podstawę do objęcia Ukraińców programem "500+", co potwierdzają sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Jerzy Kwieciński oraz Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej.
archiwum

Niestety zakup śmigłowców się trochę opóźni, bo teraz potrzebujemy kilku limuzyn.

Niestety zakup śmigłowców się trochę opóźni, bo teraz potrzebujemy kilku limuzyn. –
archiwum – powód

Antoni Macierewicz zachowuje się jak ekscentryczny miliarder, tylko że za Nasze.

Antoni Macierewicz zachowuje się jak ekscentryczny miliarder, tylko że za Nasze. –