Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Mozgwsloiku2

1 / 1
Mozgwsloiku2

[demot] @Mizantropix Nie, bo nie muszą. Nie ma potrzeby ubierać barw wojennych jak z nikim się nie walczy. :)

43 / 59
Mozgwsloiku2

[demot] Twoi prapradziadowie zabiliby człowieka żeby dać swoim dzieciom te szczepionki które ty dostałeś jako dziecko, ale spoko. Chwała Nurglowi!

6 / 8
Mozgwsloiku2

[demot] Nasze wnuki? Mamy w tej chwili kraje które każdego lata stają w płomieniach, a ludzie nadal nie wierzą w efekt cieplarniany. Ty myślisz, że będą jakieś wnuki?

6 / 8
Mozgwsloiku2

[demot] Sa grupy dla takich ludzi, robiące imprezy w futrzatych kostiumach. Ale pamiętaj, że pies który osikuje komuś buty ma sporą szansę na soczystego kopa.

1 / 11
Mozgwsloiku2

[demot] W Polsce załatwia się to płacąc nauczycielom tak, że już trzecie pokolenie belfer jest symbolem frajera tyrającego za psie pieniądze. Nie ma mowy żeby młodzież ich szanowała i chciała się czegoś od nich uczyć. I problem z głowy.

2 / 2
Mozgwsloiku2

[demot] @tdobe Bo białych jest w Stanach 5 razy więcej? Ostatnio policja przyjechała rozdzielić bójkę dwóch białych kobiet i w efekcie murzyn dostał 7 strzałów w plecy.

0 / 4
Mozgwsloiku2

[demot] Pamiętam babę na kasie w Biedronce, która kaszlała w rękę którą potem przerzucała artykuły spożywcze wszystkich klientów. Cieszę się, że takie wałki się skończyły.

0 / 4
Mozgwsloiku2

[demot] Bo polska tradycja głosi, że jak goście w kieckach wychodzą na marsz po ulicach miasta to muszą nieść ze sobą rzeźbę zakatowanego człowieka przybitego do deski. Inaczej jest nietradycyjnie i nienaturalnie.

0 / 6
Mozgwsloiku2

[demot] Kiedy jesteś takim rasistą, że jesteś gotów wybulić 70zł za t-shirta żeby to pokazać. Korwin dobrze robi i ubije na Sebixach kupę kasy.

0 / 2
Mozgwsloiku2

[demot] @mati233490 Ale lekarz jak leczy to przez cały dzień pracy spotyka samych ludzi z osłabionym zdrowiem - więc jak on zacznie zarażać to jest dużo większa bida.

3 / 3
Mozgwsloiku2

[demot] @niobe66 czy to znaczy, że zawał jest mniej zabójczy od grypy? Niektórzy dowiadują się dopiero przy drugim.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »