Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Purple_Piper

1 / 1
Purple_Piper

[demot] @pawelkolodziej Najwyżej siedem. Nie sądzę, żeby więcej niż siedmiu wolnorynkowców zagłosowało na Dudę.

2 / 2
Purple_Piper

[demot] Lotto mi to koło uda. Od czasu zakupu telewizora z pilotem podczas reklam wyłączam dźwięk. Naprawdę nie wiem, o jaką reklamę chodzi. Pozdrawiam

0 / 4
Purple_Piper

[demot] @Finger03 Widzę, że samopoczucie jest dobre, ale - jak na, podobno inteligentnego - szwankuje logika. Ty jesteś przekonany do tego człowieka, a ja wciąż nie. Wiem, że na pewno nie zagłosuję na Dudę, ale takie chamskie akcje, na poziomie PiS, mnie odrzucają. Nie potrzebuję "poczucia wspólnoty", a już z pewnością, nie z takimi politycznymi amebami. W drugiej turze trzeba przekonywać niezdecydowanych i nie można tego robić pokazując brak kultury.

1 / 1
Purple_Piper

[demot] Straciłeś kontakt z rzeczywistością. PiS jest partią prounijną, co wielokrotnie potwierdzało, a cała antyunijna retoryka jest przeznaczona tylko dla "sierot po LPR". W końcu to Jarosław Kaczyński proponował rozwiązanie wojsk narodowych i utworzenie jednej, wielkiej, wspólnej armii europejskiej. Ale straszcie się, straszcie - przestraszonymi łatwiej się rządzi.

0 / 0
Purple_Piper

[demot] @truskawka90 Znam takich, którzy mają trzydzieści parę lat i narzekają, że niczego nie mogą się dorobić, ale parę razy w tygodniu łażą po pubach i przepijają za każdym razem ponad stówę. Niech to będzie tylko tysiąc miesięcznie - 10 lat, to 120 tysięcy na pierdoły. @rafik54321 Nie o to mi chodziło. Ludzie nie oszczędzają, bo wyznają konsumpcjonizm, a później narzekają.

0 / 6
Purple_Piper

[demot] Trzeba pracować mądrze, a nie ciężko. I mniej wydawać na pierdoły. Ludzie się nie bogacą przez wydawanie pieniędzy.

2 / 4
Purple_Piper

[demot] @pastor_ Gdybyś nie zauważył, całe "elyty" "zjednoczonej opozycji" sączą jad na Dudę i Kaczyńskiego, co widać nawet na tej stronie - same demoty o długopisach, kotofilu, nienawistnikach i postkomunistach. Naprawdę tego nie widzisz? Tylko atak na Konfederację skoordynowany z obu stron przez całą kampanię. A teraz NAGLE okazuje się, że nie trzeba było tak pluć. Trzeba było myśleć zawczasu.

0 / 0
Purple_Piper

[demot] @Dordi Egoizm jest różny, a odpowiedzialności można nauczyć. Ja jestem egoistą i egocentrykiem, więc znam to z własnego doświadczenia. Zaszczepienie pewnych wartości, powoduje zmianę postrzegania sytuacji, a zatem i zmianę zachowań. Już pisałem, że wychowanie dzieci, to ciężka i długotrwała praca.

-3 / 3
Purple_Piper

[demot] @kucykpl1 Bardziej zdesperowani są zwolennicy PO. Najpierw uwierzyli rządowi PiS, że jest wirus, a teraz uważają, że ów rząd kłamie, mówiąc, że go nie ma.

0 / 0
Purple_Piper

[demot] @Kerli_90 Jeśli część demokratów, uważa go za większe zło on Trumpa, to wcale się nie dziwię. To trochę tak, jakby PO wystawiło Ikonowicza.

1 / 1
Purple_Piper

[demot] @Taymishi Po ogłoszeniu bankructwa, może działać, a w Polsce mógłby? No, odpowiedz. Mógłby? Pewnie dostałby wcześniej, na wniosek US lub ZUS, jakąś sankcję sądową, uniemożliwiającą pełnienia funkcji w spółce, a może i w KRS coś by się "zawieruszyło".

0 / 0
Purple_Piper

[demot] @Kerli_90 Nie sądzę, bo Amerykanie nie są mądrzejsi od Polaków, czy Brytyjczyków - chociaż Brytole nie muszą wybierać królowej. Nie obstawiam, ale wydaje mi się, że będzie reelekcja. Niechęć do Bidena przebija Trumpa.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
0 / 0
Purple_Piper

[demot] @mieteknapletek Jest mitem "podziału sceny politycznej". Jedwabne i Zaolzie 1920/1939 kompletnie się w to nie wpisują, a stosunek państwa do tych zdarzeń jest, co najmniej, dziwny.

0 / 0
Purple_Piper

[demot] @Taymishi On zarabiał w dolarach, nie miał rodziny i nie balował, więc odłożenie 2 tysięcy $ miesięcznie nie wydaje się zadaniem ponad siły. A jest jeszcze giełda. Wiesz, Trump miał łatwiej, bo spróbuj zbankrutować w Polsce, a smród się będzie ciągnął do końca życia.

0 / 0
Purple_Piper

[demot] @mieteknapletek Mit nie jest "dla partii", ale "dla ludu", a patrząc na autorytatywne sądy obu stron dotyczące katastrofy - pomimo ewidentnych różnic przyczyn podawanych przez każdą z trzech komisji - jest to wciąż jeden z podstawowych paradygmatów obu stron ruchu. W Chinach nie można było o tym pisać, co nie zmienia stanu rzeczy. Wskażę Ci kraj, który specjalnie zakłamuje historię na własną niekorzyść - Polska.

1 / 1
Purple_Piper

[demot] @Xar Też czytałem artykuły w gazecie wyborczej, która - chyba najbardziej - szczuła na Adamowicza.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10221 222 następna »