Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Radomir1025

Z nami od: 26 listopada 2015 o 19:55
Ostatnio: 14 lipca 2019 o 10:09
Płeć: mężczyzna
Exp: 9
O sobie:

Ad Maiorem Dei Gloriam

Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 40 (39 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 4971
  • Komentarzy: 72
  • Punktów za komentarze: 229
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Malowany Ptak na dużym ekranie - polakożercy w natarciu

Malowany Ptak na dużym ekranie - polakożercy w natarciu – "Historia w "Malowanym ptaku" miała być oparta na wątkach z biografii Kosińskiego. Książka latami funkcjonowała w przestrzeni publicznej jako obowiązkowa lektura faktu z dziedziny Zagłady. A jej autor jako "Anne Frank, która przeżyła". Nagle okazało się, że opisane wydarzenia to fikcja. W 1994 r. ukazała się książka "Czarny ptasior". Jej autorka, reportażystka Joanna Siedlecka opisała prawdziwe wojenne losy Kosińskiego – żydowskiego dziecka, które wraz z rodzicami znalazło schronienie u polskiego katolika i nie doświadczyło opisanej w książce przemocy. Pod naporem oskarżeń Kosiński w kolejnych wznowieniach "Malowanego ptaka" nazywał swoją książkę autofikcją. W 1991 r. pisarz popełnił samobójstwo".https://film.wp.pl/malowany-ptak-jest-pierwszy-zwiastun-filmu-na-podstawie-wstrzasajacej-ksiazki-kosinskiego-6Na podstawie książki Kosińskiego Czesi z Ukraińcami (sic!) przy wsparciu gwiazd z Hollywood, kręcą kłamliwy, antypolski film. Czyżby w ramach przygotowywania gruntu pod Ustawę 447?
archiwum – powód

Jurny Stefan

Jurny Stefan – Hej! Tu Stefan, ja w sprawie moich kobitek.Oni myślą, że one brały jakieś pieniądze. Ja nie dawałem - bo nie muszę. Wystarczy moja kultura i urok osobisty, hehehe, no nie? Halo? Halo? Halo? Jesteś tam, Grzegorz? Halo?...
archiwum – powód

Wolność prasy za Tuska (a "taśmy Kaczyńskiego").

Wolność prasy za Tuska (a "taśmy Kaczyńskiego"). – Po opublikowaniu przez WPROST nagrań biesiadujących platformersów, Tusk wysłał służby, by zabrały red. Latkowskiemu laptop z nagraniami. To była wolność prasy według PO. Na razie do redakcji Wyborczej nikt nie wszedł, mimo że bardzo by tego pewnie chcieli jej redaktorzy ;)
archiwum – powód

CZYM SIĘ RÓŻNIĄ AFERY PODSŁUCHOWE ERY TUSKA OD TEJ OSTATNIEJ Z KACZYŃSKIM?

CZYM SIĘ RÓŻNIĄ AFERY PODSŁUCHOWE ERY TUSKA OD TEJ OSTATNIEJ Z KACZYŃSKIM? – Pomijając fakt, że tamtych było multum a ta ostatnia jest dość słaba, to istotny jest jeden fakt: do redakcji GW nie weszły służby, by wyrwać Michnikowi laptopa - ale za Tuska tak się stało, w redakcji WPROST udostępniającej nagrania z biesiad platformersów. Latkowski bronił wtedy swojego sprzętu i wolności prasy :). ZAPOMNIELIŚCIE?
archiwum

Agencja Praw Podstawowych UE przeprowadziła badanie, z którego wynika, ataki na Żydów nigdzie nie są tak częste, jak w Niemczech.

Agencja Praw Podstawowych UE przeprowadziła badanie, z którego wynika, ataki na Żydów nigdzie nie są tak częste, jak w Niemczech. – W efekcie 75 proc. Żydów z Niemiec rezygnuje - "czasem, często albo zawsze" - z noszenia publicznie symboli religijnych, a 46 proc. woli unikać określonych miejsc i okolic. "Mówiąc głośno i wyraźnie, oznacza to, że istnieją strefy no-go dla Żydów" .ALE TO POLSKA, NAD CZYM PRACUJĄ JEJ ZEWNĘTRZNI WROGOWIE I RODZIMI SPRZEDAWCZYCY, PRZEDSTAWIANA JEST JAKO KRAJ ANTYSEMICKI.
archiwum

Nienawistni lewacy grożą śmiercią Polakom w Londynie.

Nienawistni lewacy grożą śmiercią Polakom w Londynie. – Właścicielom Klubu Orła Białego w Londynie grożono śmiercią w związku z debatą i kiermaszem książki prawicowej, które miały się tam odbyć. Ostatecznie impreza została odwołana. (przy okazji: ANTIFA - Autentyczny Nowoczesny Twardy Integralny Faszyzm Antyreligijny) .
Źródło: krytyka polityczna
archiwum

Gdzie są euroentuzjaści i obrońcy demokracji???!

Gdzie są euroentuzjaści i obrońcy demokracji???! – Komisja Europejska poinformowała w piątek, że odstrzał dzików w celu redukcji ich populacji jest jednym ze sposobów walki z rozprzestrzenianiem się afrykańskiego pomoru świń (ASF), a Polska, decydując się na ten scenariusz, postępuje właściwie.
archiwum

Skoordynowana antypolska akcja

Skoordynowana antypolska akcja – W weekend w 18 miastach UE odbyły się pikiety przeciwko obecnym władzom RP. Ta histeria ma swoich sponsorów, podżegaczy i wykonawców, którzy sterują "pożytecznymi idiotami". Sprzymierzone: obecna Totalna Opozycja w Polsce i zagraniczne lewacko-liberalne ośrodki razem dokonują pełzającego "zamachu stanu" wobec legalnie wybranych władz RP, bo naruszają one interesy określonych grup kosmopolitów z Totalnej Opozycji podległych Brukseli i realizują politykę wewnętrzną niezgodną z masońską wizją porządku społecznego (vide: G.Soros, otwarcie już przyznający kogo sponsoruje i popiera).
archiwum

George Soros - zły duch europejskich demokracji

George Soros - zły duch europejskich demokracji – Wszędzie tam, gdzie suwerenne państwa prowadzą politykę narodową, konserwatywną i prorodzinną, odwołującą się do TRADYCYJNYCH wartości i idei (Kościół, Naród, Państwo i Wiara, Własność, Rodzina) - pojawia się ten sponsor Michnika (Soros "zainwestował" w akcje Agory) wspierając zamęty i niepokoje, planując obalanie rządów szkodzących jego interesom i masońskim wizjom porządku społecznego.
archiwum

Odlot Bolka - "autorytetu" Totalnej Opozycji

Odlot Bolka - "autorytetu" Totalnej Opozycji – Bolek o SB:"To oni wykonywali wszystko to, co chciałem. Chciałem mieszkanie, musieli mi dać, chciałem pieniądze, musieli mi dać. "Powodzenia!!! Totalnego...
archiwum

Wielki Prezydent - ś.p. Lech Kaczyński

Wielki Prezydent - ś.p. Lech Kaczyński – Za życia niszczony, wyśmiewany i poniżany, po śmierci lekceważony - przez tych, którzy jako Totalna Opozycja dziś powołują się na jego autorytet. Niech oni (warchoły z PO, Nowoczesnej.pl etc.) zejdą już ze sceny i nie przeszkadzają reformować kraju.

Przyjaźń polsko-węgierska w praktyce

Przyjaźń polsko-węgierskaw praktyce – V. Orban po raz kolejny stawia się brukselskim biurokratom - zapowiedział, że nie poprze sankcji przeciwko Polsce. W przeciwieństwie do "naszych" kosmopolitów, pucybutów unijnych bonzów
archiwum

jak żyć za 10 tys.?

jak żyć za 10 tys.? – Małgorzata Gersdorf w swoim oświadczeniu majątkowym wymieniła m.in. 2,4 mln zł w funduszach, 2/3 domu, osiem działek - w tym rekreacyjną, środki pieniężne w różnych walutach, papiery wartościowe, 0,5 kg złota i biżuterię.
archiwum

Opozycja Totalna wobec Polski i Polaków

Opozycja Totalna wobec Polski i Polaków – J, Daniels o nagonce na  Szydło: "To odrażające co z tą wypowiedzią zrobili politycy opozycji w Polsce" (za: wpolityce.pl)
archiwum

Obcy właściciele prasy w Polsce wytyczają standardy

Obcy właściciele prasy w Polsce wytyczają standardy – "Nie warto  umierać za ojczyznę", ponieważ uważam, że nie warto. Lepiej pracować na rzecz ojczyzny, edukować społeczeństwo, lepiej być żywym obywatelem" - twierdzi Renata Kim z redakcji tygodnika "Newsweek".
archiwum

sposób liczenia adekwatny do zagrożenia epidemią

sposób liczenia adekwatny do zagrożenia epidemią – „mikrobiolodzy metodami do liczenia bakterii policzyli, że na demonstracji było 214 tys. uczestników. Liczba nie ma znaczenia. To była gigantyczna demonstracja i to jest istotne” – M. Kijowski w RMF FM.
archiwum

"Nie warto umierać za ojczyznę", ponieważ uważam, że nie warto. Lepiej pracować na rzecz ojczyzny, edukować społeczeństwo, lepiej być żywym obywatelem. Zapraszam serdecznie - twierdzi Renata Kim z redakcji "Newsweeka".

"Nie warto umierać za ojczyznę", ponieważ uważam, że nie warto. Lepiej pracować na rzecz ojczyzny, edukować społeczeństwo, lepiej być żywym obywatelem. Zapraszam serdecznie - twierdzi Renata Kim z redakcji "Newsweeka". – Ciekawe, co pani Renata by powiedziała, gdyby w miejsce słowa "Ojczyzna" wpisać  "Żydów"? Umieranie bowiem  za ojczyznę, to nie abstrakt, to śmierć ponoszona zazwyczaj w wyniku walki, by inni mogli żyć! Walki o lepsze jutro, także dla przyszłych pokoleń Narodu, o jego Wolność i Niepodległość. Smutne, że w Polsce, tak historycznie doświadczonej, są ludzie (mieniący się "inteligencją"), którzy nie pojmują tak prostych rzeczy.
archiwum

Święte słowa...Do KOD-u odnoszą się znakomicie!

Święte słowa...Do KOD-u odnoszą się znakomicie! – „(…) dałbym polecenie: spałować, oddać za to. Władzę trzeba szanować, wybierać mądrze, brać udział w wyborach, organizować się. Ale potem: szacunek! Ktoś ich wybrał, to są przedstawiciele narodu, więc nie mogą pozwolić na opluwanie  (…).” (L. Wałęsa, 2012 r.)„(…) demokracja w Polsce ma się nie najgorzej, a dowodem na to są organizowane demonstracje (…).” (B. Komorowski, 2014 r.). "(…) Jeśli ktoś kwestionuje wynik wyborczy, powinien dochodzić swoich racji zgodnie z zasadami demokracji, w sądzie, a nie na ulicy (…) Są tacy, którzy traktują problemy państwa, po prostu jako paliwo polityczne, swoiste polityczne żerowisko (…)." (B. Komorowski, 2014 r.).
archiwum

Kryzys w stadzie "chytrych" Lisów

Kryzys w stadzie "chytrych" Lisów – Nie najlepiej dzieje się w związku Hani i Tomka. Zdaniem tygodnika "Na żywo" jeszcze za wcześnie na panikę. Być może przeżywają właśnie "kryzys siódmego roku"? Znajomi pary obawiają się, że w ich przypadku jednak trochę za ostro to przebiega.Nerwy puszczają, bo kończą się ciepłe posady za grube pieniądze podatników? Czas zejść ze sceny...Koniec stronniczych, kłamliwych i oszczerczych programów!
archiwum

"polskie elity" czyli Salon

"polskie elity" czyli Salon – Fakt: "Maciej Stuhr po roli w ”Pokłosiu” Władysława Pasikowskiego w jednym z wywiadów stwierdził, że podczas bitwy pod Cedynią w 972 roku wojska Mieszka I wykorzystywały dzieci. - My Polacy nie mówimy o sobie źle. Jest Skrzetuski, Wołodyjowski, Powstanie Warszawskie. Przywiązywaliśmy dzieci pod Cedynią jako tarcze i to jest super. To jest najlepsze, co mogło Polskę spotkać.Aktoro popełnił straszny błąd historyczny. Dzieci były rzeczywiście przywiązywane, ale nie do tarcz tylko do maszyn oblężniczych i nie w bitwie pod Cedynią, tylko pod Głogowem w 1109 roku i co najważniejsze - nie przez Polaków, tylko przez Niemców."Artyści, oczywiście ci "właściwi", grający w antypolskich filmach (jak "Pokłosie"), są w naszym kraju hołubieni jako "autorytety" od wszystkiego - zwłaszcza moralności, polityki, a nawet gospodarki...Totalne KURIOZUM, ich wiedza jest tak powierzchowna, że powinni ograniczać się to komentowania Sztuki, a nie spraw fundamentalnych dla społeczeństwa!!!