Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

NieNo

Z nami od: 12 sierpnia 2021 o 12:37
Ostatnio: 15 marca 2022 o 18:42
Exp: 1
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 40 (40 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1917
  • Komentarzy: 2
  • Punktów za komentarze: 3
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
A może by tam zostali? – A przynajmniej ten najmniej istotny, jakiś wice premier.No i bombardowanie Kijowa by się zakończyło.
archiwum
Premier Mateusz Morawiecki dziś stwierdził, że to "zupełnie normalny przepis, który obowiązuje w wielu krajach Europy Zachodniej". Działania rządzących podczas kryzysu uchodźczego porównał do akcji strażaków ratujących czyjeś życie. – Inaczej sprawę ocenia dr hab. Mikołaj Małecki z Uniwersytetu Jagiellońskiego, prezes Krakowskiego Instytutu Prawa Karnego. – Porównywanie polityków PiS do strażaków, którzy gaszą pożary, jest raczej nieadekwatne. To oni podczas pandemii chcieli organizować wybory kopertowe, oni kupowali niesprawne respiratory. Tak działa raczej podpalacz, nie strażak – mówi.
archiwum
To jest po prostu obrzydliwe! – – Nie wierzę, żeby władza mogła z podniesionym czołem takie propozycje przedstawić w sytuacji, gdy w Ukrainie trwa wojna. A oni chcieliby tego pretekstu użyć, żeby sobie i swoim ludziom zapewnić bezkarność za covidowe przekręty. To jest obrzydliwe – mówi Joński. – Ten pomysł na "bezkarność plus" PiS próbował wielokrotnie przemycać i wrzucać do innych głosowanych w Sejmie ustaw, ale tu bezczelnością przeszli sami siebie – podkreśla poseł KO. – My absolutnie będziemy przeciw, to będzie pierwsza poprawka, którą złożymy. Bo albo się pomaga uchodźcom, albo oszustom z rządu, którzy się obłowili na pandemii - kwituje.
archiwum
Déjà vu – Czy dalej chcemy podążać tą ścieżką?
archiwum
Ruskie trolle w natarciu! – Cóż tu komentować... to już raczej podpada pod trybunał stanu!
archiwum
Hańba!!! – Tygodnik Sieci - czy można tak nisko upaść?O tak, Bracia Kremlowscy doskonale to potrafią.Za nasze pieniądze!Aha, i przypominam że są to naczelni eksperci TVP...Czy jeszcze trzeba coś tłumaczyć?
archiwum
Teraz widać gdzie sięgają macki Kremla! – Dla FIFA liczy się tylko kasa!Korupcja i ciepłe posadki to normalność!Chyba pora z tym skończyć!Jeszcze wiele niespodzianek w ciągu najbliższych dni nas czeka, patrzcie uważnie gdzie Moskwa ma swoje wpływy!
archiwum
Głód władzy? – Jak zwykle gadają, gadają a kanapki ... znikają.Mamy najgorszą klasę polityczną wszech czasów.Już nic nas nie uratuje...
archiwum
Ohydna buta dyktatora! – Mordują niewinnych obywateli wolnej i demokratycznej Ukrainy, bez mrugnięcia okiem, bez żadnej refleksji, bez cienia żalu. I dziwią się że wprowadzamy sankcje? I jeszcze śmią żalić się jakie to nieludzkie?!?Szczyt obłudy i chamstwa!
archiwum
Właśnie zaczyna się koszmar... – Albo demokratyczny zachód albo dyktatorski sojusz rosyjsko-chiński. Innego świata już nie będzie...
archiwum
Coraz więcej opinii prawnych! – A ile potrzeba opinii na uznanie nieważności przegranych przez PiS przyszłych wyborów? 11? 13?
archiwum
W następnych wyborach wybierzcie lepiej... – jeśli jakieś jeszcze będą...
archiwum
Sanepid sparaliżowany!!! – Nawet tam dosięgła brudna ręka naczelnego propagandysty!Następnym razem możesz to być Ty!!
archiwum
Prezeska krakowskiego Sądu Okręgowego Dagmara Pawełczyk-Woicka kilka dni temu wydała zarządzenie, na mocy którego o statusie sędziów rekomendowanych przez nową KRS decydować będą wyłącznie osoby w takiej samej sytuacji – Czyli właściwie sądy są nam już zbyteczne, każdy może się sam mianować sędzią i sądzić, no bo i tak wszyscy mają prawo w d..ie!
Źródło: sąd prezes prezeska karaków neo-krs sędzia pis dagmara krs nominaci
archiwum
Najsłynniejsza kurator oświaty – Będzie uczyć seksu wg Czarnka. Ciekawe jaki to niby on ma być...
archiwum
Stara metoda dyktatorów – Przypisać drugiej stronie wszystko to co się samemu robi.Czy czasem to nam czegoś nie przypomina...?
archiwum
Mistrz w zwalczaniu inflacji – San Escobar już nie może doczekać się kiedy zostanie ich królem: Glapa Narcyz Pierwszy
archiwum
Nowa święta! – Życzymy drogiej Pani tylko tego czego życzyła reszcie narodu!Powodzenia w życiu, będzie Pani potrzebne!
archiwum
Casting do nowej telenoweli – Będzie ostro, będzie się działo, ktoś kogoś, jakaś z kimś a nawet z dwoma bo co sobie żałować.Już wkrótce na ekranie...
archiwum
Polska rezygnuje z pieniędzy z KPO? – To są naprawdę bogaci ludzie, żeby olać 270 mld! Tylko przypominam, że to są pieniądze na rozwój Polski a nie PiS!!!