Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

NWOhell

Z nami od: 23 grudnia 2016 o 20:04
Ostatnio: 7 listopada 2021 o 14:33
Płeć: kobieta
Exp: 7
Jest obserwowana przez: 2 osoby
 • Demotywatorów na głównej: 1 z 25 (24 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 1155
 • Komentarzy: 482
 • Punktów za komentarze: -32
 • Obserwuje: 22 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Postmodernizm vs bzdury liberała Matczaka mówiącego głosem Petersona oraz Karonia – Czyli myśl więcej inteligentnie pokazuje absurdy liberalizmu zupełnie nie rozumiejącego postmodernizmu.
Źródło: YouTube powyżej oraz felieton Matczaka https://www.youtube.com/redirect?event=video_…
archiwum – powód
Aborcja to wybór także ojca czyżby? Dziecko rodzi kobieta ona też ponosi późniejsze konsekwencję tegoż porodu i wychowania dziecka przynajmniej w początkowym okresie życia malca. – Gdyby wprowadzono przymusową aborcję ja i moja żona będziemy pierwszymi co zaprotestują. Aborcja na zadanie ojca nie jest niczym innym jak aborcją z przymusu ponieważ wymusza to na kobiecie by usunęła zarodek/płód co kiedyś było głównym motywem usunięcia ciąży na całym świecie w niektórych państwach po dziś dzień. Więc jest tym samym co zakaz aborcji a nawet gorzej ponieważ większość kobiet chce rodzić ale też mieć wybór.
Źródło: Polska
archiwum
Slapp - strategiczna akcja prawna przeciwko udziałowi w życiu publicznym służą odcinaniu opinii publicznej od istotnych informacji. Przez zasypywanie pozwami, dziennikarze, sygnaliści, czy osoby aktywne społecznie są zniechęcane do ujawniania informacji. – Czyli innymi słowy bezprawie w majestacie prawa. Gorzej gdy za SLAPP stoi państwo czyli partia rządząca.
Źródło: facebook
archiwum
Suchar. Wróżę z kuli jeśli czeka nas inflacja 10% kogo politycy PIS obarczą winą ? – Jak to kogo UE
Źródło: forsal.pl
archiwum
Liczba szpitali, oddziałów szpitali oraz łóżek w szpitalach na przestrzeni 16 lat – Podsumowując za rządów Prawa i Sprawiedliwości nastąpił spadek albo znacznie mniejszy przyrost szpitali, łóżek czy miejsc w szpitalach niż za rządów koalicji Platformy Obywatelskiej - Polskie Stronnictwo Ludowe. Jak to się ma do ostatnich słów premiera Mateusza Morawieckiego.
Źródło: www.prawo.pl www.politykazdrowotna.com
archiwum
Co ma świąteczny karp do likwidacji większości feminatywów ? – To że zarówno wprowadzona tradycja jedzenia karpia jak i wycofanie z języka polskiego większości feminatywów było dziełem PRLu tzw komuny. Wcześniej Polacy na wigilię jedli sumy szczupaki oraz sandacze a w mowie codziennej normalne było magistra, lotniczka a teraz to wywoluje śmiech i zażenowanie. Polska była liderem równouprawnienia. Co na to obecnie rządzący oraz konfederacja ?
Źródło: Wikipedia, rownosc.eu, ciekawostkihistoryczne.pl
archiwum
Media prywatne ws. publiczna kto płaci ile i które medium ma największe zaufanie – A słyszy się TVN nie płaci podatków i właściwie nikt im nie ufa to więc czemu ten strach ? Teraz widzicie czemu
archiwum
A tymczasem od 1 września obowiązkowa religia albo etyka. – Gdzie w zdecydowanej większości wśród etyków będą katecheci z certyfikowanych przez rząd kościelnych instytucji. Teraz tylko zlikwidować TVN 24 i mamy Iran.
Źródło: Flickr
archiwum
Gdy byłeś pomocnikiem egzorcysty należysz do Ordo Iuris tworzysz SOS dla polskiej rodziny – A masz partnerkę nie żonę która teraz jeszcze ciebie się wypiera
Źródło: twitter.com/D_Tarczynski/status/896411484078694400
archiwum
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Czerniak na ciele ludzkim oraz pedagogicznym. – Choroba ma różne postacie
Źródło: facebook
archiwum
Koszmar w Kanadzie !!Katolickie szkoły torturowały dzieci przymuszały do prac, odzierały z kultury. Lista tortur jest znana i okropna. Raport znany jest od 2015 roku a mimo apeli nawet jednogłośnej uchwały wzywającej do przeprosin Watykan milczy. – Tak to jest gdy kościół jest poza jakąkolwiek kontrolą. A wykonawca rząd. Sojusz tronu i ołtarza. Nam to tez grozi.
archiwum
Lex TVN już nie a lex internet – Jeśli myślałeś że chodzi o media komercyjne to mocno się mylisz właśnie PIS szykuje się do wprowadzenia 10 letnich koncesji dla KAŻDEGO nadawcy internetowego czyli właściwie potencjalnie każdego z nas co chce nadawać na chociażby YouTube, Twitch-uPonieważ dla władzy są znacznie groźniejsi youtuberzy pozbawieni komercyjnych tematycznych i czasowych ram od komercyjnych molochów.
Źródło: www.youtube.com
archiwum
Koniec jasności procesów – Zaraz to tylko 89 % procesów w Polsce teraz pora na szybkie zmiany kadrowe i jest git stalinizm.
Źródło: sip.lex.pl
archiwum
Andrzej Lepper w rozmowie z Jackiem Żakowskim w "Polityce", 7 sierpnia 2007 r. – Powiedział o przejęciu mediów, TK, służb i nie tylko. Ale nie przewidział swojej śmierci.
Źródło: facebook
archiwum
Bóg jest miłością – Poza tym Bóg zsyła jadowite węże, żeby zabiły Izraelitów za narzekanie, że nie mają co jeść (Lb 21, 6). Bóg morduje 14700 ludzi za narzekanie, że dużo ich morduje (Lb 17, 6-15).Bóg morduje część mieszkańców Ekronu, a na pozostałą część zsyła hemoroidy. (1 Sm 5, 9-12). Bóg pali żywcem 102 ludzi za to, że chcieli, żeby prorok Eliasz zszedł z pagórka (2 Krl 1, 10-12).Bóg zsyła lwy, żeby rozszarpały mieszkańców Samarii za to, że nie wiedzą, w jaki sposób go czcić (2 Krl 17, 25-26). Bóg zsyła niedźwiedzie, żeby rozszarpały 42 dzieci za to, że śmiały się z łysiny proroka Elizeusza (2 Krl 2, 23-24). Bóg wybija Amorytów rzucając w nich z nieba wielkimi kamieniami (Joz 10, 10-11). Bóg zabija dziecko Dawida przez siedem dni (2 Sm 12, 15-18). Bóg zabija milion Kuszytów, żeby pokazać, jak bardzo lubi Asę, króla Judy (2 Krn 14, 12-13). Bóg morduje całą ludzkość (z wyjątkiem Noego i jego rodziny) za całokształt (Rdz 7, 21-23).
Źródło: crafty moly
archiwum
To nie wirus !!! – To Beerus !!
archiwum
Skądś my to znamy – Hillary Clinton przyznaje, że CIA stworzyła, sfinansowała i przeszkoliła Al Qaeda / Boko Harem / Taliban / ISISKiedyś "winni" anarchiści teraz "winna" UE
Źródło: www.ansa.it
archiwum – powód
Budujemy lepszą Polskę – W każdym razie dla nas
Źródło: twitter
archiwum
150 lat temu kościół sprzeciwiał się niewolnictwu.100 lat temu sprzeciwiał się prawu kobiet do głosowania, od 50 lat walczy z prawami osób LGBT. – Nie walczy tylko z głodem, zacofaniem i tyranami na świecie. Za to wciąż rości sobie prawo do nieomylności.
archiwum
Znów logika – Katolika ....