Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Obertyn

Użytkownik otrzymał bana za: spam w komentarzach
Ban wygasa: 3017-05-30 16:43:52
archiwum

Czy homoseksualny prezydent Słupska kryje pedofila, któremu wypłacał stypendium i który był zatrudniony w Słupskim Ośrodku Kultury?

Czy homoseksualny prezydent Słupska kryje pedofila, któremu wypłacał stypendium i który był zatrudniony w Słupskim Ośrodku Kultury? – Prezydent Biedroń bagatelizował doniesienia o pedofilskich "wyczynach" Pawła K.Cała sprawa afery pedofilskiej w Słupskim Ośrodku Kultury wygląda bardzo dziwnie. Chociażby dlatego, że instruktor Paweł K., mimo ciążących na nim zarzutów, został zwolniony z aresztu przez Sąd Okręgowy w Słupsku. Sąd uznał, że zarzuty są uzasadnione, ale nie wydał nawet zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych.Paweł K. ma teraz zajęcia w jednej ze słupskich prywatnych szkół tańca. Podobno chwali się swoimi wpływami i ma nadzieję, że sprawa się rozmyje”
archiwum

No i mamy wolne Sądy i "wolną" Polskę...

No i mamy wolne Sądy i "wolną" Polskę... – Paweł Miter wykazał, że sędzia z Gdańska, prowadzący sprawę Ambergold, wykonuje rozkazy kancelarii D. Tuska - SKAZANY za prowokację (jako jedyny w tej aferze...)Jan Śpiewak, człowiek który ujawnił aferę reprywatyzacyjną - SKAZANY (jako jedyny w tej aferze...)Stefan Brzoza, podwykonawca budowy autostrad, SKAZANY, za nieodprowadzenie do US podatku VAT od należności, których nie otrzymał od koncernu (szefowie tego koncernu zasiadają w ministerialnej Radzie Ekspertów)Mechanik WINNY za pomoc i żarówkę...Marcin P. szef Ambergold UNIEWINNIONY...
Źródło: Państwo z dykty ;)
archiwum

W związku z zabójstwem P. Adamowicza, podczas wystawienia „Klątwy”, nie zagrano sceny zbiórki pieniędzy na zabójcę J. Kaczyńskiego. Zamiast niej, pamięć zamordowanego prezydenta uczczono minutą ciszy. Jak zaznaczają aktorzy, zmiana jest jednorazowa.

W związku z zabójstwem P. Adamowicza, podczas wystawienia „Klątwy”, nie zagrano sceny zbiórki pieniędzy na zabójcę J. Kaczyńskiego. Zamiast niej, pamięć zamordowanego prezydenta uczczono minutą ciszy.Jak zaznaczają aktorzy, zmiana jest jednorazowa. – Joanna Scheuring-Wielgus tuż po premierze w lutym 2017 roku nazwała „Klątwę” „najbardziej oczekiwanym spektaklem tej zimy” i nawoływała: „Kupujcie bilety póki są. Jeśli są. Ja już byłam. We środę idę po raz drugi”. Tak, tak, to ta sama posłanka, która jest "niekwestionowanym autorytetem", w zwalczaniu mowy nienawiści.
archiwum

Gdy ambasador USA w Czechach, próbował ingerować w decyzję prezydenta Milosza Zemana, ten zamknął przed nim drzwi do swojej siedziby.

Gdy ambasador USA w Czechach, próbował ingerować w decyzję prezydenta Milosza Zemana, ten zamknął przed nim drzwi do swojej siedziby. – „Nie potrafię sobie wyobrazić, żeby czeski ambasador w Waszyngtonie udzielał rad amerykańskiemu prezydentowi"  - spuentował ZemanWiecie skąd wypłynęła wiadomość, że w Polsce ma się odbyć konferencja w sprawie Iranu?Nie od naszego prezydenta, premiera, czy szefa MSZ.Tę wiadomość ogłosił sekretarz stanu USA Mike Pompeo w wywiadzie dla Fox News...
archiwum

Żryjcie się między sobą, ale od nas polityków wara! Taki jest cel władzy, która "mowę nienawiści" obrała sobie jako swoją tarczę.

Żryjcie się między sobą, ale od nas polityków wara!Taki jest cel władzy, która "mowę nienawiści" obrała sobie jako swoją tarczę. – Dzieje się to, o zgrozo, przy aplauzie znacznych mas nieświadomych obywateli, którzy w imię walki z mityczną "mową nienawiści", sami walczą z wolnością słowa.Oszczerstwa, groźby, nękanie, słusznie już od dawna, mają swoje miejsce w kodeksie karnym, teraz biorą się za ukrócenie krytyki władzy.Na horyzoncie - Korea Płn 2.0...
archiwum

"Co Pan sądzi o ruchu żółtych kamizelek, agentura amerykańska, rosyjska, żydowska czy początek prawdziwej dobrej zmiany?"

"Co Pan sądzi o ruchu żółtych kamizelek, agentura amerykańska, rosyjska, żydowska czy początek prawdziwej dobrej zmiany?" – "Jedno, drugie, trzecie i czwarte naraz. Jak coś dobrego między ludźmi się dzieje, to wiadomo, że loże, służby i mafie muszą się natychmiast podłączyć. Muszą delegować swoich ludzi, ale prowokacje często przerastają prowokatorów"Grzegorz BraunSzczere pytania i szczere odpowiedzi, tego najbardziej brakuje w polskiej polityce...
archiwum

Znowu zobaczyłem demotka z Billem Gatesem. On zawsze taki życzliwy, uśmiechnięty...

Znowu zobaczyłem demotka z Billem Gatesem.On zawsze taki życzliwy, uśmiechnięty... – Poznajcie inną twarz, tego promotora i udziałowca koncernów farmaceutycznych oraz żywności GMO.To tylko 15 sekund.Całość wywodu w źródle.
archiwum – powód

„Ograniczenie liczby urodzin pozwoliłoby lepiej przyjąć migrantów, którzy stukają do naszych drzwi” „Kraje rozwinięte powinny też „posunąć się” i dać miejsce, ponieważ swoim stylem życia niszczą planetę. Gdyby przestali się rozmnażać, a zostawili to tym, którzy pukają do ich drzwi, świat byłby szczęśliwszy”

„Kraje rozwinięte powinny też „posunąć się” i dać miejsce, ponieważ swoim stylem życia niszczą planetę. Gdyby przestali się rozmnażać, a zostawili to tym, którzy pukają do ich drzwi, świat byłby szczęśliwszy” – To słowa byłego francuskiego ministra ds. zagospodarowania terytorium i ochrony środowiska Yvesa Cocheta.Byłoby to śmieszne, gdyby nie to, że po wejściu w życie traktatu lizbońskiego, politycy francuscy mają większy wpływ na ustawy, jakie przegłosowują codziennie nasi posłowie  w sejmie, niż sami nasi politycy.
archiwum

Ursus Bus zostaje sprzedany byłemu szefowi banku JP Morgan za 34 mln zł. Ten sam bank otrzymał od polskiego rządu dotację wysokości 20 mln.

Ursus Bus zostaje sprzedany byłemu szefowi banku JP Morgan za 34 mln zł. Ten sam bank otrzymał od polskiego rządu dotację wysokości 20 mln. – Wcześniej oczywiście polski podatnik inwestował w ten zakład, swoimi podatkami.Sprzedaż odbywa się właśnie teraz, gdy autobusy Ursusa zaczynają zdobywać afrykańskie rynki.Produkujący również elektryczne autobusy Solaris, ale od początku należący do osób prywatnych, został sprzedany za ponad 40-krotność ceny sprzedaży Ursusa...Naprawdę nie ma znaczenia kto rządzi, nie rządzą nami Polacy.
archiwum

Dziś 80 rocznica śmierci Romana Dmowskiego Poniższy cytat (straszliwie aktualny) pochodzi z roku 1939, z Warszawskiego Dziennika Narodowego: "O miejsce dla Dmowskiego w historii".

Poniższy cytat (straszliwie aktualny) pochodzi z roku 1939, z Warszawskiego Dziennika Narodowego:"O miejsce dla Dmowskiego w historii". – "Mąż stanu, który po I woj. św. wprowadził swój naród między zwycięzców, wywalczył dlań Pomorze, Wielkopolskę i Śląsk, wygrał spór o Lwów i Wilno, wyzwolił miliony.Został z dalszego życia Rzplitej wykreślony.Jego hasło umiłowane – Naród Polski – wymazane z konstytucji, aby po latach wrócić na afiszu wyborczym – przywłaścicieli.Jego twór ostatni – Obóz Wielkiej Polski – rozwiązany. Jego symbol – miecz Chrobrego zdzierany z piersi bojowników jako antypaństwowy.Jego przyjaciele – znieważani.Jego słowo – konfiskowane.Jego imię tępione w podręcznikach szkolnych. A wszystko to dla stłumienia tej ideologii narodowej..."Twierdził, że masoni są "winni całego zła w sferze życia gospodarczego, społecznego, polityki i moralności"Został pochowany za miastem, wśród najuboższych.
archiwum

...

... – Prokuratura zwróciła się do dziennikarzy TVN z prośbą o udostępnienie wszystkich materiałów z kilkugodzinnego wydarzenia. W odpowiedzi stacja najpierw stwierdziła, że nie może udostępnić nagrań, gdyż ze względu na "okres ferii zimowych" ich odnalezienie jest utrudnione, a w kolejnej odpowiedzi stwierdzono, że część materiału zaginęła.
archiwum

Wenezuela chciała odzyskać 14 ton swojego złota, które ma zdeponowane i za którego magazynowanie płaci Bankowi Anglii. Bank Anglii odmówił...

Wenezuela chciała odzyskać 14 ton swojego złota, które ma zdeponowane i za którego magazynowanie płaci Bankowi Anglii.Bank Anglii odmówił... – Bank Anglii oczywiście mieści się w strefie City of London, czyli niezależnej od władz Londynu dzielnicy. Kolebka interesów Rothschildów.Polska również płaci za magazynowanie "naszego" rzekomego złota, które również jest rzekomo zdeponowane w tym banku.Ale spokojna głowa, raczej żaden polski rząd nigdy nie wystąpi o jego zwrot...
archiwum

Gdy przypomnisz sobie, jak po ostatnich wyborach wszędzie trąbiono, że mamy pierwszą kadencję sejmu bez lewicy.

Gdy przypomnisz sobie, jak po ostatnich wyborach wszędzie trąbiono, że mamy pierwszą kadencję sejmu bez lewicy. – Ale zaczynasz kojarzyć, że to w trakcie tej kadencji, w szkołach mamy "tęczowe piątki", na ulicach widujesz coraz więcej "ciemniejszych" przybyszów, a ataki na kościół katolicki sięgają zenitu...Może nie ma znaczenia kto wygrywa wybory, scenariusz dla naszego kraju jest jeden, niezmienny?
0:01
archiwum

Decyzją lwowskiej rady obwodowej, ogłoszono rok 2019 w obwodzie lwowskim Rokiem Stepana Bandery i Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów

Decyzją lwowskiej rady obwodowej, ogłoszono rok 2019 w obwodzie lwowskim Rokiem Stepana Bandery i Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów – Ile to miliardów, raczej bezzwrotnej pożyczki, nasz rząd przekazał Ukraińcom?
archiwum

Fundacja "Euroweek", finansowana ze środków UE, organizuje obozy "edukacyjne" dla polskich dzieci i młodzieży, podczas których dzieci są integrowane z dorosłymi mężczyznami pochodzenia pozaeuropejskiego.

Fundacja "Euroweek", finansowana ze środków UE, organizuje obozy "edukacyjne" dla polskich dzieci i młodzieży, podczas których dzieci są integrowane z dorosłymi mężczyznami pochodzenia pozaeuropejskiego. – Zdjęcia z obozu, w pokaźnej ilości wyciekły do sieci, ale w mediach bez "szumu", bo przecież księży na tych obozach nie ma ;).
archiwum

"Murzyn z Głowna" -tekst Jan Brzechwa. Dziś już ciężko wyobrazić sobie taki występ w TV. Raz, że poprawność polityczna. Dwa, że murzyn już nikogo nie dziwi, nawet w Głownie.

"Murzyn z Głowna" -tekst Jan Brzechwa.Dziś już ciężko wyobrazić sobie taki występ w TV.Raz, że poprawność polityczna.Dwa, że murzyn już nikogo nie dziwi, nawet w Głownie. – "...Nikt takich czarnych nie widział tu lic,Szli tedy ludzie ze wszystkich ulic,Bowiem dziwiło ich niewymownie,Że nagle Murzyn zjawił się w Głownie....Trzej kolejarze wyszli z gospody,Bo jeszcze takiej nie znali mody,I rzekł z nich jeden, najbardziej krępy:"Pewno przyjechał cyrk na występy."Syn milicjanta przez okno darł się,Że tacy chyba żyją na Marsie..."
archiwum

Do 10 grudnia trwa Święto Chanuka. Święto upamiętnia Powstanie Machabeuszów, pod wodzą Judy z II w. p.n.e, podczas którego Judaiści pokonali odstępców od swojej wiary.

Święto upamiętnia Powstanie Machabeuszów, pod wodzą Judy z II w. p.n.e, podczas którego Judaiści pokonali odstępców od swojej wiary. – Pozostaje kwestią otwartą, czy głowy świeckich tudzież katolickich państw, które uczestniczą w rytuale palenia świec, są świadome, jak brzmi modlitwa recytowana w j.hebrajskim przez Rabina, podczas rytuału, w którym uczestniczą:"...Dziękujemy Ci Panie Boże, że oddałeś wielu w ręce nielicznych.Dziękujemy Ci Panie Boże, że oddałeś niekoszernych w ręce koszernych (brudnych w ręce czystych).Dziękujemy Ci Panie Boże, że oddałeś swawolnych bezbożników w ręce wiernych studentów Twojej tory..."
archiwum

W piątek UE zatwierdziła 500 milionów euro wsparcia dla Ukrainy.

W piątek UE zatwierdziła 500 milionów euro wsparcia dla Ukrainy. – Jadnak opłacało się poświęcić jeden stary kuter na Morzu Azowskim.Za taką kasę, to i nasi politycy mogliby wysłać jakiś kuter pod Obwód Kaliningradzki ;). Tak bez awizowania swojej wizyty, jak zrobili to Ukraińcy.
archiwum

"Pierwszą ofiarą wojny zawsze jest prawda" Jeśli nie znasz prawdy, to pomyśl kto najbardziej skorzystał...

Jeśli nie znasz prawdy, to pomyśl kto najbardziej skorzystał... – Zdjęcie zupełnie przypadkowe, człowieka, który w przedwyborczych sondażach "grzeje tyły"...
archiwum

Ambasador Ukrainy wzywa Polskę do wsparcia jego kraju, bo „potem możemy nie mieć czasu, żeby rozliczyć historię”. Ok. Nie ma sprawy. Jak tylko zdetronizujecie Banderę, to postaramy się wyłapać 33 tys. waszych oficjalnych dezerterów i odstawić ich na waszą granicę.

Ok. Nie ma sprawy. Jak tylko zdetronizujecie Banderę, to postaramy się wyłapać 33 tys. waszych oficjalnych dezerterów i odstawić ich na waszą granicę. – ...