Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Myslaca_istota

Z nami od: 28 października 2020 o 13:53
Ostatnio: 29 września 2022 o 12:29
Exp: 105
Jest obserwowany przez: 4 osoby
 • Demotywatorów na głównej: 26 z 136 (110 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 27745
 • Komentarzy: 1113
 • Punktów za komentarze: 4000
 • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Opanowaliśmy jeden straszliwy mechanizm, który niszczył Polskę. Mechanizm okradania kraju na gigantyczną skalę – wyznał Jarosław Kaczyński. – Wreszcie przyznał. Opanowali i skutecznie wykorzystują.
Źródło: empik
archiwum
Inflacja w Polsce, dalej niektórzy twierdzą, że to "putinflacja"? –
Źródło: biznesinsider
archiwum
Agenci SB w kręgu prezesa. – Kazimierz Kujda, od lat jeden z najbliższych współpracowników Jarosława Kaczyńskiego (był m.in. prezesem spółki Srebrna, a do lutego 2019 r. prezesem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska), w połowie czerwca został uznany przez Sąd Okręgowy w Warszawie za kłamcę lustracyjnego.  Okazało się, że IPN ma jego teczkę tajnego współpracownika SB o pseudonimie o pseudonimie "Ryszard". Były szef NFOŚ został skazany na trzy lata pozbawienia prawa wybieralności do parlamentu oraz pełnienia funkcji publicznych.Teraz pytanie, jakie apanaże dostanie przyjaciel Jarosława, skoro nie może być prezesem żadnej ze spółek Skarbu Państwa?
Źródło: SE
"Elyta" PiS – Pani radna PiS "zabłysnęła" dając do zrozumienia, że tylko takie "elity", jak ona mogą sobie co roku wydawać dwukrotność 13-tej i 14-tej emerytury razem wziętych na rozrywki typu golf, a nie zajmować się tak pospolitymi, jak piłka nożna. Przypomnę, że prezes Jarosław wypominał już przewodniczącemu PO, że ten się wychowywał na podwórku, a prezes - w willi na Żoliborzu. Podziwiajcie swoje "elyty", drodzy wyborcy! M Jacyna-Witt @JacynaWitt • 10 lip 2022 Jak tam chłopcy z @Platforma_org? Haratacie w pospolitą gałę? No widzicie. A ja, z @pisorgpl, na najlepszym w Polsce polu golfowym i jednym z 3 najlepszych w Europie, haratam sobie w golfa z handicap 13,5 jak @TigerWoods @BarackObama @POTUS @IvankaTrumpFan i jej mąż (31 Maciej Bąk @MaciejBk1 • Obserwuj Z ciekawości sprawdziłem - żeby być jak Jacyna-Witt i po pisowsku sobie swobodnie haratać w golfa, w jednym z pomorskich klubów trzeba uiścić wpisową opłatę 1500 zł i co roku kolejną eksploatacyjną -zaledwie 4300 zł. A wy jak tam, lewaczki, znowu płaczecie bo rata kredytu?
Źródło: internet
Analfabetyzm ekonomiczny emerytów – Za "złego" Tuska emerytura była co roku waloryzowana o wskaźnik inflacji - inflacja była niska, to i waloryzacja niewielka. Za "dobrego" Kaczyńskiego emeryci dostają 13. i 14. pensję. Policzmy: średnia emerytura 2545 zł netto, 13+14 pensja 2436 zł, co stanowi 8,12% podwyżki przy prawie 16% inflacji (a ta się rozpędza). A emeryci się cieszą i całują prezesa w rączki...
Źródło: internet
archiwum
Rada na wybory do Sejmu na rok 2023 – Każdy, kto chce kupować węgiel po 3.600-4.500zł. za tonę ... niech głosuje na PiS. Każda kobieta, która zajdzie w ciążę, a potem chce być rejestrowana, po to, aby PiS i "Kościół" mogli ją szpiegować w celu wyeliminowania przypadków aborcji, niech śmiało głosuje na PiS. Każdy, kto chce być inwigilowany przy pomocy Pegasusa, niech śmiało głosuje na PiS.
Nie, to ty będziesz musiał oddawać koperty z wesela! – NOWESPOTTEDNowe Spotted: Ełk5 godz..Witam. Pytanie do rozwodnikow. Czy jak sierozwodziliście i robiliście przyjecie rozwodoweto czy goscie dawali wam koperty jak naweselu?
archiwum
Dymitr Cieszko, dzięki temu Białorusinowi mieszkającemu od lat w Polsce zaczęłam doceniać swój kraj. – Patrząc na obrazki z rosyjskiego miasta przypominają mi się domy z małej wsi w Bieszczadach, do której w latach 80-tych ubiegłego wieku jeździłam na wakacje. Dziś ta wieś wygląda już całkiem inaczej. Rosja, oprócz Moskwy i Petersburga, jest na poziomie 50 lat za Polską.
Źródło: youtube
archiwum
Uczciwie pracujący Polacy dostają "podziękowania" od polityków rządzącej partii za to, że z ich podatków finansowali swoje kampanie wyborcze. – Minister Rafalska, która z upodobaniem rozdawała 500+ i inne programy socjalne radzi pracującym ludziom, którym raty kredytów wzrosły o kilkaset złotych, żeby "przeczekali". Nie ma to jak rozpętać inflację, a potem śmiać się ludziom prosto w twarz! Niedługo się okaże, że w odróżnieniu od żyjących z socjalu, pracujących nie będzie stać na nic.
Źródło: internet
archiwum
Ekaterina Mizulina / Magdalena Ogórek – agencja TASS / TVP               tropi "fejki" / tworzy fejki       rosyjska propaganda / pisowska propaganda             A takie do siebie podobne....
Źródło: internet
Kaczyńki: nie ma żadnej wątpliwości, iż w Smoleńsku był zamach! – Zacznę wierzyć w prawdziwość "dowodów" komisji Macierewicza, kiedy Marta Kaczyńska zwróci ubezpieczycielowi 3 mln złotych, które dostała za śmierć rodziców w wyniku wypadku
Źródło: polsatnews
archiwum
Po gwałtownym wzroście stóp procentowych w ostatnich miesiącach, część kredytobiorców zaczyna mieć problemy z coraz wyższymi ratami. – Tak się kończy, jak rządzący rozdają pieniądze niepracującym i nie wnoszącym nic do budżetu państwa. Teraz człowiek pracujący będzie dobijany ratami i podwyżkami cen. Ludzie, obudźcie się i przestańcie pozwalać tym, którzy jedynie wyciągają pieniądze po gotówkę wybierać wam rząd! Okazuje się, że za rządów "złego Tuska" inflacja spadała, a nawet przeszła w deflację. Argumenty emerytów typu: "Za Tuska podwyżka emerytury 4 zł, a tera mom 13-tkę" nie mają sensu. Przy deflacji podwyżka o 4 zł to był realny wzrost. PiS-owskie 13-tki, czy 14-tki nie wyrównują nawet poziomu inflacji, czyli emerytury realnie spadają.
Źródło: 300gospodarka
archiwum
Czy Rosjanie zdają sobie sprawę z tego, że ci żołnierze w końcu wrócą do domów nauczeni kraść, zabijać i gwałcić? – Po wojnie afgańskiej Rosja miała problem ze zwiększoną przestępczością, po powrocie do rodzinnych wiosek ruscy sołdaci szybko zatęsknią za wyrzutem adrenaliny podczas pozbawiania życia niewinnego człowieka. Raczej nie będzie delikatnym kochankiem człowiek, który zgwałcił i zabił kilka dziewcząt.
Źródło: internet
archiwum
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Niech ktoś już zbanuje tego staruszka, bo przynosi nam coraz więcej wstydu – RIA Novosti cytuje najnowszy wpis JKM ,w którym zakwestionował prawdziwość doniesień o masowych zbrodniach w Buczy: "Lider eurosceptycznej koalicji »Konfederacja« w polskim parlamencie, wątpi w »masowe śmierci«".
archiwum
Tajemnica rosyjskiej duszy – Zakończenie tego filmu świetnie podsumowuje mentalność Rosjan. Żyją w biedzie. Słuchają "carów" i giną dla nich za nic. Nie można się teraz dziwić temu, że rosyjscy żołnierze kradną i niszczą. Wchodzą do domów, o jakich mogą tylko pomarzyć. Więc burzą i niszczą zrealizowane marzenia innych, żeby żyli w takiej samej biedzie, jak oni. Zamiast zapragnąć żyć lepiej i naśladować bogatszych - wolą ich ściągać do poziomu swojej biedy. To jest zasadnicza różnica między wschodem i zachodem.
archiwum
W jakim kraju dziś panuje faszyzm? – Cechy faszyzmu: nacjonalizm, antyindywidualizm, antyliberalizm, antykonserwatyzm, idea silnego państwa zmierzającego do całkowitej kontroli społeczeństwa, wychwalanie walki i siły, antykapitalizm, kult mitu, odrzucenie przeszłości i zapowiedź stworzenia nowego świata, zasada wodzostwa, które stoi nad masami, monopartyjność, stosowanie terroru psychicznego i fizycznego. Wypisz, wymaluj - Rosja. Dlaczego Putin szuka faszyzmu w Ukrainie? Projekcja – psychologiczny mechanizm obronny polegający na przypisywaniu innym własnych niepożądanych uczuć, poglądów, zachowań lub cech najczęściej negatywnych.
Źródło: internet
archiwum
Po tym wywiadzie Konfederacja raczej już nigdy nie przekroczy legendarnego 1,5% – Putin jako jedyny broni wartości europejskich a zniszczenie Mariupola do ustawka Ukraińców. Starszy pan już za bardzo odleciał.
Źródło: onet
archiwum
Do tych, którzy twierdzą, że to wojna Putina - opis polskiego żołnierza w ukraińskiej legii cudzoziemskiej – Do tej pory nie wiedziałem, jak okrutni potrafią być Rosjanie. Widziałem tu poszarpane ciała ludzi, zabitych ludzi, to były starsze osoby (…) Z dziesięciu ciał, które widziałem, połowa była zastrzelona, a połowa nie. Ze trzy ciała były tak rozszarpane, że wyglądało to, jakby ktoś szukał tam narządów.Plądrują i niszczą. Te wybijane szyby (…) nie były dziełem artylerii. To Rosjanie po prostu grabili i plądrowali, rozpieprzali wszystko w środku. Jak wiszą kable od telewizorów, a nie ma telewizorów, to wiadomo, co się tam działo.(…) Widać więc, że rosyjska taktyka to: zabić, okraść, zniszczyć i zaminować teren.To, co ja tu widzę, to bestialstwo Rosjan w czystej postaci. Nie potrafię sobie wyobrazić, jak zdrowy psychicznie człowiek mógłby robić takie rzeczy. Kiedy rozmawialiśmy ostatnio, to podkreślałem, że to nie jest wojna Putina, tylko wojna Rosjan. Teraz twierdzę to podwójnie.
Źródło: internet
archiwum
Tak dla przypomnienia, jak kiedyś rosyjska armia "wyzwalała" wschodnią Polskę – Wydobywanie ciał polskich oficerów zabijanych strzałem w tył głowy w Katyniu.
Źródło: internet
archiwum
Papież Franciszek powiedział do Cyryla - patriarchy Moskwy wspierającego Putina: "Tymi, którzy płacą rachunek za wojnę, są ludzie, są rosyjscy żołnierze i ci, na których spadają bomby i umierają." – Jako ofiary wojny wymienił najpierw rosyjskich żołnierzy.....Ap 3,15 Znam twoje czyny, że ani zimny, ani gorący nie jesteś.Obyś był zimny albo gorący!Spełniają się słowa Apokalipsy o Wielkiej Nierządnicy!
Źródło: interia