Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

P0RTABLE

Nigdy nie lekceważ swojego przeciwnika –
Życie łamie najsilniejszych, rzucając ich na kolana, żeby udowodnić, że mogą wstać. Słabych nie rusza, ponieważ oni i tak spędzają życie na kolanach –
Wszyscy wiemy, jak brzmimy po nawdychaniu się heluA jak po innych gazach szlachetnych? –
0:32
W tym roku wydawnictwo PWN postanowiło nie rozstrzygać konkursu na młodzieżowe słowo roku, gdyż wszystkie najpopularniejsze zgłoszenia były brzydkie, niepoprawne, wulgarne i ogólnie niesympatyczne – A nieoficjalnie wygrały:1. Sasin2. Julka3. Pewuenić4. Wypie*dalać5. J*bać PIS/ * * * * *    * * *Można zatem rzec, że to kolejne wybory, które nie odbyły się przez Sasina.
Kiedy wykonałeś już 1000 testów na Covid i odblokowałeś złotą skórkę –
Źródło: facebook.com
Kowadło swobodnie unoszącesię na rtęci –
0:13
Taka logika... –  Zaorane27 wrz o 12:20 · OeCremyPretestJestem za prawem do wyboru!- Czy mogę brać narkotyki?- Nie, to bardzo niezdrowe.- Czy mogę mieć broń?- Nie, to niebezpieczne- Czy mogę jeść mięso?- Nie, to niedobre dla zwierząt.- Czy mogę kupić zwykłą żarówkę?- Nie, to niedobre dla środowiska.- Czy mogę opalać węglem?- Nie, to niedobre dla planety.- Czy mogę mówić to co myślę?- Nie, to może kogoś urazić.- Czy mogę manifestować swoją wiarę?- Nie, to obraża uczucia innych.- A co mogę wybrać?- Aborcję.
Ośmiornica spacerująca po plaży –
0:06
Kiedy trafisz na zajebiście twardego orzecha włoskiego –
0:39
 –  Karp po warszawsku polecam Rafał Trzaskowski
A podobno tylko koty są dla nas wredne –
0:10
Chciałbym dożyć takiego wieku i byćw stanie jeszcze prowadzić samochód –  A Policja Olsztyn@kmpolsztyn100-letni kierowca poloneza jadạc z 95-letnią pasażerkądoprowadził do kolizji drogowej. Policjanci z #WRDzdecydowali, aby sprawcy zdarzenia zatrzymać p,.j. któremężczyzna posiadał od 68-lat. Sprawa swój finał znajdzie wsądzie. olsztyn.policja.gov.pl/o02/aktualnosc.
Covid-19 level Animals – Wersja outfit
Kierowca Biełaza – Patrzy na znaki tylko z ciekawości
Chrząszcz kontra robot –
0:23

Święte słowa

Święte słowa –  Znów tu jesteś Harry... i lai Tak więc i Ty, jak i wielu przed Tobą, wszedłeś na profil swojej byłej... I chyba już wiesz co to daje... Dam Ci wskazówkę... Najszczęśliwszy człowiek, gdy spojrzy na jej profil, to ujrzy na ekranie wyłącznie błąd. Swój błąd, że tak długo z nią był... Ale widząc jej profil przypomina mi się też jak było mi z nią dobrze Tak... i nie... Profil byłej pokazuje nam, ni mniej, ni więcej, tylko najbardziej rozpaczliwe tęsknoty naszych serc... Więc Ty, jako facet, nie masz tak dużego powodzenia, jak kobiety mają. Inni faceci tylko przejdą koło niej i już mają na nią ochotę... Ona już dawno ma nowego, ale Ty, patrząc na jej profil, widzisz ją stojącą przy Tobie... Ale zapamiętaj Harry... Facebook nie dostarcza prawdy, ani wiedzy. Patrząc na profil byłej, faceci tylko tracą czas... niektórzy zmysły. I proszę Cię bardzo... nie wchodź na jej profil już nigdy więcej. Niczego nie daje zapadanie się w r marzenia... i zapominanie o życiu. Trzeba kurwa dalej iść przed siebie.
Robal - zombie.Czy właśnie to szykuje nam natura na lipiec 2020? –
0:12
Ale płaczą też dlatego, że czasem ludzka podłość nie zna granic –  LUDZIE NIE PŁACZĄDLATEGO, ŻESĄ SŁABI.PŁACZĄ, BO BYLISILNI ZBYT DŁUGO.# PROSTYFACET
Kiedy kumpel zakłada tego samego ciucha i spotykacie się na mieście –
0:20
Cierpliwość to sztuka –