Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Mizantropix

Z nami od: 12 sierpnia 2020 o 12:25
Ostatnio: 19 września 2021 o 19:56
Płeć: mężczyzna
Exp: 370
O sobie:

Nie lubię
- niemyśleć po swojemu
- myśleć po Twojemu

Ps. Nie obchodzi mnie to.

Jest obserwowany przez: 13 osób
  • Demotywatorów na głównej: 72 z 434 (359 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 74569
  • Komentarzy: 3877
  • Punktów za komentarze: 18402
  • Obserwuje: 5 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia
PiSowskie paranoje.Odc. 1834. – PiSowskie "genjusze" uszczelniają popierdołowate "prawo". Teraz już nie będzie obejścia "na pocztę" ale za to można będzie obejść "na cukiernię".A może by tak znieść te debilne zakazy stworzone z polecenia i pod dyktando watykańczyków i dać w to miejsce ludziom wybór i wolność decydowania o tym, co mają robić i jak żyć?
poczekalnia
Będą głosować Nowy Wał. – Stawiam, że:PO & KO - poprze.Lewusy - poprą.Konfederacja - wstrzyma się od głosu.Opozycja?! Tfu...
archiwum
Gdzie jest wrak Balbina? – Gryzie Cię sumienie, że kazałaś bratu lądować?Dobrze robiło się politykę na trupach?Pokażcie raport ze zmarnowanych pieniędzy Polaków!Długo jeszcze Polacy będą finansować Twój cyrk z obchodami miesięcznic i terapię Twojego poczucia winy za śmierć ludzi?
archiwum
Dla Was PiSofile. – Posłuchajcie sobie Waszego premiera - zakłamańca.Posłuchajcie co naprawdę myśli.W TVPiS tego nie puszczą, a przypominać trzeba,żeby w móżdżkach zostało.Dla pozostałych jako ciekawostka zoologiczna.
archiwum
Pomyśleć o powyższym – w kontekście TVPiS.
archiwum
Jakby coś – będą bezpieczni.
archiwum
Napisane 138 lat temu. – "Zemsta tkwi w twojej duszy: gdziekolwiek ugryziesz, tam "wyrasta czarny strup; jadem swoim o kołowaciznę zemsty przyprawiasz duszę! Tak mówię w przypowieści do was, którzy o kołowaciznę przyprawiacie dusze, wy kaznodzieje równości! Tarantulami jesteście wy dla mnie i ukrytymi mściwcami! Lecz oświetlę ja wnet kryjówki wasze: i przeto rzucam wam w twarz swój śmiech z wyżyn. I przeto szarpię tę waszą pajęczynę, aby wściekłość wywabiła was z jaskini kłamstwa, i aby zemsta wasza wyskoczyła z poza waszego słowa „sprawiedliwość“. Gdyż wyzwolenie człowieka z zemsty: oto co mi jest mostem ku najwyższej nadziei i tęczą po długiej słocie. Lecz tarantule pragną oczywiście inaczej. „To właśnie niech nam będzie sprawiedliwością, że świat się wypełnia burzami zemsty naszej“ — tak oto mawiają między sobą. „Darzmy zemstą i spotwarzaniem tych wszystkich, którzy nie są nam równi“, — tak oto ślubują sobie serca tarantul."
archiwum
1 WRZEŚNIA. – NIEMIECKIE OBOZY ŚMIERCI.Trzeba pamiętać!
archiwum
Pamiętacie? – Czas leci, ale niezmiennie to jedne z najlepszychdowcipów sceny politycznej ostatnich 20 lat.
archiwum
Kolejny "genitalny" pomysł Matołusza i jego wesołej kompanii gamoni. – Tak się załatwia zwolnienia z pracy Polakom, którzy wyjechali z kraju za normalnym życiem. Może to kolejna z prób ściągnięcia ludzi do ziemi "przodków i tyłków" mlekiem i miodem... przepraszam - socjalistycznym gównem i dyktą stojącej.
archiwum
Chciałbym, żeby właśnie takto wszystko się skończyło. –
archiwum
Rezydent i Wielki Strażnik Kraba pojechał na 3 dni na Ukrainę. – Pewnie wróci z umazanym nosem i opuchniętymi ustamiod całowania ukraińskich du*sk.W tym czasie Pani Merkel pokazała dokładnie, gdzie ma ten "padół" po tym jak świetnie bawiła się w Rosjii dogrywając z Panem Putinem Nord Stream II.Historia zatacza banalne i oczywiste kółka.Polskie, rządowe gamonie nie uczą się niczego...
archiwum – powód
Jeśli dawno nie widzieliścieczegoś ostro porypanego – to zobaczcie to.
archiwum
„Dom mój będzie nazwany domem modlitwy, lecz wy czynicie z niego jaskinię zbójców” – "Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie."~ Mt 6. 5-6
archiwum
Drogiepsychoultrafeminonazistki! – Nie możecie pozwolić na szowinistyczny, seksistowski, mizoginistyczny patriarchat mężczyzn w tym obszarze.Macie sporo do nadrobienia na tym polu celem zrównania płci albo udowodnienia wyższości kobiet! Pokażcie wszystkim prawdziwą siłę kobiecej determinacji!
archiwum

Jasne? Lepiej, żeby było jasne!

Jasne?Lepiej, żeby było jasne! –
Źródło: Polska 2050 i wszystko inne, byle nie POPiS!
archiwum
Crossover epoki. –
archiwum
Demo-krajcaw czerwonych kalesonach. –
archiwum
PiSowska zaraza warczy,pluje fałszem i jadem! – Wolni Polacy się nie poddają.
archiwum
Nowy PiSowski Ład! – Kiedy zakłamaniec Vateusz z kolesiami załatwił temat tak,że nawet na zasraną "miskę ryżu" zabraknie.