Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

RadekB86

Z nami od: 25 kwietnia 2019 o 21:03
Ostatnio: 9 lipca 2020 o 10:34
Płeć: mężczyzna
Exp: 14
Jest obserwowany przez: 1 osobę
 • Demotywatorów na głównej: 7 z 33 (26 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 5801
 • Komentarzy: 78
 • Punktów za komentarze: 33
 • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Starość nie radość młodość nie wieczność.

Starość nie radość młodość nie wieczność. – "Stare ku**y wymrą, głosujące na PiS i w końcu władza w kraju trafi w normalne ręce" – powiedział jeden z demonstrujących."Tak wygląda 'tolerancja' i 'szacunek' w wykonaniu zwolenników marszu LGBTah...młody człowieku zestarzejesz się szybciej niż ci się wydaje i wtedy przyjdzie nauka pokory i inny światopogląd to już nie długo...życie szybko mija.... i zobaczysz i ocenisz siebie sam z tej drugiej strony od tej jak to sam nazwałeś "starej k#%wy"
archiwum

PRAWDA DEMOKRACJI

PRAWDA DEMOKRACJI – Teraz już wiesz że nie jest to idealny ustrój.
archiwum – powód

Prawda wojny

Prawda wojny – Wojny nie powstają przez władców. Wojny powstają przez ludzi którzy chcą na tą wojnę IŚĆ.
archiwum

Samotność bez lekarstwa.

Samotność bez lekarstwa. – Choćbyś nie wiem jak miał wielu przyjaciół ,znajomych liczną rodzinę to zawsze jesteś sam ze swoimi myślami.

Pogoda będzie paskudna, sucha, bezdeszczowa i grozi nam katastrofa ekologiczno-rolnicza

Pogoda będzie paskudna, sucha, bezdeszczowa i grozi nam katastrofa ekologiczno-rolnicza – Nie powiedział żaden prezenter pogody
archiwum

Aktualny utwór

Aktualny utwór –
archiwum

CHORY ŚWIAT

CHORY ŚWIAT – Ciekawe jak długo przetrwałbyś bez tych po prawej stronie?
archiwum

Tacy sami a ściana między nami.

Tacy sami a ściana między nami. –
archiwum

STAROŚĆ NIE RADOŚĆ

STAROŚĆ NIE RADOŚĆ – Jednego nie rozumiem powiedzcie mi jak można się coraz szybciej starzeć?Bo ja starzeję się średnio 1 rok na rok.
archiwum

POLSKI JANUSZ ROLNICTWA

POLSKI JANUSZ ROLNICTWA – 1. Bądź przeciwny wejściu Polski do Unii Europejskiej2.Gdy już tam wejdziesz bierz dopłaty unijne do hektara ile się da....3. Zatrudnij się w mieście na etacie zamiast pracować na roli i zabieraj pracę ludziom którzy nie mają dopłat bo nie mają hektarów 4.Przestań produkować płody rolne bo koszt ich wytworzenia zabierze ci te dopłaty unijne i nie masz nic...5.Kupuj wszystkie warzywa i owoce z krajów zachodu i dalej dorabiaj zachód miej w dupie Polskę i PolakówEFEKT KOŃCOWY:-nadal niskie płace-drożejąca żywność

Panie Prezydencie, Panie Premierze

Panie Prezydencie,Panie Premierze – Nie założę rodziny ponieważ moja pensja (na rękę!) wynosi 2500 zł z czego połowę muszę oddać (kredyt hip./czynsz/rachunki) muszę sam żyć za 1250 zł a mam 30+ lat. Bardzo chciałbym mieć może nawet 4 dzieci ale mnie na nie nie stać bo dzieci nie rodzą się same, a do kobiety z taką żałosną pensją nawet lepiej nie podchodzić żeby się nie ośmieszać . Dlatego postanowiłem z miłości do tych potencjalnych dzieci ich po prostu nie mieć dla ich dobra. Mam również rodzeństwo brata z siostrą też 30+ i też bezdzietne... Baa mam wielu znajomych po 30+ też nie mających rodzin. Niektórzy nawet tak jak ja twierdzą że też chcieli by mieć rodziny ale ich nie stać nawet na randkę z ...no właśnie...
archiwum

Przyszłość 500+

Przyszłość 500+ – Współczuje tym przyszłym ludziom którzy urodzili się 9 miesięcy po wprowadzeniu 500+ . Wszędzie będą wyszydzani wyśmiewani.Jak coś zrobią złego od razu wszyscy będą zwalać winę na 500+.
archiwum

PRZYSZŁOŚĆ EDUKACJI?

PRZYSZŁOŚĆ EDUKACJI? – Na tej platformie od kilku lat widzimy postęp w kierunku tworzenia kanałów edukacyjnych.Możemy znaleźć np. kanały uczące krok po kroku zadań matematycznych. Jak tak dalej pójdzie może się okazać że nauczyciele nie będą potrzebni ,a wystarczy tylko dobry dostęp do internetu.
archiwum

OBIEKTYWNA OCENA NAUCZYCIELA

OBIEKTYWNA OCENA NAUCZYCIELA – Jeśli w klasie jest dobry uczeń ,ale ma problem z jednym przedmiotem i na świadectwie dostaje dopuszczający czyli dwóje.... to jest coś nie tak z tym uczniem czy z nauczycielem?

Kiedyś wybrałem się na pierwszy zarobek w swoim życiu... UCZCIWA PRACA

UCZCIWA PRACA – Ponieważ byłem młodym niedoświadczonym człowiekiem chciałem zrobić to jak najlepiej więc zbierałem tylko idealnie dojrzałe owoce. Gdy na krzaczku wisiała niedojrzała truskawka zostawiałem ją na później aby dojrzała. Efekt po godzinie był taki że ja zebrałem jedną łubiankę podczas gdy panie które tam też zbierały zebrały nawet 10 ale ich truskawki były takie trochę zieleńsze. Gdy nadszedł czas finalizacji pracy to nawet właściciel plantacji zwrócił uwagę że ja nazbierałem najładniejsze truskawki. Tylko co z tego jak zebrałem jedną łubiankę. Gdy zaczął płacić płacił jak zawsze, a więc ja dostałem 2 zł a panie analogicznie od ilości łubianek czyli nawet 20 zł.Może "kokosów" nie zarobiłem ale ta sytuacja wiele mnie nauczyła że tak naprawdę nie zawsze uczciwa praca popłaca co często się wmawia młodym ludziom.I tutaj rodzi się pytanie czy w tym kraju da się uczciwie zarobić jakieś pieniądze czy tylko cwaniactwem i kombinatorstwem?PD. Najlepsze jest to że potem te 2 zł zgubiłem
archiwum

Czas na zmianę światopoglądu WĘDRÓWKA DUSZ

WĘDRÓWKA DUSZ – Swoje "patenty" przyniósł prawdopodobnie z innych "światów" bo wszystko już dawno zostało wynalezione my tylko "odkrywamy" to na nowo. Nicola Tesla wierzył ,a raczej wiedział że reinkarnacja istnieje. Ty powiesz że to bzdury ... A teraz zastanów się co on osiągnął dla ludzkości a co ty osiągnąłeś/aś aby uczynić ten świat lepszym. Czas zrewidować swoje ciasne poglądy i otworzyć swój umysł.
archiwum – powód

Przed planowanym zejściem na Ziemię. Gdzieś w świecie duchowym. TAKA SYTUACJA

TAKA SYTUACJA – Zobacz ,a tutaj jest piękna Polska-Ooo ale super tutaj chcę się wcielić to jest to miejsce !!!-No ja też.... ale jest problem! Jaki? - Młodzi nie chcą się bzykać.
archiwum

AUTORYTET NAUKOWY

AUTORYTET NAUKOWY – Silnik działa wbrew prawu fizyki mówiącym o zasadzie zachowania pędu. Naukowcy twierdzili że nie ma to prawa działać a tym czasem wiele wskazuje na to że jednak działa...i to daje nam do myślenia kim są ci "wielcy naukowcy" skoro nie potrafią wytłumaczyć jak to właściwie działa.... to pokazuje że być może jest jeszcze wiele innych niezrozumiałych urządzeń które działają (np. generator wolnej energii) i które ukrywane są przed światem gdyż zniszczyłoby to wszelkie pseudo "naukowe autorytety" tego świata.
archiwum

LICEUM

LICEUM – Taka mityczna szkoła do której wszyscy chcą iść tylko nie zastanawiają się nad tym że po niej często kończy się już edukacja. I nagle okazuje się że budzą się z ręką w nocniku bo nic nie umieją co mogło by się w życiu przydać. Liceum powinno być zlikwidowane ,tylko technika i zawodówki.
archiwum

IGNORANCJA

IGNORANCJA – Tylko ją sprawdzam