Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Purple_Piper

1 / 3
Purple_Piper

[demot] A Sowieci wywozili wszystkich naukowców, konstruktorów, inżynierów i techników na Syberię i dopiero tam robili selekcję.

-3 / 5
Purple_Piper

[demot] @mariusz303 Tamten jest gejem, więc jest lewicowy i postępowy, a zwykły homoseksualista może i być w ONR, bo - przynajmniej na razie - do łóżek nie zaglądają.

-2 / 4
Purple_Piper

[demot] @beatorez Tak to sobie tłumacz, wygląda jednak, że się - tych pseudodziennikarzy - boi. @ubooot I dlatego posłowie peło śpiewali hymn w Sejmie? ;)

5 / 5
Purple_Piper

[demot] @matek1998 Madka. A tak poważnie, to - sądząc po urodzie Angielek - oni mają mgliste pojęcie o pięknie.

-1 / 3
Purple_Piper

[demot] A to nie mogli zakazać wodzie wpływania do miasta, jak to zrobili z turystami? Albo przynajmniej pobrać opłatę za pobyt?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 listopada 2019 o 15:04

-1 / 5
Purple_Piper

[demot] @sliko Haiti jest największym na świecie ośrodkiem Voodoo. A katolików jest tam "oficjalnie" około połowy, z tym, że wiadomo o ukrywaniu się wyznawców Voodoo jako wyznawców różnych odłamów chrześcijaństwa. Porównaj Kubę z ciut bardziej katolicką Dominikaną, która leży z Haiti na jednej wyspie, manipulancie.

2 / 4
Purple_Piper

[demot] @sliko Bo za Allende mieliby już wtedy Wenezuelę Chaveza, z tym, że połączoną z czystością ideową Pol Pota.

1 / 3
Purple_Piper

[demot] 1. Wartość niedoszacowana. 2. Kup pralkę. 3. Masz odciski od łopaty, czy nie stać Cię na internet? 4. Do wydania, to tyle co nic. 5. Kiedyś, to to 100 zł, to był milion.

16 / 18
Purple_Piper

[demot] Kiedy chcesz dopieprzyć złemu kapitaliście, a jak zwykle obrywa biedny proletariusz. Lub inaczej: Kiedy jesteś bogatą świnią i chamem, ale okazuje się, że do tego wszystkiego, jeszcze idiotą. Po wszystkim okaże się, że znali kelnera i to była ustawka, bo torebkę poplamiła już wcześniej.

2 / 2
Purple_Piper

[demot] @ZrytyRyj Kolega jest stary, ale dobry w tym, co robi. Lepiej płacić komuś, kto zrobi coś w trzy godziny, co inny robi w szesnaście. Jak trzeba, to kolega pracuje, ale kiedy czeka na raporty, to po co mu przeszkadzać. Było wtedy głosowanie lub debata? Nie. A kiedy młodzi nudzą, to starsi ludzie przysypiają. Buractwo w Sejmie zajmuje jakieś 95% izby - to ci, od śpiewania hymnu bez powodu, ci, którzy łamią obietnice wyborcze i ci, którzy mnie okradają.

2 / 4
Purple_Piper

[demot] @ZrytyRyj Tak - sam śpię w robocie, a współpracownicy, a nawet szef, starają się mnie nie budzić, jeśli wszystko jest OK, a dane dostarczone w terminie. Nie jestem "nazi-demokratą", więc jej upadek nie jest dla mnie ani nowością, ani zaskoczeniem. Im mniej posłowie pracują, tym lepiej dla nas.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 listopada 2019 o 11:30

1 / 1
Purple_Piper

[demot] My, parę dni temu, hucznie obchodziliśmy stujednolecie obalenia w Polsce monarchii i przekazanie władzy socjaliście, więc nie narzekajcie.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 listopada 2019 o 10:57

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1027 28 następna »