Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Niewczasmalgosia

4 / 6
Niewczasmalgosia

[demot] Nie. Są obecnie nieco bardziej funkcjonalne, a tak samo wytrzymałe telefony. Nie mówię tu o smartfonach nowej generacji, ale sama mam telefon, który upadł mi już niezliczoną ilość razy, wpadł do wody i nic mu się nie stało. Ma też mp3, średniej jakości aparat, a bateria trzyma dość długo... No nie wiem czy byłabym w stanie kogoś nim zabić, ale jest okej i był tani.

4 / 6
Niewczasmalgosia

[demot] Jest taki tag na makijażowej stronie youtuba. Wpiszcie sobie 'my boyfriend does my makeup' Idzie się pośmiać, jeśli nie się nic ciekawszego do roboty :)

0 / 0
Niewczasmalgosia

[demot] 'Jeśli czujesz się samotny I CHCESZ COŚ ZMIENIĆ W SWOIM ŻYCIU' Czytanie ze zrozumieniem nie jest bardzo bolesne. Nie chcę na siłę Cię znikąd wyciągać.

0 / 0
Niewczasmalgosia

[demot] Saga o ludziach ma czterdzieści siedem tomów, ale to dopiero początek. Czytałam, czytałam :D Całkiem trafne połączenie romansu z innymi gatunkami.

7 / 7
Niewczasmalgosia

[demot] Koty mają po prostu jak na zwierzęta specyficzny charakter, który jednym przypasowuje, a innym nie. Raz łażą swoimi drogami, raz ciężko się od nich uwolnić. Niewątpliwie jednak koty mają swój świat.

13 / 17
Niewczasmalgosia

[demot] Ach, pasowało by, cobym ja też napisała, co nie? :D A więc, jestem Małgosia, Małgosia Niewczas. Moja nazwa bardzo, bardzo pasuje do mojego charakterku. Słucham jazzu, muzyki klasycznej, poezji śpiewanej, metalu. Wszystkiego po trochę, muzyka jest zdecydowanie za piękna, by ograniczać się do jednego gatunku. Czytam książki, bo lubię. Fantastykę, romanse, przygodowe. Książki po prostu mi przypasowały, od najmłodszych lat. Mój numer gg, piszcie, nie gryzę. Pożeram żywcem. 45977826

1