Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

RadnyZDopiewa

Z nami od: 20 sierpnia 2015 o 13:09
Ostatnio: 11 marca 2020 o 16:36
Wiek: 22
Płeć: mężczyzna
Exp: 45
O sobie:

All info:
Poglądy polityczne: konserwatyzm
Religia: chrześcijanin z obrządku katolickiego
Poglądy gospodarcze: Trzecia droga
2.Zainteresowania: -gry(Call of Duty, FIFA, Battlefield 3, War Thunder, Wargame, Need for Speed, Five Nights at Freddy's)
-broń pancerna
-piłka nożna (Bayern Monachium)
Nie lubię
-antychrystów (ale zwyczajnych ateistów szanuję)
-nie umiejących pisać po polsku (kaleki umysłowe)
-islamu
-lewaków
-pedałów
-żółtych iluminati (minionki- każdy demot z nimi dostanie słabe)
3. Czasem moje komentarze są przesiąknięte ironia do szpiku kości. wiele razy dostałem za to minusy. Więc, żeby rozwiać wątpliwości:moje zdanie jest wyżej :)
4. Drogie anonimy! Najpierw się zalogujcie!

Jest obserwowany przez: 6 osób
  • Demotywatorów na głównej: 7 z 67 (60 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 10019
  • Komentarzy: 1089
  • Punktów za komentarze: 1691
  • Obserwuje: 4 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

Mike Tyson obraził powstanie warszawskie. "Polakom gówno się stało" – Podczas niedawnego pobytu w Polsce amerykańskiego czarnoskórego boksera Mike'a Tysona doszło do jego spotkania z powstańcem warszawskim Bolesławem Wojewódzkim. Powiedział wtedy, że ma duży szacunek do narodu polskiego. Jednak na wczorajszej konferencji reklamującej napój Black w Warszawie padły szokujące słowa. Sportowiec zapytany o PW odpowiedział "Polakom gówno się stało w porównaniu do tego, co dotyka czarnych w Ameryce. Nikt nie prześladował was przez pieprzone 250 lat. Nikt nie gwałcił wam matki, siostry, brata, patrząc wam prosto w oczy przed tym, jak ich zabiją. Nikt wam tego nie zrobił. To co was spotkało było bardzo złe, ale kiedy mówicie, że nie powinienem występować w tym filmie o Powstaniu Warszawskim, pytam się wtedy – kto wie więcej o powstaniach niż ciemnoskórzy?"
Źródło: wMeritum, WP, Interia
Zastanawiam się – Kiedy weganie postawią pomnik sałaty - Stawiamy świnię na cokole, bo Świnia stanowi o naszym losie- mówił wójt gminy Siedlec pod Wolsztynem, w woj.wielkopolskim, odsłaniając 21 sierpnia 2004 r. pierwszy wPolsce pomnik świni. Z hodowli, uboju i przetwórstwawieprzowiny żyje tu 80 proc. mieszkańców. Pomnik stanął nacokole w centralnym punkcie wsi, tuż obok urzędu gminy.Świnię naturalnych rozmiarów wyrzeźbiono z drzewa lipowego.
Przegraliście – Ale i tak cała Polska jest z was dumna!
A ty i tak sobie wmawiaj – Że Kościół to mohery, ciemnogród i dawanie na tacę Po warsztatach w ramach Krajowej Konferencji Kobiet,które odbyły się w dniach; 23-25 listopada 2013 rokuargentyńskie feministki, lesbijki i geje ruszyli namiejscowy kościół, by go sprofanować. Naprzeciwsiedmiotysięcznej masie stanęło 1,5 tysiąca młodychkatolików, którzy pozwolili się pobić, opluć i znieważyć,sami nie używając przemocy, stając kordonem iodmawiając różaniec, nie dopuścili do profanacjiświątyni. W wyniku nienawiści została spalona kukłamająca przedstawiać papieża Franciszka.
Drodzy szefowie firm,którzy ze świątecznym reklamami czekacie do grudnia – Wiedzcie, że bardzo was wszystkich szanuję
Lepiej zapobiegać niż leczyć –
Niby są w Unii – A to nam będą dawać kary za rasistowskie napisy na stadionach Muzułmanie terroryzują syryjskich chrześcijan w Szwecji. „Przejdziecie na islam albo zginiecie”Radykalni muzułmanie, zwolennicy Państwa Islamskiego (IS), terroryzują syryjskich chrześcijan w Szwecji. Na budynkach zamieszkałych przez wyznawców Chrystusa w Göteborgu, drugim co do wielkości miast kraju, regularnie pojawiają się graffiti wzywające do „zabójstwa chrześcijan” i wyrażające poparcie dla powstania islamskiego kalifatu w Syrii oraz Iraku – informuje portal „The Local. Sweden”.

1