Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

RayHunter

Z nami od: 27 stycznia 2021 o 11:55
Ostatnio: 5 marca 2021 o 19:02
Płeć: mężczyzna
Exp: 1
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 4 (4 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1371
  • Komentarzy: 1
  • Punktów za komentarze: 6
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Kościelny Pro Life – W latach 1922-1961 w Irlandzkim mieście Tuam Zakonnice z prowadzonego przez nie Domu samotnej matki pogrzebały ponad 800 dzieci w szambie znajdującym się na terenie klasztoru !! Dzieci te zmarły na skutek chorób, niedożywienia i generalnego zaniedbania będąc pod opieką Zakonnic i Kościoła ! Tak w praktyce wygląda Kościelny ProLife !! Bardziej dbają o uszkodzone płody niż o narodzone dzieci, które po prostu zagłodzili a ciała wrzucili do szamba !
archiwum
Pomyśl ! – Kiedyś ktoś ludziom w  Afganistanie czy Iranie powiedział, że to Oni staną w obronie Religii, w obronie tradycyjnych wartości i moralności. Przepędzą gejów, przepędzą niewiernych i wszystkich obcych. Przepędzą bluźnierców, sodomitów i wykolejeńców. Obiecali ,że pod ich rządami kraj będzie oparty na moralności ,na religijnych wartościach i że będzie Prawy i Sprawiedliwy. I tak właśnie do władzy doszli Talibowie i Muzułmańscy fundamentaliści. Ich świat nie jest prawy, ich świat nie jest sprawiedliwy a obrona moralności przejawia się  kamienowaniem nieposłusznych kobiet na ulicach. Ich rządy to terror i strach. Mordy, cierpienie, bieda i zacofanie a obywatele tych krajów żyją w upodleniu i braku własnej godności. Coś ci to przypomina ? Czy nie widzisz podobieństw na naszym rodzimym podwórku ? Pomyśl.
archiwum
Tajemnica wiary władza i dolary. – Kościół wraz z PISoTalibanami skazał kobiety na cierpienie fizyczne i psychiczne zmuszając je do rodzenia zdeformowanych umierających płodów. Jeżeli myślicie że zrobili to z powodów szlachetnych w obronie życia, to się grubo mylicie. Każde taki śmiertelnie zdeformowany płód szybko trzeba będzie ochrzcić a potem oczywiście pochować. Oczywiście wszystko co łaska ale nie mniej niż tysiąc a że sprawa będzie wymagała szybkiego działania stawki będzie można wyśrubować do paru tysięcy ! Tak oto stworzyli biznes na cierpieniu i zniewoleniu naszych Polskich Kobiet .
archiwum
Oświadczenie !! – Ja, Obywatel Rzeczypospolitej Polskiej oświadczam że Krystyna Pawłowicz nie reprezentuje mnie jako Polaka. Jej poglądy i wypowiedzi, w żaden sposób nie przedstawiają moich poglądów zarówno politycznych jak i światopoglądowych. Fakt, iż jest ona w świecie polityki mojego kraju jest dla mnie żenujący i nigdy nie powinien mieć miejsca w cywilizowanym społeczeństwie. Jeżeli podzielasz te poglądy prześlij to dalej.
Źródło: Gf Mnfy toXz qMh4 krystyna pawlowicz 664x442 nocrop

1