Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Ostatni_Sprawiedliwy

Użytkownik otrzymał bana za: masowa partyjna propaganda
Ban wygasa: 2994-10-09 00:03:26

Ściana

poczekalnia
Policjant - zawód czy charakter? – Być może już niedługo sami będziemy mogli poznać odpowiedź...
archiwum
A tak w poniższych słowach, co ciekawe w języku niemieckim,  Donald Tusk podziękował wczoraj partii CDU "za to, że jest": – "Wolność, transparentność, prawda, rozsądek w walce z autorytarnymi tendencjami, korupcją, kłamstwami i populizmem zostały zachowane w dużej mierze dzięki CDU. Były „błogosławieństwem” dla całej Europy, także dla wschodnich sąsiadów Niemiec. Jako Polak wiem, o czym mówię. (...) Wasze jasne stanowisko będzie decydujące i tym samym na wagę złota. Jestem pewien, że nas i w tym wypadku nie zawiedziecie."Ostatnie zdania tej przemowy brzmią, niczym jakaś sugestia do interwencjonizmu w nasze sprawy. Skąd się biorą tacy ludzie? To jest niby ten zbawca, który ma powrócić do Polski na "białym koniu", jako niosący nam niezależność?
poczekalnia
Definicja tzw. ludzi niebinarnych.Czegoś jeszcze nie rozumiesz? – Witaj w postępowej nowomowie...
Śpieszmy się kochać biały śnieg. Tak szybko odchodzi –
poczekalnia
Najstarsze skarpety Świata, sprzed ok. 1500 lat, znaleziono w Egipcie. Wydzielone zagłębienie ułatwiało noszenie ich do sandałów lub klapek. – Czy to znaczy, że przodkowie Polaków pochodzili z Egiptu i musimy na nowo napisać swoją historię?
poczekalnia
. –
poczekalnia
Wenus - siostra Ziemi – A co jeśli istniała na niej cywilizacja, ale nie była na tyle rozwinięta, żeby uciec na inną planetę, gdy postępował tam niekontrolowany efekt cieplarniany?
poczekalnia
Jar Jar Binks.Jeden z czołowych dostojników senatu Republiki Galaktycznej w "Gwiezdnych Wojnach". – Myślicie, że odnalazłby się na polskiej scenie politycznej?
poczekalnia
Jak FB, TT i inni będą sobie tak pozwalać to chyba wiem, co powróci do łask – Kto kojarzy?
poczekalnia
Kadr z filmu "Obcy 3" ukazujący embrion obcego w ciele Ripley – Jak myślcie? Co by doradziła jej Kaja Godek?
Mówcie, co chcecie, ale zimą chociaż nie uświadczymy rowerzystów na chodnikach i ulicach – Cieszmy się tymi miesiącami spokoju, gdy choć na chwilę powróciła jako taka kultura na drogach
poczekalnia
Gdy "cebulak" wie lepiej – Witamy w Polsce.
poczekalnia
Lepiej późno niż wcale – "Rada Wolności Słowa decydowałaby o tym, czy treści publikowane na portalach społecznościowych są zgodne z polskim prawem."Też się cieszycie, że wreszcie ktoś przejrzał na oczy? Żeby tylko nie skończyło się na pohukiwaniu, jak z IPN i polityką historyczną czy podatkami od gigantów internetowych.
poczekalnia
"Nie! Odsuń się! Ja gram Jadwigą!" – Czyli "Deluxe Ski Jump" w 2021 r.
poczekalnia
"Bestia ze Wschodu".Wersja z lat 1920, 1939 i 1945. – Wtedy też przybyła z Rosji i azjatyckich stepów.
poczekalnia
"Dzień dobry. A maseczka jest?" –
poczekalnia
Gdy po gadce motywacyjnej szefa, z której dowiedziałeś się, że "możesz wszystko i jeszcze więcej", stajesz oko w oko z pierwszym lepszym problemem –
poczekalnia
A Ty? Którą drogę byś wybrał? –
poczekalnia
Bydgoszcz o "pułnocy" –
Robił to zanim stało się modne –