Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

NothingHere

Z nami od: 6 marca 2017 o 10:52
Ostatnio: 27 czerwca 2017 o 18:37
Exp: 19
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 15 z 18 (3 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 4210
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Czasem przychodzi taki czas, że masz najzwyczajniej dość

Czasem przychodzi taki czas,że masz najzwyczajniej dość – Wszystkiego i wszystkich. Czujesz, że coś ci ucieka, że życie mija jak pejzaż z okna pociągu. Wszystko jest jakby poza tobą, jakby za szklaną ścianą. W głowie masz miliony marzeń, pomysłów, pragnień. Masz dosyć monotonii. Chcesz prawdziwej miłości i prawdziwej przyjaźni. Chcesz wykorzystać swoje życie w pełni. Chcesz być szczęśliwym, wreszcie się odważyć i działać Tylko za każdym razem, gdy jesteś już tak blisko, bliziutko zmian... coś cię powstrzymuje. Co dzień powtarzasz "jutro" - to twoje ulubione magiczne słowo, bo nieokreślone i dające nadzieję. Chcesz, ale się boisz. Tak często zapominamy o tym, że to nie kraty czynią więzienie
archiwum – powód

Zakazane rzeczy można robić póki nikt nie widzi

Zakazane rzeczy możnarobić póki nikt nie widzi –
Źródło: link?
archiwum – powód

Fotografik Curtis Wiklund z USA stworzył serię ilustracji pokazujących jak wygląda codzienność z jego ukochaną żoną (21 obrazków)

Powiedziałam im, że jeśli nie będą patrzeć, to kurczak ucieknie

Powiedziałam im, że jeśli nie będąpatrzeć, to kurczak ucieknie –

Właściciel tego zakładu fryzjerskiego daje zniżki dzieciom, które podczas całego strzyżenia czytają na głos książki

Właściciel tego zakładu fryzjerskiego daje zniżki dzieciom, które podczas całego strzyżenia czytają na głos książki –

Oto co może stać się z piaskiem kiedy uderzy w niego piorun

Oto co może stać się z piaskiemkiedy uderzy w niego piorun – Na zdjęciu widzimy fulguryt czyli skamieniały piorun. Uderzenie pioruna w piasek kwarcowy stapia ziarna piasku oraz kwarc i powstaje coś podobnego do szkła

Kwiaty więdną, a nasza miłość jest wieczna, dlatego daję ci Nokię 3310

Kwiaty więdną, a nasza miłość jest wieczna, dlatego daję ci Nokię 3310 –

Niesamowity przykład przyjaźni między zwierzętami...

Niesamowity przykład przyjaźnimiędzy zwierzętami... – Orzeł pokazuje rybie, jak wygląda jezioro z lotu ptaka

Gość upuścił smoczek do akwarium z żywymi rybami w Virginia Living Museum

 –

Ojciec zawsze jest czujny

Ojciec zawsze jest czujny –
archiwum – powód

No jak ona tak może?

No jak ona tak może? –  No i co kłamiesz?

Dzisiejsze dzieciaki nigdy nie zrozumieją tej paniki kiedy przez przypadek otworzyło się przeglądarkę w telefonie

Dzisiejsze dzieciaki nigdy nie zrozumieją tej paniki kiedy przez przypadek otworzyło się przeglądarkę w telefonie –

Tylko jeśli wychowałeś się na wsi będziesz wiedział, o co chodzi na tym zdjęciu

Tylko jeśli wychowałeś się na wsi będziesz wiedział, o co chodzi na tym zdjęciu –

Ten psiak oszalał z radości kiedy zobaczył swoją panią po 2 latach nieobecności

Ten psiak oszalał z radości kiedy zobaczył swoją panią po 2 latach nieobecności –

Facet powiedział żonie, że chce się rozwieść po 10 latach małżeństwa. Rano w kuchni znalazł list od niej...

Facet powiedział żonie, że chce się rozwieść po 10 latach małżeństwa. Rano w kuchni znalazł list od niej... – Gdy żona usłyszała, że jej mąż w kimś się zakochał i chce ją zostawić, była załamana. Nie rozmawiali ze sobą całą noc. Następnego dnia zostawiła dla niego w kuchni list z warunkami rozwodu. Nie chciała na razie niczego mówić ich synkowi, a oprócz tego miała jeden warunek. Chciała, żeby jej mąż codziennie rano przenosił ją na rękach od drzwi sypialni do drzwi wejściowych ich wspólnego domu. Mężczyźnie wydało się to dziwne, ale zgodził się bez szemrania. Oto, jak się czuł w czasie tego miesiąca:"Pierwszego dnia było niezręcznie. Nie wiedziałem jak się do tego wszystkiego zabrać. Ale nasz synek był bardzo ucieszony i szedł za nami przez całą drogę. Następnego dnia było mi już łatwiej. Ona objęła mnie ręką za kark i choć na początku nie wiedziałem, co zrobić, po chwili przyjąłem to z zadowoleniem.Każdego dnia przychodziło mi to coraz łatwiej. A ona codziennie jakby była lżejsza. Zorientowałem się też, że dawno nie patrzyłem na swoja żonę jak na kobietę. Kiedy się do mnie pewnego razu lekko przytuliła, poczułem zapach jej perfum. Wtedy też zobaczyłem jak wielkie piętno odcisnęło na niej ostatnich 10 lat naszego wspólnego życia. Na jej twarzy widać było zmęczenie i delikatne zmarszczki. W dodatku włosy jej lekko posiwiały. Zacząłem się zastanawiać, ile w tym czasie dołożyłem jej zmartwień i ile z tych siwych włosów ma przeze mnie.Po kilku dniach poczułem, że zaczynam czuć do żony to, co przed laty, a czego nie czułem już tak długo.Po 2 tygodniach zrozumiałem, jak wiele bólu przysporzyłem mojej żonie i nawet się nie zastanawiając się co robię, pogłaskałem ją po głowie. Wtedy do sypialni wbiegł nasz syn i przypomniał, że to pora, żeby znieść mamę po schodach do drzwi. Uwielbiał ten nasz codzienny rytuał i za każdym razem nam towarzyszył. Żona mocno go przytuliła, a ja poczułem się tak samo zakochany jak byłem w dniu naszego ślubu. Ale nic jej jeszcze nie mówiłem.Uświadomiłem sobie, że byłem głupi myśląc, że kocham inną kobietę. Że to właśnie moja żona jest miłością mojego życia. Doskonale wiedziałem, że pragnę nosić ją na rękach do końca naszego życia. Postanowiłem to zrobić ostatniego dnia naszej umowy. Kiedy ten dzień nadszedł, rano dalej nic nie mówiłem, chciałem zrobić jej niespodziankę wieczorem po powrocie do domu. Kupiłem jej wielki bukiet róż i napisałem list, w którym wyznałem swoje uczucia.Jednak kiedy wróciłem do domu, czekał na mnie lekarz z tragiczną wiadomością. Moja żona zmarła we śnie, kiedy ja byłem w pracy. Nie miałem najmniejszego pojęcia, że od kilku miesięcy umierała na raka. Nie zauważyłem tego, tak bardzo byłem zajęty sobą. Ale ona postanowiła zrobić mi piękny prezent pożegnalny - nie chciała, żeby nasz syn miał do mnie żal, że porzuciłem umierającą matkę. Chciała, żeby żył w przekonaniu, że byliśmy kochającą się rodzina, a ja dobrym mężem.Nie potrafię sobie wybaczyć, że umarła nie wiedząc, że ją kocham!"

Rodzice powiedzieli swojemu synowi, że jego psa trzeba uśpić. Odpowiedź chłopca zaskoczyła wszystkich

Rodzice powiedzieli swojemu synowi, że jego psa trzeba uśpić. Odpowiedź chłopca zaskoczyła wszystkich – 10-letni pies Belker zachorował na raka i weterynarz podjął decyzję o jego uśpieniu. Właściciele psa powiedzieli o tym swojemu 6-letniemu synowi. Ku ich zdziwieniu chłopiec był spokojny i zdawał się wszystko rozumieć. Gdy rodzice później spytali go, co czuje po odejściu Belkera, odpowiedział: "Rozumiem, dlaczego odszedł. Ludzie rodzą się i przez całe życie uczą, jak być dobrym. Psy już to wiedzą, dlatego nie muszą zostawać na świecie tak długo, prawda?"

Jeśli miłość jest prawdziwa to przetrwa wszystko

Jeśli miłość jest prawdziwato przetrwa wszystko –

1