Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Mizantropix

Mądre słowa Andrzeja Dudy –
0:23
archiwum
To się nie godzi, – By używać określeń, których władza znaczenia nie zna.
Źródło: Fb/ Grażyna prawdę cipowie
archiwum
... –
archiwum
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Instrukcja postępowaniaz poprawnością politycznąi obrażonymi uczuciami religijnymi. – Sugeruję dobrze się zapoznać.Znacznej ilości osób ułatwi to życie.
"Mój 15-miesięczny syn trafił z powodu choroby do szpitala. Nie uśmiechał się od kilku dni. To jego reakcja na łyk soku jabłkowego." –
Francuska serwerownia przenosi dane do chmury – (Szczęśliwie dla demotów, tam nie było ich serwerów)
Chatka jak z baśni –
archiwum
Diabeł zamieszkał w wioski naszej progachMieszka w kościele, mają go za Boga – Wśród dostatków pływa, o ubóstwie prawiŻywym cierpieć każe-po śmierci zabawiWierni parafianie diabłu cześć oddająPłacą szczerym srebrem, za Boga go mająZa berło wziął krucifiks, kielichem nie gardziKrew Pana szkarłatem czarcie barwi wargiMałych zwie wielkimi, głupotę mądrościąMiłość zowie grzechem, zaś litość miłościąWierni parafianie diabłu cześć oddająPłacą szczerym srebrem, za Boga go mająChrystus z Krzyża patrzy na to co się stałoOn pije Krew Jego, oni jedzą Ciało.
archiwum
Ktokolwiek widział,ktokolwiek wie. – Ludzi - brak.Pomysłu - brak.Planu - brak.Działania - brak.Ogólnie wrak...
Źródło: Taka opozycja... :P
archiwum
Nowe znaczenie – W obecnych czasach i sytuacji, która dotyczy nas wszystkich ten utwór nabiera całkiem nowego znaczenia.
A szkoda, żeby "bombelki"się zmarnowały. –
0:05
Poznajcie tukana o imieniu Grecia – W 2014 r. na Kostaryce grupa nastolatków roztrzaskała mu dziób i zostawiła na pewną śmierć. Dzięki crowfundingowi szybko zebrano odpowiednią sumę na zaprojektowanie i wydrukowanie protezy 3D dla poszkodowanego ptaka. Historia pobitego ptaka stała się symbolem walki o prawa zwierząt na Kostaryce.
Źródło: miauhau.pl

#CatfishChallenge - ten hashtag ma już ponad 400 milionów odsłon. Instagramowe piękności wrzucają teraz dla porównania swoje zdjęcia bez makijażu i bez filtrów (16 obrazków)

archiwum
Chciałbym doczekać czasów, kiedy nauka da ludzkości, ogólnodostępną możliwość posiadania potomstwaz wyłączeniem obecności kobiety. – Nieziemsko ciekawi mnie, jak w takich okolicznościach pozminiałyby się układy i zależności społeczne?
Bolesny powrót do rzeczywistości –
0:18
Poznajcie efekt Krugera-Dunninga – To "zjawisko z zakresu psychologii, zaliczane do błędów poznawczych, polegające na tym, że osoby o rozległej wiedzy w określonej dziedzinie, wykazują tendencje do niedoceniania swoich umiejętności, w przeciwieństwie do osób, które nie przejawiają takiej wiedzy, a posiadają skłonności do przeceniania swoich możliwości" (D. Lyons 2017, s. 273). Czyli prościej: "Nie znam się, więc się wypowiem" EFEKT KRUGERA - DONN INGAIm mniej się ktoś zna, tymbardziej myśli, że jestekspertem0%ZEROWA DOŚWIADCZENIE EKSPERTWIEDZA W DANEJ DZIEDZINIE
Rząd wyda 600 tys. zł, aby sprawdzić,dlaczego ludzie w Polscenie chcą rodzić dzieci – Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej podjęło decyzję o przygotowaniu raportu nt. przyczyn niskiej dzietności w Polsce i możliwych sposobów naprawienia tej sytuacji. Poziom dzietności w Polsce pozostaje na bardzo niskim poziomie i o dziwo program 500+ nie zmienił w tej kwestii niczego. Dosłownie. W marcu 2020 roku urodziło się w Polsce 27 tys. dzieci – to mniej niż przed startem 500+. Rząd sam przyznaje, że kosztujący nas 42 mld zł rocznie program nie działa i nie zadziała. Zapewne stąd decyzja o poszukiwaniu prawdziwych rozwiązań problemu
 –
Kryzys?Recesja?Dno budżetowe?Żaden problem! – Wystarczy ogłosić, że "yebniem" w każdej gminie maszt z Polską flagą. Nie ważne kiedy! Nie ważne za ile! Nieważne, skąd weźmie się na to kasa! W każdej gminie musi stanąć maszt!A teraz szybko! Zanim do wszystkich dotrze, że jednak ktoś, kto ogłasza taki pomysł, ma dysfunkcje intelektualne, a cała idea jest bez sensu, bo przy większości urzędów miast i gmin stoją już maszty z flagami Polski...

1