Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Pedauen

Użytkownik otrzymał bana za: fejki, propaganda
Ban wygasa: 2023-04-06 11:59:53

Ściana

poczekalnia
Nie, nie jesteśmy onucami – #PolskiRuchAntywojenny  #ToNieNaszaWojna
poczekalnia
Jak zagiąć Konfederatę? – To proste!
poczekalnia
Ustawa o 20 % podatku od zbiórek na m.in. chore dzieci. – Nie dość, że okłamują wyborców - to nawet nie ustalili jednej wersji!
Źródło: Konfederacja
archiwum – powód
"Polski" RuchAntywojenny –  wrócić do rosyjskiego paliwa natychmiast konfederacja
poczekalnia
Prawicowa moralność xD –
poczekalnia
Białorusko-rosyjskie standardy – Liderzy Konfederacji wymusili odwołanie audycji nt. nieprawidłowości w prawyborach. Są pogłoski, że patodziennikarz Rola w zamian ma dostać drugie miejsce na liście warszawskiej Konfederacji
poczekalnia
Grube przekręty na prawyboraach Konfederacji w Legnicy. – Prawdopodobnie było tak też w innych miastach. Ale tu trafiła się kamera.
archiwum
SENSACJA! Tak się oszukuje przy wyborach! – Obejrzyj i podaj dalej!
Źródło: Konfederacja Mentzen Bosak
archiwum
Mentzen: homoseksualista i Żyd mogą być członkami naszej partii. –
archiwum – powód
Kandydaci chcący zostac członkami partii Brauna dostają listę książek do przeczytania. Oto jedna z nich! –
archiwum – powód
Byłeś w wojsku, k... pytam się ciebie czy byłeś w wojsku? K... jak do ciebie mówię, to odpowiadaj jasno na pytania. Skur...u w ogóle cię to nie dotyczy, że jesteś daleko ode mnie. Pytam się ciebie czy byłeś w wojsku, Polaku!? –
archiwum
Winnicki (Wizemberg), amerykański Żyd Matthew Tyrmand, Bosak (Jajko) w warszawskiej restauracji "TEL AVIV". Po tym spotkaniu Konfederacja przestała zajmować się sprawą ustawy 447. – Wasze ulice, ich kamienice!
archiwum
Bosak wygwizdany na demonstracji STOP UKRAINIZACJI POLSKI, bo uznany za zbyt mało moskiewskiego – Staraj się, bo ruble przestaną płynąć!
archiwum – powód
W najbliższych dniach ma być oddany obcym olbrzymi majątek w postaci złóż mineralnych. Wg wyliczeń inż. Tytko dywidenda za wydobycie dałaby każdemu Polakowi ok. 1400 USD miesięcznie.No, ale tak nie będzie.... bo odbiorą to nam! – A zaczęło się od miedzi. Udawana opozycja próbuje wciskać, że lepiej sprzedać złoża kanadyjsko-żydowskiej spółce.
archiwum
Konfederaci sprzedali się. Pytanie, co zrobili w zamian? – Może chodzi o zgodę na oddanie polskich złóż surowców? Zobaczcie na Youtube "Robert Winnicki o ustawie miedziowej"

1