Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

RadekB86

Z nami od: 25 kwietnia 2019 o 21:03
Ostatnio: 21 lipca 2019 o 10:23
Płeć: mężczyzna
Exp: 9
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 5 z 19 (14 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 3423
 • Komentarzy: 36
 • Punktów za komentarze: 24
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Kiedyś wybrałem się na pierwszy zarobek w swoim życiu... UCZCIWA PRACA

UCZCIWA PRACA – Ponieważ byłem młodym niedoświadczonym człowiekiem chciałem zrobić to jak najlepiej więc zbierałem tylko idealnie dojrzałe owoce. Gdy na krzaczku wisiała niedojrzała truskawka zostawiałem ją na później aby dojrzała. Efekt po godzinie był taki że ja zebrałem jedną łubiankę podczas gdy panie które tam też zbierały zebrały nawet 10 ale ich truskawki były takie trochę zieleńsze. Gdy nadszedł czas finalizacji pracy to nawet właściciel plantacji zwrócił uwagę że ja nazbierałem najładniejsze truskawki. Tylko co z tego jak zebrałem jedną łubiankę. Gdy zaczął płacić płacił jak zawsze, a więc ja dostałem 2 zł a panie analogicznie od ilości łubianek czyli nawet 20 zł.Może "kokosów" nie zarobiłem ale ta sytuacja wiele mnie nauczyła że tak naprawdę nie zawsze uczciwa praca popłaca co często się wmawia młodym ludziom.I tutaj rodzi się pytanie czy w tym kraju da się uczciwie zarobić jakieś pieniądze czy tylko cwaniactwem i kombinatorstwem?PD. Najlepsze jest to że potem te 2 zł zgubiłem
archiwum

Czas na zmianę światopoglądu WĘDRÓWKA DUSZ

WĘDRÓWKA DUSZ – Swoje "patenty" przyniósł prawdopodobnie z innych "światów" bo wszystko już dawno zostało wynalezione my tylko "odkrywamy" to na nowo. Nicola Tesla wierzył ,a raczej wiedział że reinkarnacja istnieje. Ty powiesz że to bzdury ... A teraz zastanów się co on osiągnął dla ludzkości a co ty osiągnąłeś/aś aby uczynić ten świat lepszym. Czas zrewidować swoje ciasne poglądy i otworzyć swój umysł.
archiwum – powód

Przed planowanym zejściem na Ziemię. Gdzieś w świecie duchowym. TAKA SYTUACJA

TAKA SYTUACJA – Zobacz ,a tutaj jest piękna Polska-Ooo ale super tutaj chcę się wcielić to jest to miejsce !!!-No ja też.... ale jest problem! Jaki? - Młodzi nie chcą się bzykać.
archiwum

AUTORYTET NAUKOWY

AUTORYTET NAUKOWY – Silnik działa wbrew prawu fizyki mówiącym o zasadzie zachowania pędu. Naukowcy twierdzili że nie ma to prawa działać a tym czasem wiele wskazuje na to że jednak działa...i to daje nam do myślenia kim są ci "wielcy naukowcy" skoro nie potrafią wytłumaczyć jak to właściwie działa.... to pokazuje że być może jest jeszcze wiele innych niezrozumiałych urządzeń które działają (np. generator wolnej energii) i które ukrywane są przed światem gdyż zniszczyłoby to wszelkie pseudo "naukowe autorytety" tego świata.
archiwum

LICEUM

LICEUM – Taka mityczna szkoła do której wszyscy chcą iść tylko nie zastanawiają się nad tym że po niej często kończy się już edukacja. I nagle okazuje się że budzą się z ręką w nocniku bo nic nie umieją co mogło by się w życiu przydać. Liceum powinno być zlikwidowane ,tylko technika i zawodówki.
archiwum

IGNORANCJA

IGNORANCJA – Tylko ją sprawdzam
archiwum

Jedyna nadzieja dla IKEI na utrzymanie się na Polskim rynku

Jedyna nadzieja dla IKEI na utrzymanie się na Polskim rynku –
archiwum

Aparat CYFROWY

Aparat CYFROWY – Ma tyle różnorodnych funkcji ,a ty i tak zawsze używasz opcji automatycznej.
Źródło: internet

Tego rządzący nie widzą... Żądam wprowadzenia PODRYWOWE +

Żądam wprowadzenia PODRYWOWE + – Aby mieć dzieci trzeba stworzyć związek mężczyzny z kobietą. Ale żeby poderwać jakąś kobietę wypadałoby ją gdzieś zaprosić, a wiadomo to wszystko kosztuje, dlatego proszę o wsparcie singli kwotą PODRYWOWE +
archiwum

To wybierz sobie nowe ciało dla nowych doświadczeń...

To wybierz sobie nowe ciało dla nowych doświadczeń... –

Wszystko do ciebie wróci...

Wszystko do ciebie wróci... –
archiwum

Wiesz dlaczego Krzysztof Piątek nie wykonał swojej pistoletowej cieszynki w meczu z Izraelem ?

Wiesz dlaczego Krzysztof Piątek nie wykonał swojej pistoletowej cieszynki w meczu z Izraelem ? – Bo nie rusza się "gówna" niech nie śmierdzi.
archiwum

Kogo zabierasz na bezludną wyspę? PRAWDZIWA WARTOŚĆ CZŁOWIEKA

PRAWDZIWA WARTOŚĆ CZŁOWIEKA – Zdzichu prosty chłop który zna się na elektryce,hydraulice,mechanice,budowlance, survivalu zarabia miesięcznie 2,5 K na rękę. Zrobi coś z niczego.Cristiano Ronaldo jeden z najlepszych piłkarzy na świecie zarabia 1,666 mln euro/miesiąc ma dwie lewe ręce ale dwie prawe nogi i potrafi tylko grać w piłkę i w reklamach.Jeśli wybierasz Zdzicha złotą rączkę klikaj MOCNE
archiwum

KŁÓTNIA W NARODZIE

KŁÓTNIA W NARODZIE – Gdy rodzice zaczynają się stale kłócić i zauważamy że raz ma rację matka a raz ojciec. To są początki gdy zaczynamy myśleć o nowym, innym,własnym domu bo tego już mamy dość. Tak samo jest z polityką ,a więc Polaku zrozum PO_PiS_om już dziękujemy.
archiwum

WZOROWY OBYWATEL

WZOROWY OBYWATEL – Pracuje, pije, pali i umiera zaraz po przejściu na emeryturę.
Źródło: internet

Ty też po spożyciu lodów wykorzystujesz opakowania?

Ty też po spożyciu lodów wykorzystujesz opakowania? – A gdyby tak producenci nie tylko lodów, ale wszystkich produktów zaczęli tworzyć opakowania których nie warto wyrzucać? A można z nich np. tworzyć coś w rodzaju modułów z których tworzy się organizery jak te tworzone do warsztatów elektroników/mechaników. Świat by zyskał bo było by mniej śmieci a firmy zyskałyby nowych klientów, bo już nie tylko zawartość by się liczyła ale i opakowanie które można praktycznie wykorzystać
Źródło: własne zdjęcia
archiwum

22 dorosłych wydawałoby się chłopów A żaden nie potrafi po męsku się przyznać do winy.

A żaden nie potrafi po męsku się przyznać do winy. – Ja w podstawówce potrafiłem przyznać się do faulu lub ręki i sędziego z varem nie było trzeba.

Gdy na VHSie chciałem zrobić Pause

Gdy na VHSie chciałem zrobić Pause –
archiwum

Jedyny znak który zadziała na człowieka z ciężką nogą...

Jedyny znak który zadziała na człowieka z ciężką nogą... – Bo człowiek zawsze robi wszystko na opak
Źródło: internet

1