Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Mizantropix

poczekalnia
Lepszy od Michaela Jacksona –
0:08
 –
Wezwijcie egzorcystę – Gdyby nie nagranie, nikt by w to nie uwierzył
0:23
Kiedy cenisz sobie tradycyjny strój, ale nie możesz się oprzeć kamizelce typowego polskiego taksówkarza –
Źródło: twitter.com
 –  Usunęliśmy materiały opublikowane przez CiebieUsunęliśmy poniższy post ponieważ nie spełniał on Standardów społeczności Facebooka:Adelajda TruścińskaZnalazłam rozwiązania kolejnych problemów. Tym razem jest to zlikwidowanieprzestępczości niemal do zera. wystarczy zmienić zasady w zakładach karnych.Przede wszystkim podawane tam jedzenie Więźniowie w tej chwili w zależności odzakładu mają na śniadanie chleb z masłem I szynką, a na obiad ziemniaki zmielonym i jakąś w miarę mało pedalską surówką. Jak w domu. Każdy szanującysię mężczyzna powie wam. że właśnie takie coś upolowałby sam. Należy zmienićdietę więźniów na ściśle wegańską. Takie rzeczy, jak warzywa, owoce, a przedewszystkim soczewica powinny skutecznie odstraszyć potencjalnych przestępców. Imamy taką sytuację na przykład: - O patrz, jaki pedał, ma naszywkę muzykaprzeciwko rasizmowi. Zabijmy go. - Nie. co ty... Nie słyszałeś, że teraz w więzieniunie ma mięsa? - Co ty kurwa gadasz? - No. I dają ci tyle soczewicy, że jakwychodzisz jesteś właściwie kobietą. - Ja pierdolę - On nie Jest tego warty. - Niejest. Podczas obiadów leciałoby też Taco Hemingway czy inny pedalski rap. Apapierosy tylko mentolowe slimy. A piwo tylko z sokiem. A spodnie tylko rurki. A zgier tylko warcaby. A z książek tylko poezja.! kto chciałby być w takim więzieniu?Nikt.
archiwum
Moment w którym uświadamiasz sobie – że to nie do Ciebie machano
archiwum
Moim zdaniem,tylko i wyłącznie właścicielpowinien decydować o charakterzeswojego biznesu. – Jeśli komuś się nie podoba, że dany lokal byłby tylko dla gejów, tylko dla murzynów albo tylko dla białych to jego problem, a nie przyczynek do społecznego bólu dupy.Zawsze można iść do innego lokalu.
Mądre słowa Andrzeja Dudy –
0:23
archiwum
To się nie godzi, – By używać określeń, których władza znaczenia nie zna.
Źródło: Fb/ Grażyna prawdę cipowie
archiwum
... –
archiwum
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Instrukcja postępowaniaz poprawnością politycznąi obrażonymi uczuciami religijnymi. – Sugeruję dobrze się zapoznać.Znacznej ilości osób ułatwi to życie.
"Mój 15-miesięczny syn trafił z powodu choroby do szpitala. Nie uśmiechał się od kilku dni. To jego reakcja na łyk soku jabłkowego." –
Francuska serwerownia przenosi dane do chmury – (Szczęśliwie dla demotów, tam nie było ich serwerów)
Chatka jak z baśni –
archiwum
Diabeł zamieszkał w wioski naszej progachMieszka w kościele, mają go za Boga – Wśród dostatków pływa, o ubóstwie prawiŻywym cierpieć każe-po śmierci zabawiWierni parafianie diabłu cześć oddająPłacą szczerym srebrem, za Boga go mająZa berło wziął krucifiks, kielichem nie gardziKrew Pana szkarłatem czarcie barwi wargiMałych zwie wielkimi, głupotę mądrościąMiłość zowie grzechem, zaś litość miłościąWierni parafianie diabłu cześć oddająPłacą szczerym srebrem, za Boga go mająChrystus z Krzyża patrzy na to co się stałoOn pije Krew Jego, oni jedzą Ciało.
archiwum
Ktokolwiek widział,ktokolwiek wie. – Ludzi - brak.Pomysłu - brak.Planu - brak.Działania - brak.Ogólnie wrak...
Źródło: Taka opozycja... :P
archiwum
Nowe znaczenie – W obecnych czasach i sytuacji, która dotyczy nas wszystkich ten utwór nabiera całkiem nowego znaczenia.
A szkoda, żeby "bombelki"się zmarnowały. –
0:05
Poznajcie tukana o imieniu Grecia – W 2014 r. na Kostaryce grupa nastolatków roztrzaskała mu dziób i zostawiła na pewną śmierć. Dzięki crowfundingowi szybko zebrano odpowiednią sumę na zaprojektowanie i wydrukowanie protezy 3D dla poszkodowanego ptaka. Historia pobitego ptaka stała się symbolem walki o prawa zwierząt na Kostaryce.
Źródło: miauhau.pl

#CatfishChallenge - ten hashtag ma już ponad 400 milionów odsłon. Instagramowe piękności wrzucają teraz dla porównania swoje zdjęcia bez makijażu i bez filtrów (16 obrazków)