Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Myslaca_istota

Z nami od: 28 października 2020 o 13:53
Ostatnio: 24 września 2021 o 10:43
Exp: 46
Jest obserwowany przez: 1 osobę
 • Demotywatorów na głównej: 10 z 53 (41 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 11390
 • Komentarzy: 606
 • Punktów za komentarze: 1880
 • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia
Jędraszewski - naczelny homofob kościoła w Polsce był w zażyłej znajomości z Paetzem - molestującym kleryków homoseksualistą. – Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim KościeleStanisław Obirek Artur Nowak
Źródło: internet
poczekalnia
Prezydencka poezja – Andrzej Duda zawstydził wieszcza Adama.
Źródło: internet
archiwum
Rząd nie ma fabryki pieniędzy – oznajmiła w programie „7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET” Bogna Janke. Minister w Kancelarii Prezydenta skomentowała w ten sposób protest ratowników medycznych, którzy żądają podwyżek wynagrodzeń. – Jak to nie mają fabryki? To oni nie rozdają swoich pieniędzy, tylko NASZE???Skąd oni wezmą pieniądze na obiecane dodatkowe pieniądze dla rodziców, 13-tki i 14-tki emerytów?
Źródło: internet
archiwum
Jakub Lewandowski, przewodniczący Rady Dzieci i Młodzieży przy MEiN 1 września skrytykował ministra Czarnka – "Nie ma zgody na szczucie mniejszości, chamstwo i brak szacunku do kobiet" - powiedział przedstawiciel Rady, z którą pan Czarnek nie miał czasu się spotkać ani tym bardziej konsultować. Lewandowski został wezwany na dywanik i usłyszał, że minister "zawsze podkreśla rolę kobiety w społeczeństwie, bo przecież znaczenie kobiet jest zapisane w konstytucji za pomocą macierzyństwa. A co do wychowania dzieci, faktem jest, że jeżeli kobieta zacznie rodzić dzieci po 30. roku życia, to ich mniej urodzi." Czyli szkoła ma wychowywać dziewczynki do roli inkubatorów, których wartość będzie określać ilość urodzonych dzieci...
Źródło: unicorn
Przy wejściu do schroniska dla psów ktoś zostawił szczeniaka – W pudle razem z pieskiem był list i ulubiona zabawka psa. 12-letni chłopiec, który kochał tego psa, razem z mamą zanieśli szczeniaka do schroniska, bo ojciec chłopca znęcał się nad psem i chciał go sprzedać. Chłopiec z mamą stwierdzili, że w schronisku na pewno znajdą psu lepszych opiekunów, niż ci, którym sprzeda go ojciec. Po ogłoszeniu tego na stronie schroniska zgłosiło się 300 osób chętnych do opieki nad psem. Bardzo często dzieci są mądrzejsze od swoich rodziców...
Źródło: ROTTWEILERTOPFANS.COM
archiwum
Co się działo w pokoiku na tyłach sali sejmowej. – Artur Gorc: "Kukiz został tam wezwany. Był tam premier Mateusz Morawiecki, marszałek Sejmu Elżbieta Witek i oczywiście był Jarosław Kaczyński. (…) Paweł, jak mały chłopiec, został postawiony przed ścianą. (…) Na jego pytanie, co dalej, pani marszałek Witek złożyła propozycję reasumpcji głosowania. Ewidentnie była przygotowana na taką okoliczność. I Paweł się zgodził. Że się przyzna do pomyłki w trakcie głosowania nad odroczeniem obrad i umożliwi reasumpcję. Paweł mógł (…) położyć na stole Kaczyńskiemu tę najważniejszą ustawę dotyczącą ordynacji wyborczej. I zmusić go do przegłosowania w pierwszej kolejności tej ustawy. Ale potem dowiedziałem się, że Paweł nie ma żadnego projektu takiej ustawy. Byłem zszokowany, że przez tyle lat nic nie przygotował."
Źródło: superexpres
Ulica Imperatora Kaczyńskiego powinna się krzyżować z ulicą Dartha Kukiza przy rondzie Gwiazdy TVP –
Źródło: internet
"Wiem wiele o rodzinach i o życiu kobiet." powiedział kardynał Jędraszewski. – Był to komentarz na słowa Donalda Tuska, mówiącego, "Że urodzenie dziecka, już nie mówiąc o dwójce, trójce, czwórce, to jest demograficznie fajna rzecz, ale dla kobiety jakże często to jest udręka na najbliższe 20 lat życia." Nie przepadam za Tuskiem, ale biorąc pod uwagę, że wychował dwójkę dzieci, a Jędraszewski żadnego, to bardziej wierzę Tuskowi.
Źródło: fakt
archiwum
Jarosław Kaczyński z agentem węgierskich służb komunistycznych, współpracującym z KGB Czukorem w 2016 roku. – Od lewej Jarosław Kaczyński, József Czukor, László Kövér i Viktor Orbán. Czukor kupił dla Węgier Pegasusa - system do inwigilacji. Polska zakupiła ten system w 2019. A teraz niech mnie ktoś przekona, że PiS nie dąży do ustroju totalitarnego.
Źródło: onet
archiwum – powód
Doradca Czarnka: kluczowe jest ugruntowanie dziewcząt do cnót niewieścich – Wraca hasło "kobiety do garów" i powrót do średniowiecza. Dziewczynki mają się uczyć na kucharki i żywe inkubatory.
Źródło: onet
archiwum
Osobista ochrona prezesa – Prezes Jarosław na sali sejmowej również ma osobistą ochronę. Zasłania się kobietami.
Źródło: onet
archiwum
Lepiej być członkiem dojonej klasy średniej, niż wychwalanej klasy niższej – bo nawet, jeżeli zabiorą ci więcej podatków i tak coś ci jeszcze zostanie, jeśli stracisz pracę - możesz pracować w sklepie, czy jako sprzątaczka, robiąc to często lepiej i dokładniej, niż ci, którzy zazwyczaj pracują na takich stanowiskach, jeśli jesteś pracującą matką - wciąż będziesz mieć z czego żyć, kiedy dzieci pokończą 18 lat i skończy się 500+. No i zawsze możesz wyjechać za granicę, do krajów gdzie ceni się pracę, a nie wyłącznie głos wyborczy.
archiwum
Abp Marek Jędraszewski: Powinniśmy dziękować Bogu za życie prezesa Jarosława Kaczyńskiego – Mk 12, 38„Strzeżcie się uczonych w Piśmie. Z upodobaniem chodzą oni w powłóczystych szatach, lubią pozdrowienia na rynku, pierwsze krzesła w synagogach i zaszczytne miejsca na ucztach. Objadają domy wdów i dla pozoru odprawiają długie modlitwy. Ci tym surowszy dostaną wyrok”
Źródło: Polityka
Minister Edukacji i Nauki wraz z Ministrem Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej podpisali list w sprawie powołania uczelni kształcącej kadry resortu finansów – To musi być nauka jakiejś bardzo kreatywnej księgowości, skoro istniejące uczelnie ekonomiczne nie wystarczają
Prokuratura umorzyła śledztwo pomimo wskazania księdza, jako sprawcy gwałtu na 12-latce – Sprawę gwałconej na plebanii jednej z małopolskich parafii 12-letniej Marianny w połowie marca ujawnił TVN. Jak dowiedzieliśmy się wtedy z materiału, dramat dziewczynki miał zacząć się w 2013 r. – Miałam wtedy 12 lat, gdy po raz pierwszy poszłam na kółko biblijne i kiedy to się stało – tak swoją historię rozpoczynała Marianna, ofiara księdza pedofila. Ksiądz wikary miał w końcu poprosić, by dziewczynka zostawała u niego dłużej i przepisywała mu kazania. Te spotkania szybko miały przerodzić się w regularne gwałty, fizyczne i psychiczne znęcanie się osoby dorosłej nad dzieckiem. – Raz po prostu mnie podniósł i posadził jakby na sobie – opowiada Marianna. I tak co piątek, przez półtora roku. Mówił, że tylko do tego się nadaje, i groził, że ją zabije.W maju 2015 r. matka 14-latki po znalezieniu zakrwawionej bielizny córki zgłosiła gwałt na nieletniej policjantom w Krakowie. W lipcu tego samego roku przesłuchano ofiarę, pytając np., jak chodziła w tamtym czasie ubrana i stwierdzając, że powinna uważać, bo jest ładna. Krakowscy eksperci potwierdzili na bieliźnie dziewczynki obecność męskiego DNA, ale nie udało się go do nikogo dopasować. Dziewczyna wskazała księdza Kamila N. Dla prokuratury to nie był wystarczający dowód, po roku umorzyła śledztwo. Do matki dziewczyny zadzwoniono z kurii z pytaniem, czy potrzebuje pomocy psychologa, chociaż matka nigdy nie informowała kurii o gwałcie.Ksiądz, decyzją biskupa Piotrowskiego, został przeniesiony do oddalonej o 60 km innej parafii, gdzie dalej angażował się w pracę z dziećmi i młodzieżą. – Za zamkniętymi drzwiami, gdy zostawaliśmy sami, on się w niczym nie ograniczał, robił, co chciał... Nikomu o tym wtedy nie mówiłam, bo po prostu nie miałam odwagi. Może to absurd, ale ja, mając 12–13 lat, naprawdę się go bałam. Ten człowiek mnie zmanipulował, groził mi, że zrobi krzywdę mi lub komuś z rodziny. Wmawiał, że i tak nikt mi nie uwierzy, bo jestem tylko dzieckiem, a on księdzem, więc to niemożliwe, by się tego dopuszczał – mówi dziś 20-letnia Marianna.Dziewczyna w 2020, już jako dorosła, jeszcze raz zgłosiła gwałt. Okazuje się, że kolejna osoba oskarżyła ks. Kamila N. o molestowanie.Gdzie pan był przez te 5 lat, panie Ziobro???
archiwum
Prawnicy jeżdżą po szkołach i mówią o prawach zapisanych w konstytucji. – Kurator małopolski oraz minister edukacji uważają za skandal, że dzieci są edukowane w ten sposób bez wiedzy i zgody rodziców, bo w spotkaniu wzięły udział przedszkolaki.
Źródło: fb
Domek z Polskiego Ładu – Nowy projekt PiS obiecuje, że można sobie będzie bez pozwolenia wybudować domek do 70 m2 za ok. 100 tys. zł. Tyle, że budowa takiego domku (bez działki) kosztuje ponad 300 tys. zł. Czy wszystkie finanse naszego państwa są liczone w ten sposób?
Źródło: Murator
Przystąpienie do egzaminu ósmoklasisty jest warunkiem ukończenia szkoły podstawowej – Sąsiadka, żyjąca głównie z zasiłków, powiedziała mi, że załatwiła synowi zwolnienie z egzaminu (miał problemy z nadpobudliwym zachowaniem, ona nie umiała zmusić go do nauki, miał nauczanie domowe, w czasie nauki zdalnej raz zalogował się na lekcje). Ten chłopak nie będzie miał nawet pełnego wykształcenia podstawowego. Czy dalej powinnam wierzyć, że to on będzie pracował na moją emeryturę, czy powinnam zrozumieć, że to ja do końca mojej kariery zawodowej będę pracowała na jego rodziców (obydwoje żyją z zasiłków) i jeszcze na niego?
Źródło: internet
archiwum – powód
Dlaczego klapsy to bicie? – Klaps stopuje zachowanie tu i teraz. Dziecko na chwilę odpuszcza. Klaps pokazuje, że dorosły może zrobić wszystko, nie licząc się ze zdaniem dziecka. Skoro klaps jest skuteczną metodą wychowawczą, to dlaczego ograniczać jej stosowanie tylko do dzieci? Może warto karać klapsem także dorosłych? Policjant da ci klapsa za złamanie przepisów drogowych, a szef za spóźnienie… Gdyby nas, dorosłych, bito, zachowywalibyśmy się inaczej? Co zamiast klapsa? Stanowczy ton: ”Przestań!” Pytamy dziecko, dlaczego tak się zachowało i mówimy, dlaczego nam się to nie podoba. W ten sposób dajemy mu poczucie odpowiedzialności za swoje zachowanie. Jeżeli dziecko jest małe – obejmij je. Nie będzie mogło robić już tego, co złe/niebezpieczne. Jeśli się wyrywa – przytrzymaj aż się uspokoi. Dziecko nauczy się, że stopujesz jego zachowanie, a nie sprawiasz mu ból.
Źródło: internet
archiwum
Nowy Ład – powstał po to, żeby odebrać burżujom z górnego obrazka i dać potrzebującym z dolnego.
Źródło: internet