Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

NWOhell

Z nami od: 23 grudnia 2016 o 20:04
Ostatnio: 5 listopada 2022 o 19:51
Płeć: kobieta
Exp: 9
Jest obserwowana przez: 4 osoby
 • Demotywatorów na głównej: 1 z 41 (40 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 1806
 • Komentarzy: 570
 • Punktów za komentarze: 1
 • Obserwuje: 23 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Energetyka 24 to portal kreujący się na fachowe i niezależne źródło informacji. Portal ten jest finansowany przez Orlen. Aby na portalu energetyka24 wstawić jakiś artykuł, należy wpierw się tam zarejestrować, a później komentarz trafia do moderacji... – Jak dasz nawet merytoryczną, ale jednak krytyczną odpowiedź, to nie licz na to, że komentarz kiedykolwiek się pojawi. Dlatego pomimo ogromnej liczby wyświetleń wiele artykułów nie ma żadnego komentarza. Portal wspiera obecną władzę. I tu mała ciekawostka, ponieważ założycielem tegoż portalu i jego bliźniaka Defense24 jest Jakub Wiech dziennikarz, który obecnie pracuje w gazecie wyborczej.I hmm pojawiają się jakieś rzekome konflikty nagłaśniane przez TVP
archiwum
Orban stwierdził, iż Rosjanie chcą, tylko żeby nie mógł ich spotkać atak wojskowy z terytorium Ukrainy.Orban wyraził też przekonanie, że gdyby obecnie prezydentem USA był Donald Trump, a kanclerzem Niemiec Angela Merkel, do wojny by nie doszło. – A co na to fani Trumpa oraz PIS ?
0:03
Źródło: Mój autorski morphing ;)
archiwum
Czy wiesz, że Polska w czasie pandemii jako ta 2, ale od końca przeznaczyła zaledwie 0,4% więcej PKB na ratowanie ochrony zdrowia. – Tak na pocieszenie zaledwie o 0,1% więcej PKB na służbę zdrowia, czyli mniej niż my, przeznaczyły tylko Chiny,
Źródło: Medonet
archiwum
Skrajności i ich przeciwieństwa, czyli masakracja symetrystów. całkowity zakaz aborcji — całkowity nakaz aborcji, tego drodzy symetryści nie mają nawet Chiny. Zakaz edukacji kobiet — zakaz edukacji mężczyzn. W którym państwie występuje taka skrajność –
Źródło: Wykop.pl
archiwum – powód
Wąż zjada swój ogon. Joe Biden ma 79 lat a Donald Trump 76 lat. Jeśli więc Biden nie nadaje się na prezydenta, ze względu na wiek to w następnej kadencji Donald Trump także nie będzie nadawał się do rządzenia, ponieważ osiągnie wiek obecnego prezydenta. – Taka to jest logika republikańskiego katolika.
archiwum
Mądry człowiek masakruje Księgę Powtórzonego prawa. – A stary testament jest uznany za jedną z najbardziej spójnych ksiąg religijnych.
archiwum
Dziś 8 minut wyły syreny, a tymczasem wracając do tamtych kilku dni przed katastrofą... –
Źródło: Wikipedia
archiwum
Wiatr zmian – Nawet oni się zmieniają
archiwum
Beata Szydło głosowała przeciw sankcjom wobec Rosji a konkretnie  poprawkom 6,7,10, które to wymuszały  natychmiastowe embargo na ropę, węgiel oraz gaz. – No i wyszło szydło z worka.
archiwum
Zła wiadomość Węgry głosem Victora Orbana stanowczo twierdzą, iż nie poprą sankcji na import ropy i gazu Nie pozwolimy, by węgierskie rodziny musiały płacić cenę za tę wojnę, a zatem sankcje nie mogą zostać rozszerzone na taki obszar jak ropę i gaz. – To trzeba było ***** onucowska nie wspierać Putina. Warto przypomnieć Orban jako pierwszy sprzeciwił się sankcjom na import ropy i gazu. We wrześniu podpisał z Rosją 15-letni kontrakt na dostawę ropy i gazu i jako jedyne państwo w UE nie dostarczył żadnego sprzętu na Ukrainę. Byłeś za komuny bohaterem, a zostałeś zerem.
archiwum
Twa wojna i kończy się kadencja obecnej Neo-KRS a rząd PIS idzie na zwarcie z UE wybierając nową Neo-KRS. Będą w niej zasiadać ludzie Ziobry. Łukasz Piebiak hejt afera Anna Dalkowska wiceministerStanisław Zdun facet od Macierewicza – Reszta członków nowej Neo-KRS to obecni członkowie Neo-KRS. Cynizm do kwadratu.
Źródło: Prawo.pl
archiwum
Warto o tym pamiętać !Czerwienią zaznaczyłem fragment ustawy o KRS który łamie konstytucję we fragmentach oznaczonych kolorem niebieskim. Fiolet oznacza arbitralne usunięcie sędziów przed końcem ich kadencji, co narusza zasadę nieusuwalności sędziów. – Jeszcze doczekamy się, jak Trybunał Konstytucyjny pod przewodnictwem Julii Przyłubskiej uzna, że konstytucja łamie to co konstytucja ma reprezentować zgodnie z konstytucją, Czyli w praktyce konstytucja będzie łamała konstytucję.
archiwum – powód
Plan PIS Wyciek informacji od szefostwa partii:Już niedługo wybuchnie wojna z Ukrainą a ona przykryje aferę podsłuchową. – Teraz moje pytanie czy i jeśli tak to w jaki sposób PIS ma na to wpływ kiedy ona wybuchnie....
archiwum
Przypadek? Gliński używa nazistowskiego określenia zdegenerowana sztuka. IPN publicznie fascynuje się zbrodniarzem SSDworczyk postępuje zgodnie z wygrawerowaną na sztyletach Waffen-SS zasadą.A inspiratorem dla PISu był nazistowski filozof Carl Schmitt. – Przypadek ? Wątpię jeśli nawet PIS nie jest partią nazistowską, to występuje u nich jakaś chora fascynacja dziedzictwem III rzeszy.
Źródło: Facebook, Twitter, carlschmittblog
archiwum
Jestem za a nawet przeciw czylilogika prawicy – Artur Dziambor najbardziej lubiany konfederata o reszcie szkoda wspominać
archiwum
W atrapie TK została czasowo przełożona rozprawa w sprawie blokady dostępu o informacji publicznej wniesiona przez Małgorzatą Manowską. – Czyżby bliski był koniec demokracji
Źródło: rmf24.pl
archiwum
Postmodernizm vs bzdury liberała Matczaka mówiącego głosem Petersona oraz Karonia – Czyli myśl więcej inteligentnie pokazuje absurdy liberalizmu zupełnie nie rozumiejącego postmodernizmu.
Źródło: YouTube powyżej oraz felieton Matczaka https://www.youtube.com/redirect?event=video_…
archiwum – powód
Aborcja to wybór także ojca czyżby? Dziecko rodzi kobieta ona też ponosi późniejsze konsekwencję tegoż porodu i wychowania dziecka przynajmniej w początkowym okresie życia malca. – Gdyby wprowadzono przymusową aborcję ja i moja żona będziemy pierwszymi co zaprotestują. Aborcja na zadanie ojca nie jest niczym innym jak aborcją z przymusu ponieważ wymusza to na kobiecie by usunęła zarodek/płód co kiedyś było głównym motywem usunięcia ciąży na całym świecie w niektórych państwach po dziś dzień. Więc jest tym samym co zakaz aborcji a nawet gorzej ponieważ większość kobiet chce rodzić ale też mieć wybór.
Źródło: Polska
archiwum
Slapp - strategiczna akcja prawna przeciwko udziałowi w życiu publicznym służą odcinaniu opinii publicznej od istotnych informacji. Przez zasypywanie pozwami, dziennikarze, sygnaliści, czy osoby aktywne społecznie są zniechęcane do ujawniania informacji. – Czyli innymi słowy bezprawie w majestacie prawa. Gorzej gdy za SLAPP stoi państwo czyli partia rządząca.
Źródło: facebook
archiwum
Suchar. Wróżę z kuli jeśli czeka nas inflacja 10% kogo politycy PIS obarczą winą ? – Jak to kogo UE
Źródło: forsal.pl