Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

NieDlaWykolejonegoSwiata

Z nami od: 8 czerwca 2015 o 0:39
Ostatnio: 21 września 2018 o 0:26
Wiek: 36
Płeć: mężczyzna
Exp: 138
O sobie:

1. NIE DLA FANATYZMU!
2. Jeśli dyskutując ze ze mną, chcesz zarzucić mi konotacje z czerwoną, komunistyczną plagą, to wiedz proszę, że komuchów i socjalistów nie cierpię. Jestem zdeklarowanym liberałem z lekkim nachyleniem w stronę nacjonalizmu. Nie ma w Polsce partii, którą popieram.
3. Jeśli dyskutując ze ze mną chcesz zarzucić mi ateizm, to wiedz proszę, że mam się za wierzącego Chrześcijanina, jednak nie po drodze mi z tym, czym obecnie stała się instytucja kościelna. Tak - mam silne poglądy antyklerykalne ale nic, nigdy nie zmusi mnie do porzucenia wiary w Boga i dobro.
3. Nie znoszę hipokryzji i gardzę jawnie propagowaną głupotą.
4. Kultura osobista i szacunek w dyskusji to podstawa do zaistnienia wzajemnego zrozumienia, pomimo różnic w poglądach.

Dziękuję i zapraszam do dyskusji.

Jest obserwowany przez: 16 osób
  • Demotywatorów na głównej: 42 z 446 (401 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 45603
  • Komentarzy: 1798
  • Punktów za komentarze: 3088
  • Obserwuje: 16 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

Popatrz chwilę na ten obrazek...

Popatrz chwilę na ten obrazek... – Przypomnij sobie zapach bekoniku. Jego chrupiącą strukturę i pyszny, słony, wędzony smak. Poczuj delikatnie zarumienione tosty. No i oczywiście sadzone... Przypieczone od spodu ale z płynnym żółtkiem, które rozpływa się aksamitnie u ustach... Masz to?A teraz przełknij ślinę i sprawdź, co tam masz ciekawego w lodówce :)
poczekalnia

TripAdvisor

TripAdvisor – Kto wie to wie.
archiwum – powód

Jeśli myślisz, że więcej coś znaczysz...

Jeśli myślisz, że więcej coś znaczysz... –
archiwum – powód

Czasem mam wrażenie, że zaraz się obudzę...

Czasem mam wrażenie, że zaraz się obudzę... – ... a cała ta gówniania, socjalistyczna rzeczywistość okaże się jedynie pokrętnym, surrealistycznym koszmarem.
0:01
poczekalnia

Ktoś kojarzy tego klona z odbicia w płycie?

Ktoś kojarzy tego klona z odbicia w płycie? – To nasz ulubiony spamer zasyfiający serwis.
archiwum

TAJEMNICZE ZWIERZĘ UGRYZŁO KLIENTA W BIEDRONCE. MĘŻCZYZNA TRAFIŁ NA POGOTOWIE, SPECJALIŚCI Z WARSZAWY BADAJĄ CO TO TAKIEGO JEST

TAJEMNICZE ZWIERZĘ UGRYZŁO KLIENTA W BIEDRONCE. MĘŻCZYZNA TRAFIŁ NA POGOTOWIE, SPECJALIŚCI Z WARSZAWY BADAJĄ CO TO TAKIEGO JEST – Któryś "słodziak" przyniósł wściekliznę z lasu...
archiwum

No i po co się napinasz? I tak wsadzę Ci łapę do portfela robaczku :)

No i po co się napinasz?I tak wsadzę Ci łapę do portfela robaczku :) –
archiwum

DOPÓKI WYPOWIADASZ SIĘ O TYM, W CO WIERZYSZ, JEST OK.

DOPÓKI WYPOWIADASZ SIĘ O TYM, W CO WIERZYSZ, JEST OK. – Przestaje być OK, kiedy ktoś zaczyna mówić innym, co mają myśleć i w co wierzyć.
archiwum

Zasłyszane w radio "Politrucy wracają do rosyjskiej armii"

Zasłyszane w radio"Politrucy wracają do rosyjskiej armii" – Czerwona plaga rośnie w siłę! Komuchy zaczynają wracać do dawnych tradycji. Historia kołem się toczy jak to mówią...

Niektórzy rodzą się po to, aby dzieła ich rąk wprawiały w zachwyt

Niektórzy rodzą się po to, aby dzieła ich rąk wprawiały w zachwyt – Tę i wiele innych, niesamowitych rzeźb stworzyła Luo Li Rong. Zapierają dech w piersi
archiwum

DYLEMAT. Nacisnąć spłuczkę i spłukać, czy włożyć rękę i wyjąć, bo jednak to KUPA kasy.

DYLEMAT.Nacisnąć spłuczkę i spłukać, czy włożyć rękę i wyjąć, bo jednak to KUPA kasy. – Swoją drogą, nigdy nie rozumiałem wrogości "Ajfoniarzy" do zwykłych posiadaczy telefonów. Co wam złego zrobili ludzie, którzy nie brali kredytu na telefon?
archiwum

POLAKI - LEKOŁAKI

POLAKI - LEKOŁAKI – Syrop na kaszelek,środek przeciwpotny,preparat na grzyba,lek antywymiotny,coś na świądy wszelkie,coś na zgrzyty w stawach,maść na sztywny konar,rzekłbym - ciężka sprawa...Hej Polaku - lekomaniekoncer Cię zaorze,nikt wyleczyć Cię tam nie chce,leczyć zawsze może.Dbaj o zdrowie! Łykaj prochy!powiedzą ekspercibyleś tylko żarł i płaciłdo usranej śmierci...
archiwum

Wazelina na jesienne, deszczowe wieczory ;D

Wazelina na jesienne, deszczowe wieczory ;D – Nasmaruj nią skórzane buty, a nigdy nie przemoczysz stóp. Przyda się też na spierzchnięte usta :)
Źródło: Kto pomyślał o czymś innym, daje mocne. Zobaczymy, kto z Was miał kudłate skojarzenia. :P
archiwum

Myślicie, że socjaliści ograniczają dostęp do broni ze względu na dobro obywateli? Czasem warto spróbować zrozumieć potwora, żeby uniknąć tych samych błędów.

Myślicie, że socjaliści ograniczają dostęp do broni ze względu na dobro obywateli?Czasem warto spróbować zrozumieć potwora, żeby uniknąć tych samych błędów. – "Najgłupszym możliwym błędem z naszej strony byłoby pozwolenie niższym rasom na posiadanie broni. Historia dowodzi, że wszyscy zdobywcy, którzy pozwolili niższym rasom na posiadanie broni, szykowali tym sobie upadek. ~ Adofl H. Narodowy socjalista.
archiwum

"Naturalną wadą kapitalizmu jest nierówny podział bogactwa. Naturalną zaletą socjalizmu jest sprawiedliwy podział biedy."

"Naturalną wadą kapitalizmu jest nierówny podział bogactwa. Naturalną zaletą socjalizmu jest sprawiedliwy podział biedy." –
Źródło: Winston Churchill
archiwum

Winston Churchill Londyn. 1899 r.

Winston ChurchillLondyn.1899 r. – Jak straszne są przekleństwa jakie mahometanizm nakłada na swych czcicieli! Poza fanatycznym szaleństwem, które jest tak niebezpieczne dla człowieka jak wścieklizna dla psa, jest też ta pełna strachu apatia. Efekty tego są widoczne (…) gdziekolwiek zwolennicy Proroka rządzą lub mieszkają. Upadła zmysłowość deprawuje życie z jego dostojeństwa i wytworności, następnie z jego godności i świętości. Fakt, że w prawie mahometańskim każda kobieta musi należeć do jakiegoś mężczyzny jako jego absolutna własność, musi opóźniać ostateczne zniesienie niewolnictwa do czasu, aż wiara islamu zaniknie jako siła między ludźmi. Indywidualnie muzułmanie mogą okazywać znakomite właściwości. Tysiące staje się lojalnymi i odważnymi żołnierzami Królowej; wszyscy wiedzą jak umierać; ale, wpływ tej religii paraliżuje rozwój społeczeństwa wśród tych, którzy się nią kierują. Nie ma na świecie większej siły degenerującej.
Źródło: The River War, Longmans, Green & Co.
archiwum

"Fanatyk to ktoś, kto nie może zmienić zdania i nie chce zmienić tematu"

"Fanatyk to ktoś, kto nie może zmienić zdania i nie chce zmienić tematu" – Fanatyzm ma wiele twarzy.Wystrzegajcie się fanatyzmu!
Źródło: Winston Churchill
archiwum

Tak to już jest.

Tak to już jest. –
archiwum

LEWACKA LOGIKA W NATARCIU.

LEWACKA LOGIKA W NATARCIU. – Ręce (i nie tylko) opadają...
archiwum

LOGIKA NAKAZUJE WNIOSKOWAĆ, ŻE POLSKI RZĄD NIE POTRZEBUJE REFORM ALE DEZYNFEKCJI, DEZYNSEKCJI I DERATYZACJI.

LOGIKA NAKAZUJE WNIOSKOWAĆ, ŻE POLSKI RZĄD NIE POTRZEBUJE REFORM ALE DEZYNFEKCJI, DEZYNSEKCJI I DERATYZACJI. –