Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Mizantropix

2 / 6
Mizantropix

[demot] A jakże! "Wolność" zrobienia tego, co partia i aparatczyki z bezpieką nakazali albo skończenie z kulką ołowiu w potylicy w jakimś masowym grobie w lesie. "Wolność" zdechnięcia z głodu też była na ten przykład. Wolność wyjazdu do gułagu gdzieś na Syberię albo palnięcia sobie w łeb na miejscu. Albo "wolność" donoszenia na innych dla własnej korzyści. Całkiem sporo tej "wolności" u komuchów jest.

5 / 5
Mizantropix

[demot] Spoko luz! Zaraz PiSowska zaraza wymieni się z koleżkami z PO i przejdzie do "opozycji", karuzela polskiego spier***enia wykręci olejny obrót i dalej będzie to samo, więc prawie wszyscy będą szczęśliwi. Było nieudaczne PO w rządzie i PiSowskie dno w "opozycji, mamy PiSowskie pasożyty w rządzie i nieudaczne PO w "opozycji", no i za chwilkę znowu będzie nieudaczne PO w rządzie z PiSowska zgnilizna w "opozycji". A kiedy już PO zacznie bezwstydnie kraść to, co zostało po PiSowskim bagnie (bo najpierw będą kradli po cichu) to będzie można kolejny raz pluć na PO i wychwalać PiS! Dalej będzie wysługiwanie się watykańskiej zarazie, niszczenie Polski i okradanie Polaków. Sługusy układu już mogą zacząć się radować! Macie dokładnie to, na co zasługujecie.

4 / 10
Mizantropix

[demot] Rozumiem ich wolność wyboru i nic mi do tego, ale jednocześnie uważam, że tacy ludzie mają problem z podstawowym rozwojem intelektualnym.

3 / 11
Mizantropix

[demot] Watykańska zaraza to pasożyt żerujący na Polsce. Wypowiedzieć konkordat, odsunąć się całkowicie od watykańskiej zgnilizny i pozwolić wiernym budować żywy, Polski Kościół Chrystusa na nasz własny koszt. Uczciwie, sprawiedliwie i bez watykańskiej nienawiści i hipokryzji przedstawicieli tego konglomeratu, jakich można dziś obserwować w episkopatologii polskiej.

1 / 1
Mizantropix

[demot] @w0lnosc racja. Ten sam socjalistyczny kijek, różne odległości od jego środka z fanatykami na końcach.

3 / 7
Mizantropix

[demot] @w0lnosc odpowiedzialność pisowskiej zarazy za śmierć Polaków i upadek ekonomiczny tak wielu ludzi jest niepodważalna, ale zwyczajnie, po ludzku - mógł jako polityk (co podkreślam) powiedzieć to, co powiedział w bardziej wyważony (powiedzmy) sposób. W naszym społeczeństwie taka forma przekazu marginalizuje myśl wolnościową. Nie podważam prawa Pana Janusza (ani kogokolwiek innego) do mówienia tego, co chce w sposób, jaki uzna za stosowne. Podkreślam jedynie szkodliwość tego typu formy argumentacji w szerszym spektrum konsekwencji.

3 / 5
Mizantropix

[demot] @bz95442 masz libertarianina z tej strony. Akurat mi, nie potrzeba tego typu wyjaśnień, ale nie zgodzę się z twierdzeniem, że "ultralewica, o której wspominam - to jest centrum". Mnie nie będzie przeszkadzał ultrareligijny, nierozumiejący na co się powołuje, fanatyczny katol, który będzie co rano biczował się przed śniadaniem, nosił włosiennicę i uważał księdza za namiestnika Boga na Ziemii. Nie będzie mi również przeszkadzał ultralewacki popapraniec definiujący się jako glebogryzarka o jednej z 1500 czy nie wiem ilu płci, określający się mianem LGBT i uważający, że opresyjne, patriarchalne społeczeństwo zachodu i kultury chrześcijańskiej reprezentowane przez białego mężczyznę uciska go jako mniejszość. Nie będzie przeszkadzał mi ani jeden, ani drugi, dopóki nie zaczną wciskać mi, że ich sposób na życie jest jedynym, słusznym sposobem. Że to ich metoda postrzegania rzeczywistości jest jedyną właściwą. Że mam obowiązek uważać to, co robią za prawidłowe i normalne. Że powinienem żyć tak, jak im się podoba, a nie tak, jak ja o tym zdecyduje. Dopóki każdy zachowuje swoje spierd***enie dla siebie i nie próbuje nim zatruwać mi życia, dopóty dla mnie wszystko będzie cacy i wspaniale. Każdy niech żyje, jak chce i nie wpieprza się w życie innych, próbując je ustawiać po swojemu i tak, jak jemu się wydaje za stosowne. Inni ludzie nie są naszą własnością. Wystarczy o tym pamiętać. Niech zatem religijni fanatycy czczą sobie księży jako swoich nowych bożków. Niech homoseksualiści mają swoje związki i szczęśliwie użyczają sobie zadków. Niech ludzie definiują się tak, jak tam im się podoba, zmieniają płeć czy co tam komu potrzeba, byleby nie oczekiwali od innych, żeby takie zyebanie uważać za coś normalnego, na co trzeba się godzić i co nie ma prawa mi się nie podobać. Problem w tym, że ultrapopaprańcom nie wystarczy osiągnięcie tego, co chcą. Sednem ich działania jest narzucenie innym (siłą i przymusem) swojego zdania i udowodnienie swojej wyższości. Nie masz prawa myśleć inaczej, żyć inaczej i mieć innego zdania niż ultraprawicowy czy ultralewicowy popapraniec. Jeśli masz - to jesteś wrogiem, którego trzeba zniszczyć, zgnoić i najlepiej zabić. Ultralewica jest w tym najbardziej perfidna, bo wszystko co robi, robi pod pretekstem "troski o bliźniego", co jest jawnym i obrzydliwym łgarstwem. Ultrareligijni, konserwatywni radykałowie nazywani "prawicą" przynajmniej próbują swoje spierdo***ie umysłowe zrzucać na kogoś innego.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 kwietnia 2021 o 11:35

3 / 5
Mizantropix

[demot] @bz95442 będzie. Tolerancja represywna zapewne pasuje do każdej psychozy i fanatyzmu. Czy to będzie watykańska zaraza, czy ultralewicowe wykolejenie. Idea jakby nie patrzeć wyszła od Marcuse, a kim Marcuse był - wiadomo.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 kwietnia 2021 o 19:04

0 / 6
Mizantropix

[demot] Dlaczego zakładasz, że to kanapki?! A jeśli to uważa się za omlet? Dlaczego kierujesz w to swoją agresję i bezczelnie gwałcisz to, definiując z góry, czym to może być, ty zdeprawowany przedstawicielu opresyjnego, patriarchalnego społeczeństwa zachodu!

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 kwietnia 2021 o 17:51

5 / 13
Mizantropix

[demot] Jak ma być "normalnie" w systemie, gdzie głos menela spod kiosku, którego sednem egzystencji jest zdobycie każdym, dostępnym i nieważne jak upodlającym sposobem środków na obalenie jabola jest dokładnie tyle samo wart co głos profesorów, doktorów, myślicieli czy filozofów? Demokracja jest niczym więcej jak tylko patologią Republiki, jednak zarazem jest to najlepszy z najgorszych systemów, jakie mogły się światu przytrafić. Przynajmniej stwarza jakieś pozory wolności...

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 kwietnia 2021 o 13:20

2 / 8
Mizantropix

[demot] @Eviar to Ty też z proroków albo telepatów? Cholera... Narobiło się was ostatnio jak psów. Zwłaszcza wśród ultrasów... Ledwo coś człowiek napisze a już wiedzą tacy, czy człowiek myśli, czy nie myśli, skąd pochodzi, jakie ma pogląd, co jadł i kiedy ostatnio się zes**ł... Poprosiłbym Cię, żebyś napisał mi o mnie więcej, bo przecież wiesz o mnie ode mnie lepiej XD. Jeszcze bym się czegoś ciekawego dowiedział. Tyle że z zasady na takich "wszechwiedzących" też nie marnuję czasu. Ja jebe... Żegnam.

3 / 7
Mizantropix

[demot] @Eviar dzięki uprzejme za radę, ale w gruncie rzeczy jedyne, co WYSTARCZY to myśleć samodzielnie i mieć wyebane na obie strony "konfliktu" w starciu przygłupy z watykańskiej zarazy w świńskepiskopato - polskim wydaniu kontra ultralewicowe przygłupy z baniami zrytymi neomarksistowską ideologią i podszywającymi się pod hasła typu LGBT. W walkach ultracośtam-kretyni kontra ultracośtam-kretyni najczęściej straty ponoszą zwykli ludzie. Zarazem dobrze jest zająć się przede wszystkim swoim, a nie cudzym życiem pamiętając o tym, że inni ludzie nie są twoją własnością i jedyna dupa, o której ma się prawo decydować w życiu społecznym, to twoja własna. Także powodzenia w analizach znaczeń, ale mi zwyczajnie szkoda czasu na partycypację w tym spier***eniu umysłowym niezależnie od strony podejścia. Pozdrawiam :)

19 / 29
Mizantropix

[demot] Świat jest poyebany, ale jeśli kogoś "triggerują" akurat te hasła, to powinien się cholera leczyć. Tyle.

7 / 11
Mizantropix

[demot] @perskieoko w D z płaszczami. Naszej kasy też już nie mają! (śmiech przez łzy...)

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 16 kwietnia 2021 o 17:52

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10100 101 następna »