Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

-2 / 4
Mudzina

[demot] @Xar Zamiast kombinować zajrzyj do linków w źródle, albo sam pogooglaj. Większe umysły już to rozkminiały.

-1 / 1
Mudzina

[demot] No widzisz, Demoty nie tylko bawią, ale i uczą: https://pl.wikipedia.org/wiki/Fotografia_barwna - James Clerk Maxwell opracował w 1855 roku podstawy teoretyczne fotografii barwnej. W 1861 roku brytyjski fotograf Thomas Sutton wykonał pierwszą w historii projekcję barwną. Louis Ducos du Hauron wykonał w 1877 roku kolorową fotografię francuskiego miasteczka Agen.

6 / 12
Mudzina

[demot] I teraz przez całą resztę roku będzie mógł srać na chodnikach, klatce schodowej i raz na jakiś czas poszczekać o 4 w nocy budząc sąsiadów, bo coś mu się zwidziało... Ale to sąsiedzi są źli, bo raz w roku chcą zaszaleć.

8 / 16
Mudzina

[demot] Może od razu zsyłka Syberię winnego, jego rodziny, kuzynów i sąsiadów? Jaki demokratyczny i wolnościowy pomysł, karać ludzi za przewinienia innych. Jak stoję przed przejściem "na czerwonym" a koleś obok mnie przechodzi to też powinienem dostać mandat? Pierwszym krokiem zwiększającym korupcję są głodowe pensje urzędników. Tak, trudno w to uwierzyć gimbusiarkim krzykaczom, ale korupcji nie ma tam, gdzie do władzy idą ludzie majętni, biznesmeni, prawnicy, dla których władza jest kolejnym krokiem kariery, a nie oderwani granatem od pługa wpółwykrztałceni idioci, którzy dorywają się do koryta i chcą się jak najwięcej na chapać.

1 / 5
Mudzina

[demot] @WREKU Bzdura. Nikt tam nie "zdejmował hełmów i nie szedł z manifestacją". Policjanci nie zakładają kasków i nie wyciągają pałek dopóki nie zacznie się dym, jeśli demonstracja przebiega spokojnie oni też idą spokojnie. Nie przyłączali się tylko szli osłaniając marsz, zgodnie z rozkazami. Tu masz polskich policjantów w czasie marszy LGBT w Gdańsku http://i.ytimg.com/vi/OIp5vo2l0lk/maxresdefault.jpg Też się przyłączyli? Czy po prostu nie było potrzeby zakładania kasków?

2 / 6
Mudzina

[demot] @Samgwa nie jest wyssany tylko jest tłumaczeniem wprost tekstu amerykańskiego policjanta, który nijak nie przystaje do polskich realiów.

0 / 0
Mudzina

[demot] W tej chwili tak. Opcją jest nie udawać i nie mieć broni, ale to już Twój wybór, a nie przymus państwa.

0 / 0
Mudzina

[demot] @Krzych007 nieprawda. Z niezrozumiałych dla mnie powodów dla każdego "pozwolenie na broń" oznacza broń do obrony własnej, o którą faktycznie niezwykle trudno. Jest masa innych sposobów na otrzymanie pozwolenia - broń sportowa, broń kolekcjonerska. Chcesz kałasza i Glocka? Zostań sportowcem, w 4-6 miesięcy będziesz miał broń w domu, bez żadnego napinania i proszenia się.

1 / 3
Mudzina

[demot] @tytusz Przecież już Ci wyżej napisali, żeby nie patrzeć na USA jako całość, ale na poszczególne stany, bo przepisy w nich się diametralnie różnią. Warto również skorelować dane o ilości zabójstw w poszczególnych stanach z liczbą nielegalnych imigrantów i liczbą monitorowanych przez służby zorganizowanych gangów. Poszukaj, możesz się zdziwić.

2 / 2
Mudzina

[demot] @gjkfdjgk bzdura, dla większości społeczeństwa jest do zdobycia bez problemu. Ale to nie kostka masła, trzeba się trochę nachodzić, naczekać i zapłacić.

1 / 1
Mudzina

[demot] @daclaw od paru lat bez żadnych ograniczeń, pozwoleń i rejestracji pełnoletni Polak może kupić broń czarnoprochową. Sprzedano jej dziesiątki tysięcy. Słyszałeś o jakichś strzelaninach?

2 / 4
Mudzina

[demot] Broń w Polsce jest legalna. Mówi o tym ustawa o broni i amunicji i każdy zdrowy i niekarany Polak, który ukończył 21 rok życia może otrzymać pozwolenie na broń.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-1 / 7
Mudzina

[demot] @JanuszTorun: jasne, bo policjant, nie wylegitymował się :P Odkąd istnieją takie służby normalnym jest, że pracują też funkcjonariusze po cywilnemu i każdemu normalnemu człowiekowi wystarczy legitymacja, ale jak ktoś ma demencję starczą to pewnie i zabranie na komendę wojewódzką będzie za mało.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
Komentarz poniżej poziomu pokaż

1 2 3 4 następna »