Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Meroller

0 / 0
Meroller

[demot] @Arbor Wyjaśnij mi jak człowiekiem może być zbita tkanka? Plemnik i komórka jajowa to również człowiek? Ta cudowna transformacja nie odbywa się w przeciągu sekundy to proces długotrwały. To jest właśnie katolicki bełkot. Bo nauka jasno mówi o etapach rozwoju, katolickie mądrości zbitą tkankę nazywa dzieckiem, człowiekiem. Te wypierają naukowe określenia dotyczące rozwoju płodu poprzez wprowadzenie określeń nacechowanych emocjonalnie. Zarodek nazywa się życiem poczętym czy też dzieckiem nienarodzonym, aborcje natomiast morderstwem. Jeżeli chodzi o logikę to zarodek nie jest człowiekiem tak samo jak jajko nie jest kurą. Późniejszy rozwój prowadzi do kolejnych etapów, których ostatnim jest właśnie "człowiek" jak i "kura". I na koniec chciałbym tylko zaznaczyć, że zarówno prawctwo jak i lewactwo jest w błędzie. Aborcja powinna być dozwolona ale nie powinna być promowana i traktowana jako rodzaj późnej antykoncepcji.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 grudnia 2019 o 15:34

0 / 0
Meroller

[demot] @fiorehencerbin Tu bardzo wysoką rolę odgrywa sama ich ideologia i "hierarchia", która ich blokuje, ogłupia. Tak samo było u nas w średniowieczu ale daliśmy radę zerwać się z jej łańcuchów. Myślę, że duża część muzułmanów, która właśnie ucieka do Europy, to ucieka właśnie przed tym państwem wyznaniowym. Co prawda zdarzają się przypadki, że chcą takie państwo stworzyć tutaj w Europie, ale w porównaniu z ich ogólną ilością to jest garstka oszołomów. Pomyśleć, że niektórym się marzy państwo wyznaniowe w Polsce...

1 / 1
Meroller

[demot] @Arbor Nie twierdze, że zarodek to nie życie. Twierdzę, że zarodek to nie człowiek i nie dziecko i sprzeciwiam się właśnie bełkotowi katolickiemu.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 grudnia 2019 o 13:24

4 / 4
Meroller

[demot] Koledzy wyżej mają racje, gdy się włącza TVPiS to jedynie śmiech człowieka ogarnia i to niezależnie od partii jakiej jest zwolennikiem, prócz pisu oczywiście bo oni w te treści akurat wierzą.

0 / 0
Meroller

[demot] @fiorehencerbin Lepiej późno niż wcale. Warto zapoznać się też z historią islamu, gdzie w VI w. chyba kobiety miały zbliżone prawa do praw mężczyzn, co było czymś zupełnie niezrozumiałym dla zachodu.

6 / 8
Meroller

[demot] @nand82 Dla ptaka urodzonego w klatce, wolność jest nienormalna. Kwestia tego kto, gdzie i w jakich warunkach zostanie urodzony i wychowany. Dobrze, że tam już kierują się w strone wolności.

-3 / 19
Meroller

[demot] Nie większość a głównie feminazistki z wypranymi mózgami. Druga sprawa zarodek to nie dziecko. Trzecia sprawa ta rozmowa jest pewnie tak samo prawdziwa jak większość tych rozmów typu "galeria prześmiesznych rozmów, które z pewnością zrobią Ci dzień".

4 / 4
Meroller

[demot] Tak bawmy się w zabieranie granic, oddajmy własne życie tylko po to by kraj, w którym żyjemy miał nieco większą powierzchnię... Kto jest takim idiotą by za to ginąć.

8 / 12
Meroller

[demot] Myślę, że wystarczy zadzwonić na policje... Ale pewnie tu pewnie chodzi jedynie o to by komuś życie uprzykrzyć bo ktoś żyje inaczej niż ksiundz mówi.

1 / 11
Meroller

[demot] Dbają o płuca naszych dzieci... Dlatego dalej idą w elektrownie węglowe i utrzymują ten mało opłacalny biznes jakimi są kopalnie.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 5 grudnia 2019 o 19:28

1 / 1
Meroller

[demot] @Joe357 Kiedyś również nie zdawaliśmy sobie sprawy z atomów czy też spuszczano krew by obniżyć ciśnienie krwi... Rozwój nas jednak o nich poinformował, tak samo z metodami leczenia. Dziś brakuje odpowiedzi na wiele pytań, lecz i na nie znajdziemy odpowiedzi jeżeli będziemy inwestować w naukę, a nie bajki lub też jeżeli wcześniej się nie wymordujemy w imię głupot lub "lepszych poglądów".

1 / 11
Meroller

[demot] @sliko Było to nienaturalne poczęcie, to samo, którego tak rzekomo nie lubi. Czego nie rozumiesz, przecież to logiczne...

1 / 11
Meroller

[demot] @7th_Heaven Bogu się to nie podoba. Pozdrawiam.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 grudnia 2019 o 21:21

0 / 8
Meroller

[demot] Ludzie może użyjcie trochę mózgu, zdaje sobie sprawę z tego, że jak w artykule o jakimś skandalu, główną role odgrywa KK, ksiądz, katechetka czy biskup, to że zaraz lewaki się czepiają. Czy podczas zajęć z biologii czy przyrody występują takie tematy jak rozwój płodu czy też sam penis? Oczywiście. Czy podczas takich zajęć są przedstawiane ewentualne ilustracje? Pewnie tak. Czy jest to bulwersujące? Pewnie nie z racji, że jest to przedstawiane w celach edukacyjnych. Teraz czy pokazywanie penisów na ilustracjach na jakichś zajęciach od LGBT może wywowałać "skandal"? Pewnie tak, a pytanie dlaczego... Otóż tam najczęściej będzie on pokazywany w odniesieniu do ideologii. Tak samo to wygląda z tą ketchetką, która dawała dzieciom te płody i pewnie jeszcze mówiła, że tak wygląda "dziecko" w 1 miesiącu rozwoju...

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 4 grudnia 2019 o 16:52

3 / 3
Meroller

[demot] Bo u nas się inwestuje w ważniejsze rzeczy. Pomniki w wiśle, rozgłośnie radiowe Rydzyka i wody geotermalne, kościoły i fundusze kościelne, portale dla bezdomnych i kącik wypoczynkowy na paletach. Na co komu kontrwywiad?

2 / 4
Meroller

[demot] Kto szanujący swoją inteligencje to ogląda? To bardziej telewizja rozrywkowa jak już..

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 grudnia 2019 o 11:45

1 / 5
Meroller

[demot] Ludzie są wielce zdziwieni, że dzikie zwierzęta wychodzą na ulice, do miast, do przedszkoli, że komuś pod płotem łazi... Ale gdzie ta zwierzyna ma łazić skoro lasy się wycina pod działki budowlane.

0 / 8
Meroller

[demot] A ziemia jest płaska i szczepionki przyciągają metale ciężkie w tym samochody, dlatego jest tyle wypadków.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 grudnia 2019 o 22:07

3 / 3
Meroller

[demot] @Krzysztow_metalowiec Stary rodzaj lampek na choinkę. PRL edition.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 grudnia 2019 o 20:21

2 / 2
Meroller

[demot] Obecność homoseksualnych par ma wpływ na ilość potomstwa jakie ma przeciętna rodzina heteroseksualna? Ostro.

1 / 5
Meroller

[demot] To i tak coś mało jak na tą propagande, że miliony terrorystów przypłynęło do Europy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1085 86 następna »