Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Mizantropix

archiwum
Pinokio kolejny raz położy brudne łapska na pieniądzach Polaków. – Okradło nas PO.Okradnie nas PiS.Wszystko, co wpada do ZUS, przestaje być własnością obywateli i nie podlega dziedziczeniu. Potwierdzono to wyrokami sądów.Dalej głosujcie na ten świński układ zdrajców i złodziei.Żeby socjalizm rósł w siłę a świniom przy korycie żyło się lepiej!
archiwum
Nowa kampaniaORLEN. – Moda na seksualizację dzieci do tej pory podobno była domeną "wykolejonych, lewackich mediów". Tymczasem Orlen i małe dziewczynki robiące maślane oczka do chłopczyka w furze. Współpraca PiSu z klerem we wiadomych obszarach zaczyna przesiąkać poza prokuraturę i ukrywanie prawdy.Mi się coś takiego nie podoba.Sami oceńcie.
archiwum
Zaczynają płacić za głosy – stawkami jak za usługę przy drodze. :)Ciekawe, jak wielu się sprzeda i jeszcze podziękuje, że "dajo"?Wincyj socjalizmu!
0:07
archiwum
Nowe "małe" podatkiod gangu Vateuszana 2021 r. – Warto posłuchać, jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji się zapoznać. Wszystko po to, żeby żyło się lepiej. Tyle że nie Wam.Na socjalizm też trzeba skądś brać, a rozdawnictwo najlepiej finansuje się z cudzych pieniędzy.
archiwum
XXI wiek. – Kiedy już człowiek myśli, że największe granice popaprania i miejsca na podium spier***enia umysłowego zostały już osiągnięte, po czym trafia na takie coś i staje się naocznym świadkiem ustanowienia nowego rekordu!
Źródło: Pustynie internetu.
archiwum
Trudna prawda. –
archiwum
Pilot Vateusza. –
archiwum
Muzyka jest wszędzie. – Tylko nie każdy potrafi usłyszeć.
archiwum
Lany poniedziałek. – Oby nie, ale jeśli jednak, to no cóż ...
archiwum
W tan wspaniały, świąteczny czas... – zasiadam przy stole i poświęcam chwilę zadumy na to, aby pomyśleć o tych wszystkich spotykanych na co dzień w necie i w realu obrzydliwych hipokrytach plujących jadem, zgorszeniem, złością i nienawiścią, którzy zaraz złapią za "jajeczko" i "radośnie" będą życzyć sobie i innym szczęścia, miłości i pokoju na świecie, po czym już wieczorem powrócą do wylewania z siebie zgnilizny na świat... Pomyślę o nich, a potem pomyślę o sobie i o tym, czy i jeśli tak, to jak bardzo jestem im podobny w tym, co mówię i robię.Taki świąteczny rachunek sumienia.
archiwum
Przekornie. – Do demota poniżej :)
archiwum
Plakaty antyaborcyjne? – A może coś o ważnych problemach, o których nikt zbyt ochoczo nie mówi?
archiwum
A TY? – Spis powszechny już wypełniony?Pamiętaj zaznaczyć przy pytaniu o wyznanie "Kościół Rzymskokatolicki (Kościół Katolicki – obrządek łaciński)" żeby usankcjonować moje układy z pazernymi watykańczykami i ich operacje finansowe na terenie Polski. Inaczej nie będą nadawać na moich przeciwników z ambon i szczuć Was na siebie.Dzięki mordo!
archiwum
Chłopaki z pazurem. – Pewne rzeczy nie rdzewieją ;)
archiwum
Prawda, której większośćnie chce zaakceptować. –
archiwum

Podwójne standardy.

Podwójne standardy. – Aż się niedobrze robi ...
archiwum
Pomyślcie nad tym. – Mamy XXI w. Mając na uwadze ostatni rok i to, co się odpier**la na świecie, to ciekawe co się będzie działo, jak prawdziwa pandemię wywoła jakiś naprawdę liczący się wirus z "górnej półki".
archiwum
Premier. –
archiwum
MENdokracja. – Tak to wygląda.
archiwum
"Wirus mutuje!""Mutacja wirusa!""Podwójnie zmutowany wirus""Wirus Mutantzilla!" – Jakby ktoś ku**a nie wiedział, to naturalną, bazową wręcz zdolnością wirusów jestwysoka zmienność materiału genetycznego.Tak! Wirusy mutują.Nie ma w tym nic nadzwyczajnego.