Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Polski_Polak

Z nami od: 12 lutego 2014 o 11:25
Ostatnio: 16 lutego 2014 o 22:26
Wiek: 26
Płeć: mężczyzna
Exp: 0
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 0 z 6 (6 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 176
 • Komentarzy: 3
 • Punktów za komentarze: -9
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Konferencja Jałtańska

Konferencja Jałtańska – Czyli w pigułce :Stalin z palcem w nosie wymógł od reszty to co chciał; a jeśli chodzi o sprawę Polską :Kresy przeszły we władanie ZSRR a Polska stała się komunistyczną kolonią co odczuwamy aż do dzisiaj.Roosvelt nawet nie sprzedał nas za paczkę fajek, on nas oddał dosłownie za darmo.Później przestał wspierać militarnie jako tako demokratyczny chiński rząd Czang Kaj-szeka (dostawy broni, czołgów,ograniczenie attache i wsparcia lotnictwa) przegrał on przez to chińską wojnę domową z komuchami.(nawet zsrr myślał że już po sprawie i przestał dostarczać broń stronie przeciwnej !!! ) Półtora miliarda Chińczyków ludzi żyje przez to do dziś w komunizmie;dochodzą do tego kwestie Korei płn, Wietnamu, Kambodży etc; doszło przez to w tamtym regionie do wielu ludobójstw i wojen; tylko trochę słabszych od 2 wś i holokaustu. Cały ten stary cap na wózku jest za to w 99% odpowiedzialnyChurchil był za a nawet przeciw; tylko że na odwrót (limit słów)
Źródło: wikipedia a jak inaczej : http://pl.wikipedia.org/wiki/Konferencja_jałt…
archiwum

Co zrobił świat żeby go powstrzymać?

Co zrobił świat żeby go powstrzymać? – Papież Pius XII odprawił specjalny egzorcyzm aPolska proponowała Francji wojnę prewencyjną z 3cią rzeszą w 1933;A reszta ? 0 /papierowej reakcji na głoszoną przez nsdap opętańczą, presiąkniętą socjalizmem,nacjonalizmem,rasizmemspołecznym darwinizmem,eugeniką,antsemityzmem okultyzmem,pseudonaukową frenologią oraz kultem Niemiec,przemocy,wodza i partii ideologiąBrak reakcji na masowe zbrojenia;łamanie traktatu wersalskiego 0 reakcji na noc kryształową i długich noży.Oddanie Hitlerowi Czchsłwcji przez UK i Francjęprzejęcie jej broni0 reakcji na Anschluss Austrii i przejęcie jej czołgów etc0 reakcji na pakt Ribentrop-MołotowPapierowa pomoc Polsce w 1939Żałosna obrona Francji w 1940 -( mimo lepszego uzbrojenia,gospodarki i pomocy Brytyjczyków Usa - 0 sankcji gospodarczych; na tak samo krwawą Japonię już jednak nałożyli (ropa i metale)BTW Stalin mógł "zniszczyć" Hitlera jednym telefonem do niemieckich komuchów w wyborach w 1933 r.
archiwum

Współczesność.

Współczesność. – Aborcja i eutanazja.
Źródło: Gosc.pl
archiwum

DEMOKRACJA

DEMOKRACJA – W 2014 i 15r odbędą się wybory do rozmaitych instytucji władzy.Proszę o poświęceniu przynajmniej godziny na sprawdzenie i dokładną analizę programów, kandydatów i partii politycznych.Zróbcie to sami bez pomocy. Szukajcie w niezależnych i obiektywnych źródłach;Mainstreamowe telewizje i prasa do nich nie należą, Sprawdzić należy STOPIEŃ REALIZOWANIA I TEMPO REFORM ORAZ ZGODNOŚĆ DEKLAROWANEGO światopoglądu,przekonań, religii dotychczasowych dokonań proporcjonalnych do ówczesnych możliwości ;obietnic które złożyli,a także przekrętów,korupcji, w jaki sposób traktują obywateli oraz przeciwników politycznych, ich stosunek do Konstytucji i referendum.Kogo i why popiera Putin,Merkel,gazwyb,tvn,ue,Jaruzel PO 1 RP po 2 uePrzeczytajcie też 1. Patologia transformacji W. Kieżun2.a Czerwone dynastie J.R Nowak2.b Resortowe dzieci Media D Kania, J T. M. M2.c Długie ramię Moskwy S.Cenkiewicz3.Przemysł Pogardy S. Kmieckik i kogoś z II RP np Dmowskiego.
Źródło: Plakat agitujący przyłączenie terenów plebiscytowych do Polski po 1wś http://pl.wikipedia.org/wiki/Kształtowanie_si…
archiwum

Autentyk

Autentyk – Miałem dzisiaj ciekawe zajście. Zastępowałem tatę w sklepie,gdy nagle przyszło dwóch barczystych kolesi.Jeden z nich powiedział :"Przyszliśmy po kasę jak co miesiąc"Robili sobie oczywiście jaja,to stali klienci itd ale to co mnie zszkokowało to moja reakcja: zamiast pomyśleć coś w stylu " o matko bandyci ! " to pomyślałem " o matko Urząd skarbowy "; ma to oczywiście związek z kontrolą fiskalną za 2011 rok i groźbą zapłacenia grzywny za jakieś rzekome nieprawidłowości;po prostu pomyślałem że tata się dogadał z urzędnikiem i płaci mu co miesiąc haracz..Ciekawe co wam przyszłoby do głowy w takiej sytuacji :)
Źródło: ...

1