Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Pasqdnik82

poczekalnia
Można bronić Argentyńczyków. Można krytykować. Można nawet nie wiedzieć, o co w ogóle toczy się cała dyskusja. – Ale nie zmienia to faktu, że:Po pierwsze: Ibrahimović jest ostatnią osobą, która ma prawo pouczać innych na temat szacunku dla przeciwnika i zachowania fairplay. Czemu? Wystarczy posłuchać jego wypowiedzi i przypomnieć sobie, jak zachowywał się wobec rywali na boisku.Po drugie: odezwał się, ten którego reprezentacja przegrała w barażu z Polską. Z Polską... No i "tyle zdobył" ze swoją reprezentacją... A Argentyna prędzej coś wygra niż Szwecja. Przynajmniej w nogę. A i Ibrahimović zostanie zapamiętany przede wszystkim ze swojej zarozumiałości, pogardy i braku szacunku dla rywali. Zgoda, jako piłkarz jest jednym z najlepszych (przynajmniej z klubami, bo co do reprezentacji, to urodził się w złym kraju. Tak jak np. Lewy, Haaland, Salah). Ale jako człowiek, no cóż... Trudno o nim powiedzieć cos pozytywnego.Z jego ust taką wypowiedź to zwykła hipokryzja.
archiwum – powód
Kandydat na prezydenta Czech zapowiada, że Czechy nie pomogą Polsce w razie ewentualnego ataku na nas. – Podziękujcie PISowi. Do 2015 Czechy były naszym sojusznikiem. Przynajmniej w sensie politycznym, bo gorzej z relacjami między ludźmi. Jak wiadomo, Czesi za nami nie przepadają delikatnie mówiąc, więc wypowiedź tą spotka się z ogromnym entuzjazmem. Dopóki nie zmieni się u nas rząd, to nie ma też szans na pojednanie między oboma krajami.Wracając do tematu- tą wypowiedź pokazuje to, w jakim miejscu jest Polska jeżeli chodzi o politykę zagraniczną. PIS skłóciło nas z każdym, jesteśmy sami. W razie czego nie mamy na kogo liczyć. Dobrze, że choć jest NATO, więc teoretycznie musieliby nas bronić.
Jest to oczywisty zamach na nasze podstawowe prawa i wolności. Ustawa ta jest też niezgodna z jakimikolwiek międzynarodowymi przepisami –
poczekalnia
Wszystko pięknie i ładnie, ale czy on wie, że dokładnie to samo za granicą mówi się o nas? Zachod i północ też traktują nas jak jakiś kraj trzeciego świata. I wcale nie chodzi tylko o politykę. – Poza tym wiecie, czemu Niemcy, Francuzi i Hiszpanie nie okradają nas? Bo ich w Polsce nie ma, omijają nas szerokim łukiem. Chociażby dlatego, że mają nas za kraj trzeciego świata. Poza tym jeśli chcemy zwalczać kradzieże, to najlepiej całkowicie zabronić wpuszczania innych ludzi do swoich domów, wpuszczania kogoś z innej miejscowości do swojej, bo przecież złodziej może trafić się wszędzie...Zanim ktoś poprze autora komentarza, to odsyłam do tego, co wszyscy rodowici mieszkańcy mówią o nas w krajach skandynawskich. Podoba wam się to? To samo czują inni, gdy czytają komentarze naszych ksenofobów. Swoją drogą na tym właśnie polega nasz problem. Że skrajności w skrajność. Cześć chce wpuszczać wszystkich, jak leci, również niebezpiecznych przestępców. Druga część znowu chce zabraniać wjazdu wszystkim bez wyjątku.
archiwum
Bardzo dobrze. Z chorymi z nienawiści moherami głosującymi na PIS trzeba krótko. Choć do ich zaślepionych umysłów i tak nic nie dotrze, nawet wtedy, gdy trafią do szpitala i będą ratowani sprzętem od WOŚP. Ciekawe, czy odmówią leczenia w takim przypadku.. – To tylko pokazuje, że wyborcy PIS nie mają za grosz empatii i nie pomagają, bo wolą dać kasę Rydzykowi, choć wiadomo, że nawet grosz nie pójdzie na szpitale. I to ich zdaniem jest dobre, bo Rydzyk to katolik i PISowiec. Ale Owsiak już jest dla nich zły, bo nie popiera PISu i KK jako instytucji.
Nawet trudno to skomentować... –
archiwum
Właśnie trwają mistrzostwa świata w piłce ręcznej. Ilu z was o tym wie? Tylko tak szczerze. – Pewnie niewielu, bo TVPIS na licencję nie ma kasy. A jesteśmy współgospodarzem. Łaskawie transmitują tylko mecze Polski, bo ostatnio nawet tego nie było. Nie możemy już pooglądać sobie najlepszych drużyn, a co za tym idzie, TVPIS na nich sobie nie poszczuje (jak ktoś nie rozumie, czemu niby mają szczuć, to zobaczcie, kto jest najlepszy w reczną). Dobrze, że choć na propagandę, nienawiść, Sylwestera mają kasę...Ja rozumiem, że nie jesteśmy najlepsi (to już nie czasy Wenty), ale czy oni pomyśleli, że może ludzie chcą te mistrzostwa oglądać? Zwłaszcza jeśli są u nas. Niestety mamy taki rząd, że mamy dwie opcje:1. Płacić Viaplay,2. Szukać transmisji na Youtubie lub zagranicznych kanałach. Można było te mistrzostwa wykorzystać do promowania tego sportu wśród młodych ludzi. Może znaleźlibyśmy jakieś młode talenty. Bo jedną zmianę pokoleniową już przegapiliśmy. Ale będzie to trudne, gdy nawet "nie stać" nas na zakup transmisji.
archiwum
Tymczasem PISowskie oszołomy już wiedzą, dlaczego Kubacki był "tylko drugi" w Turnieju Czterech Skoczni. Niech sobie przypomną tamten sezon. Cieszyliśmy się wtedy z miejsca w dziesiątce. – Warto też tym trollom przypomnieć, że piłkarze wygrywali na Polsacie, nie TVPIS...Wiadomo, na pewno te oszalałe z nienawiści oszołomy czują ból, bo wygrał zawodnik z jednego z najbardziej znienawidzonych przez PIS krajów. Nie powiem, nie jestem zbyt zadowolona z tego, kto wygrał, ale mnie wkurza nie narodowość (jak PISowców), a to, że wygrał zarozumiały buc, który nie szanuje przeciwników (zwłaszcza Polaków) i nie umie przegrywać bez obrażania rywali i twierdzenia, że mieli oni szczęście, a on jest lepszy od wszystkich. No i odchodząc od tematu: niech te trolle poczekają aż Stoch, Kubacki i Żyła zakończą kariery. Będziemy druga Finlandią i będziemy się cieszyć z jednego zawodnika w 30stce.
archiwum
Morawiecki właśnie zapowiedział przywrócenie kary śmierci. Oznacza to, że Polska nie będzie już cywilizowanym i europejskim krajem. Wypowiedź poszła już w świat i spotkała się z słusznym potępieniem.Niech sam siebie na nią skazują. Tak będzie najlepiej. – Nie ulega wątpliwości, że PIS chce karać śmiercią:-opozycjonistów,-homoseksualistów,-kazdego, kto jest w związku z Niemcem (w zasadzie to każdą, bo nie oszukujemy się, żadna Niemka nawet nie spojrzy na Polaka). Warto dodać, że taka kara obowiązywała w czasie II WŚ, tyle że wtedy mimo wszystko było to zrozumiałe. A za związki z resztą przedstawicieli ich znienawidzonych krajów czekać będzie "tylko więzienie",-za krytykę KK (spokojnie, inne religie można nie tylko słusznie krytykować, ale też znieważać ile wlezie),-jakiekolwiek inne relacje z Niemcami (przyjaźń, kontakty czysto zawodowe, zwykła znajomość). Tego to nawet podczas wojny nie było, o ile nie udowodnili, że to kolaboracja,-kobiety, które dokonały aborcji oraz każdego, kto im w tym pomógł. Obudźcie się póki nie stoimy jeszcze przed plutonem egzekucyjnym. W przeciwnym razie i mi, i większości z nas zostaje ucieczka z Polski i błaganie o azyl w demokratycznych krajach.
archiwum – powód
Ta szczujnia się już nawet nie kryje z tym, kogo tak naprawdę popiera. Nadal wierzycie, że PIS nie jest za Rosją? – No ale oczywiście, że nie jest, oni by czegoś takiego nie zrobili, problemem są ludzie, którzy w jakimkolwiek kontekście napiszą o Wołyniu... Ci jednak ludzie w większości nie poszliby walczyć po stronie Rosji. Zazwyczaj po prostu chcą albo upamiętnić ofiary, albo skrytykować kult zbrodniarzy. Obie intencje są słuszne i dobre. I nic więcej. W innych przypadkach masz po prostu do czynienia z trollem PIS. TVPIS nadal się nadal nie odcięła od paska i nie przeprosiła, co oznacza, że pasek nie był żadna pomyłka. To nie pierwszy raz. Na początku wojny mówili o ukraińskim barbarzyństwie. I nie, nie chodziło o Wołyń, ani nawet o historię, a o współczesność. Jeśli się nie obudzimy, to być może jeszcze w tym roku wszyscy, jak tu jesteśmy na rozkaz PIS spotkamy się w szeregach rosyjskiej armii. Lub przed plutonem egzekucyjnym za odmowę wykonania rozkazu. Oni się już nawet z tym przestali kryć. Ale "bynamni dajo", a pozostali i tak rzucą się na tych, którzy napiszą o Wołyniu.