Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Ragroth

2 / 2
Ragroth

[demot] @wrednota Niestety tak działa świat, a raczej postrzeganie większości ludzi. Zobacz na PR firm - lata starań i zdobywania zaufania jakiegoś punktu gastronomicznego może być zniszczone przez jeden dzień złej jakości dań. Tak samo jest z ludźmi, wspomnieniami. Rzeczy dobre uciekają z pamięci, zostają tylko te złe. Ktoś zrobi coś złego i nie ważne co po kilku latach powie/zrobi i tak zostanie zbluzgany.

1 / 1
Ragroth

[demot] @tdobe Jakich dodatkowych? W ustawie jest zapisane, że polować można od 1 października do 31 stycznia.

5 / 9
Ragroth

[demot] @okienko79 Jak kogoś nie lubisz to się z nim nie zadajesz. Jeśli nie potraficie szanować drugiego człowieka to chociaż zamilknijcie. Pokazywanie jednocyfrowego IQ nie jest dobre.

0 / 0
Ragroth

[demot] @7th_Heaven123 No jak to nie. Pozywasz sprawcę o utracone korzyści i sprawca ma obowiązek zaspokoić roszczenia względem strat, których by nie było gdyby nie dane zdarzenie. Tylko albo większość ludzi nie wie, albo nie ma ochrony prawnej by się dowiedzieć, a o to trzeba się upomnieć. Towarzystwo nie jest fundacją charytatywną i będzie chciało wypłacić jak najmniej. Taka sama sytuacja jest w przypadku kolizji, gdzie samochód poszkodowanego jest niesprawny - ma on prawo rościć sobie samochodu zastępczego na czas naprawy z tytułu utraconych korzyści.

1 / 1
Ragroth

[demot] @Agatka17174 Przez tyle lat na demotach i dopiero teraz wrzuciłaś komentarz :O Życzę powodzenia i udanych łowów ;p

0 / 0
Ragroth

[demot] Jak na złość z moim szczęściem to pewnie i tak z drugiego końca Polski niż ja :(

-1 / 5
Ragroth

[demot] @samodzielny68 Jak ktoś nie pomyśli zawczasu to później płacz. Są ubezpieczenia na wypadek ciężkich chorób jak np. Best Doctors, tylko mało kto chce wydawać kasę gdy jest zdrowy i twierdzi, że jest niezniszczalny i go to nie dotyczy. Na imprezy, fajki nie ma probilemu wydać, ale zabezpieczyć siebie to już za drogo.

1 / 5
Ragroth

[demot] @ababoli Wchodzisz, na demoty - polityka, otwierasz lodówkę - polityka, chcesz poczytać komentarze pod obrazkiem o wstawaniu rano - polityka. Dajcie już spokój wciskania wszędzie polityki. Czuj się zaszczycony moim minusem, specjalnie się zalogowałem i zmarnowałem minutę życia na ten komentarz :)

13 / 15
Ragroth

[demot] Gdyby każdy pisał na sprawdzianie to co potrafi i wie, to wszyscy dostawaliby najwyższe oceny. Uważam, że powinien inaczej podejść do sprawy nauczyciel np. kazać poprawić dziecku pracę, ale ja nie jestem nauczycielem.

5 / 5
Ragroth

[demot] @vetulae Lub gabinet, gdzie robią szczepionki*. Kiedyś podobna kartka wisiała u mnie w przychodni. EDIT: Podają szczepionki*

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 października 2018 o 15:15

3 / 3
Ragroth

[demot] Źródło? Link? Cytat? Zdjęcie? Cokolwiek bo google nie znajduje nic na ten temat.

10 / 10
Ragroth

[demot] @olmajti Dlatego pisałem, że są jeszcze faceci, dla których wygląd nie jest najważniejszy. Patrzysz przez pryzmat stereotypów i sprowadzasz wszystko do procesów biologicznych. Ludzie są różni i tak potrafię zapanować nad instynktami. To zgodnie z Twoim przedstawieniem sprawy nie jestem ani kobietą ani mężczyzną. Ty tak postrzegasz świat, a ja inaczej. Ta rozmowa niczego nie zmieni bo i ja i Ty masz rację. Tak więc pozdrawiam i do zobaczenia w następnej dyskusji.

8 / 8
Ragroth

[demot] @olmajti - Wiesz, że na pierwszy rzut oka ktoś może nie być "w typie", ale po dłuższej znajomości, poznaniu zainteresowań, sposobu wyrażania emocji może ktoś się zakochać. Co cechy niezwiązane z wyglądem wnoszą do związku? Wszystko. Po spędzeniu ze sobą czasu wiesz czy czujesz się dobrze przy tej osobie czy nie. Kwestia kto na co zwraca uwagę. Często słyszę jak jestem z kumplami, co by nie zrobił z dziewczyną, która przechodzi. Pierwotne instynkty są w każdym i pozostaje pytanie czy potrafisz nad tym panować czy nie. Dla mnie to trochę płytkie patrzenie tylko przez pryzmat wyglądu. Inna sprawa jeśli ktoś chce się zabawić na jeden raz i nie biorę jej pod uwagę.

2 / 2
Ragroth

[demot] Ten moment, gdy wrzucasz byle co, żeby ilość wrzuconych demotów się zgadzała. Co do demota - kreatywne buty :O

30 / 32
Ragroth

[demot] Są jeszcze faceci, dla których wygląd nie jest najważniejszy. Ważny owszem - nikt nie będzie z kimś kto się komuś nie podoba, ale to sprawa drugorzędna.

1 / 1
Ragroth

[demot] @Irvis30 Zgadzam się. Pani wszystkowiedząca przecież zna każdego w internecie i wie co każdy myśli, czuje i jak się zachowuje :D Jak możesz tego nie wiedzieć? :D Łatwo oceniać innych na podstawie stereotypów, ale niestety to tak nie działa.

0 / 0
Ragroth

[demot] @BlueAlien nie mam w zwyczaju obrażać tym bardziej, że to stereotypy, ale co ja tam wiem o sobie, przecież randomowa osoba w internecie wie lepiej :D Widzę, ktoś tu ma kompleksy. Skoro zdecydował się zajść tak daleko i wcześniej nie miał takich myśli, żeby odejść to jest to wredne i godne pożałowania niezależnie od płci, ale z drugiej strony jak mieliby się męczyć ze sobą to lepiej wcześniej niż później.

3 / 5
Ragroth

[demot] Niestety tak to już jest na tym świecie. Nie pierwsza i nie ostatnia zapewne. Smutne ale prawdziwe.

1 / 9
Ragroth

[demot] @slagen źródło? Niemcy zapłaciły koszty budowlane w latach 2003-2012 prawie 600mln euro. To jest inwestycja, płacimy za bazy, w zamian dostajemy sprzęt najwyższej klasy+ żołnierzy, miejsca pracy, $ wydawane przez przybyłych.

2 / 6
Ragroth

[demot] @survive Ograniczenia prędkości są czasami na prawdę bez sensu. Prosta droga w mieście a tu znak do 30. Ekspresówki do 120. Jeżeli nie ma dużego ruchu, deszczu, złych warunków pogodowych to czemu nie ma pozwolenia do 150-160? Tak samo w drugą stronę, jak przy silnym deszczu, porywistym wietrze czy we mgle jechać 120, skoro warunki nie pozwalają. Jedni jeżdżą prawie na dupie w mieście, ja wolę zachować odpowiedni dystans względem prędkości. Dlatego ograniczenia ograniczeniami, ale umiejętność oceniania ryzyka i zagrożenia jest tutaj kluczowa.

5 / 5
Ragroth

[demot] I ile dostaną? 5 lat? Powinni 15-20 lat dostać za zabicie niewinnej osoby, bo ta jazda była z premedytacją, pełną świadomością i z łamaniem wszelkich przepisów drogowych.

3 / 5
Ragroth

[demot] W dzisiejszych czasach ciężko o takie poświęcenie. Brawa dla tej dziewczyny i wytrwałości :)

1 2 3 następna »