Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

PolitycznieNiepoprawny_87

Użytkownik otrzymał bana za: konto propagandowe, polityczny troll
Ban wygasa: 2992-09-08 21:06:27

Ściana

archiwum

Wszyscy politycy tworzą nam nowe problemy nigdy nie rozwiązując tak naprawdę żadnych

Wszyscy politycy tworzą nam nowe problemy nigdy nie rozwiązując tak naprawdę żadnych – Oni uwielbiają problemy - zwłaszcza gdy sprowadzą je do dyskusji kto jest winny i "udowadaniają",że winny jest ich przeciwnik polityczny,ale z jakiej by partii nie byli - co wymyślą to jest gorzej.Tworzenie nowych problemów i sprowadzanie wszystkiego do pyskówki kto jest winien jest wręcz dla nich korzystne.Ale w efekcie NAM obywatelom tego kraju jest coraz gorzej bo problemów przybywa zamiast być lepiej.Może nie potrzebujemy drogo opłacanych polityków i ich partii a zamiast tego działających ROZWIĄZAŃ PROBLEMÓW ?
archiwum

13 grudnia w rocznicę uchwalenia Stanu Wojennego Duda podpisał nową ustawę o KAS Urzędasy mogą w tym kraju wszystko a zwykły obywatel bezpieczny jest tylko jak żyje na zasiłku i głosuje na partię

Urzędasy mogą w tym kraju wszystko a zwykły obywatel bezpieczny jest tylko jak żyje na zasiłku i głosuje na partię – Prowadzenie spraw z pominięciem policji, dostęp do informacji o rachunkach bankowych osób fizycznych oraz do danych o osobach podróżujących pociągami, samolotami i statkami. To tylko niektóre z nowych uprawnień, jakie otrzymają funkcjonariusze KAS. W skrócie będą mogli na większą skalę po cichu prowadzić inwigilację podatników. [...] większe uprawnienia KAS dotyczą także wglądu do rachunków bankowych. Teraz funkcjonariusze mają mieć dostęp do wszelkich informacji o operacjach bankowych także osób fizycznych, a nie tylko firm. [...] a także będą mogli prowadzić postępowania wobec sprawców przestępstw korupcyjnych we własnych szeregach bez konieczności angażowania innych organów uprawnionych do ścigania przestępstw na przykład policji czy CBA.
archiwum

#Euroweek

#Euroweek – Pedofilia w Kościele,Pedofilia w kościele...Ale poza kościołem to "postępowa lewica" od razu taki zarzut wobec swoich nazwie zniesławieniem zamiast dla świętego spokoju poinformować policję i prokuratora by przeprowadzić śledztwo,co jest konieczne przy tak poważnym zarzucie.Z dedykacją dla "ateistów" - uczciwy ateista antykomunista
archiwum

Precz z socjalistami i z "rządem światowym" Dziś "żółte kamizelki" i licealiści we Francji i w Brukseli - a jutro my padniemy ofiarą podatkowej tyranii

Dziś "żółte kamizelki" i licealiści we Francji i w Brukseli - a jutro my padniemy ofiarą podatkowej tyranii – Nadchodzące podwyżki cen prądu w Polsce wynikają z podwyżek "opłaty emisyjnej" - "ekologicznego" podatku na socjalistów z samozwańczego "rządu światowego"Rządowa grabież podatkowa i terror - wszędzie w Europie te same.
archiwum

Antypolonizm niestety w Polsce nadal bezkarny: Kto tu jest prawdziwym robactwem - my czy ONI ?!

Kto tu jest prawdziwym robactwem - my czy ONI ?! – Dlaczego pozwalamy tego typu swołoczy pluć nam wszystkim w twarz takimi określeniami ?!To jest świadoma polityka wynarodawiania i zwalczania Polskości,a nie jakieś "żarty" !
Źródło: właśnie na wp.pl
archiwum

Prąd Elektryczny...

Prąd Elektryczny... – Niebawem droższy dla każdego z nas przynajmniej o 1/3 (dla przemysłu jeszcze drożej)...Fala drożyzny nadchodzi,a my Polacy dalej poza narzekaniem na tych czy na tamtych u koryta nic z tym nie będziemy w stanie zrobić jak zwykle...Co najlepsze - winni są politycy tak z kraju jak i zza granicy,bo przyczyną w dużym stopniu są (socjalistyczne) "uprawnienia do emisji CO2" ! (Podatek na międzynarodówkę Rotszylda i spółki - socjalistyczny "rząd światowy" ONZu)
archiwum

Niektórzy twierdzą,że Francuzi to tchórze a flaga Francji powinna być białą flagą

Niektórzy twierdzą,że Francuzi to tchórze a flaga Francji powinna być białą flagą – Ale oni jednak potrafią się zmobilizować w przeciwieństwie do nas Polaków którzy od lat siedzą cicho jak mysz pod miotłą - choć każda kolejna władza przez całe lata dyma nas o wiele bardziej i pozwala sobie na nawet większą samowolę.
Źródło: Żółte Kamizelki

1