Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Rafi69

Użytkownik otrzymał bana za: erotyka
Ban wygasa: 2022-10-05 14:16:25

Ściana

archiwum
Pan Donald Tusk, prawdziwy mąż stanu i Europejczyk ! – Pan donald widząc że chłopak na wózku nie może podjechać pod schody, biegnie pomóc. Po krótkiej wymianie zdań, i celnych żartach Pana Donalda, przy wtórze radosnej rozmowy, udaje się wtargać wózek po schodkach. Uradowany chłopak dziękuje Panu Donaldowi i pyta co w tym czasie robił kaczyński wraz ze swoim elektoratem z 500 plus. Pewnie PILI WÓDKĘ co jest zrozumiałe samo przez się ! Takiego Premiera jak Pan Donald nam potrzeba , ale czy my zasługujemy na takiego mentora i przywódcę klasy A !
archiwum – powód
Oto co nas czeka za rządów Tuska PO –
archiwum – powód
gdy jesteś na niego wściekła przy seksie – że ci nie chciał obciągnąć z połykiem
archiwum – powód
Mój demotywator – trafił na GŁÓWNĄ
archiwum – powód
Polski rząd PIS-U kpi z nas. Obiecywali że możemy w lasach dostać darmowy chrust. Szukałam . NIE MA GO ! – gdzie mogę go zebrać, chodzi o chrust. Może być bez pudru.
archiwum – powód
 – do czego doprowadza nas taki rząd ? To skandal, tak męczyć słonie ! Panie Donaldzie prosimy o interwencję  !
archiwum
 –
Wstydzę się zapalić światło, ale to chyba nie przeszkadza oceniać? –
archiwum
Jle plusów zdobędzie Pan Skorek ? – Wygląd to tylko umowny imperatyw określający twoją pozycję w społeczeństwie i umacniający hierarchię siły. Porzućmy te więzy ! Bądźmy wolni !
archiwum – powód
Wnuczka zaproponowała babci wspólną sesję zdjęciową. Rezultaty oszałamianą. – Sweet Love
archiwum
Bezdomny kotek po tygodniu dbania, kąpania i dokarmiania go LSD –
archiwum
Bezdomny kotek po 2 miesiącach dokarmiania i pielęgnowania u mojej sąsiadki Europejki , osoby światłej i otwartej na europejskie idee oraz różnorodność płciową. Na pewno go wyrzucił z domu jakiś brudny pisowiec bo jak by inaczej było ! –
archiwum
Tak się pomaga a nie jak pisowcy tylko jadem i jadem. Zamiast pomagać budują megalotnisko jakbyśmy nie mieli już świetnego lotniska w Berlinie ! –
archiwum
Dziewczyna z Berlina w czarnym płaszczyku dziękuje koleżance z klasy za oddanie jej jednej nerki do przeszczepu. – Za granicą potrafią być wdzięczni, uczmy się od lepiej wykształconych Niemców ! Bądzimy jak Niemcy !

1