Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Melotte

Tak obrywa się chmura

Tak obrywa się chmura –

Nie ma to jak dobrze wyhuśtane jaja

Nie ma to jak dobrze wyhuśtane jaja –
0:24

A czy Ty pamiętasz jeszcze jak cieszyć się życiem?

A czy Ty pamiętasz jeszcze jak cieszyć się życiem? –
0:03

Zawsze się taki jeden trafi

Zawsze się taki jeden trafi –
0:15

Oderwijmy się na chwilkę od poważnych rozważań oraz ciężkich tematów i pozwólmy sobie na odrobinę relaksu

Oderwijmy się na chwilkę od poważnych rozważań oraz ciężkich tematów i pozwólmy sobie na odrobinę relaksu –
0:23

Podstępny uśmiech Matki Natury

Podstępny uśmiech Matki Natury –

Gdy miliony lat ewolucji przegrywają z wygodnictwem i ciężkim tyłkiem

Gdy miliony lat ewolucji przegrywają z wygodnictwem i ciężkim tyłkiem –
0:05

Bo bywalcem kurortów trzeba się urodzić

Bo bywalcem kurortówtrzeba się urodzić –
0:12

Pierwszy poranek czasu letniego

Pierwszy poranek czasu letniego –
0:03

Aranżacja paryskich ogródków w sezonie wiosna/lato 2019

Aranżacja paryskich ogródków w sezonie wiosna/lato 2019 –

Gazda z gaździną jadą furmanką obok trasy. Nagle koło nich przemknął motocyklista... ale bez głowy. - Noo - rzekł gazda. Za chwilę przemknął drugi motocyklista... ale bez głowy. - Noo - rzekł gazda.

Gazda z gaździną jadą furmanką obok trasy.Nagle koło nich przemknął motocyklista... ale bez głowy.- Noo - rzekł gazda.Za chwilę przemknął drugi motocyklista... ale bez głowy.- Noo - rzekł gazda. – I znowu za chwilę przemknął kolejny motocyklista... ale bez głowy.- Weźze Hanuś rzuć te kose inacej na wozie - rzekł gazda.

Gdy uwierzysz mądrościom z internetów

Gdy uwierzysz mądrościomz internetów –

Podczas zwiedzania szpitala psychiatrycznego wizytator zapytał dyrektora na jakiej podstawie decyduje czy ktoś powinien być tutaj leczony. - Mamy taki test. Napełniamy wannę wodą, dajemy łyżkę, filiżankę i wiaderko pacjentowi i każemy mu opróżnić wannę

Podczas zwiedzania szpitala psychiatrycznego wizytator zapytał dyrektora na jakiej podstawie decyduje czy ktoś powinien być tutaj leczony.- Mamy taki test. Napełniamy wannę wodą, dajemy łyżkę, filiżankę i wiaderko pacjentowi i każemy mu opróżnić wannę – - Ach tak, rozumiem. Zdrowy człowiek powinien oczywiście użyć wiaderka, bo jest większe niż filiżanka czy łyżeczka.- Nie. Normalny człowiek wyciągnąłby korek. Chce pan z pokój z widokiem czy bez?

Prosty sposób na hejterów

Prosty sposób na hejterów –
0:04

Gdy matka stanowczo kończy zabawę

Gdy matka stanowczo kończy zabawę –
0:06

Apartament

Apartament –

Ten stres gdy się zagapisz na wycieczce

Ten stres gdy się zagapiszna wycieczce –
0:14

Youtube rozważa usunięcie "łapki w dół" czyli negatywnej oceny materiału. Zakaz przekazywania tego, co myślimy jest zaledwie początkiem problemu. Prawdziwy problem pojawia się wtedy gdy nakazują nam co mamy zaznaczać.

Zakaz przekazywania tego, co myślimy jest zaledwie początkiem problemu.Prawdziwy problem pojawia się wtedy gdy nakazują nam co mamy zaznaczać. –

O powiązaniach flaków z lekturą Wszystko można obrzydzić, jeśli się zacznie robić bezduszne analizy według schematu

Wszystko można obrzydzić, jeśli się zacznie robić bezduszne analizy według schematu –  Wielu z nas lubi flaki. Gorące flaczki z chlebkiem po 	powrocie z zimnego spaceru albo na drugi dzień po 	imprezie. Marzenie... 	I teraz wyobraźcie sobie przyjęcie, gdzie na stół wjeżdża 	waza pełna owych smakowitych pachnących flaków. Pani 	domu nalewa na każdy talerz porcję, którą goście 	zaczynają zajadać z apetytem. A potem... 	A potem staje przy stole i zaczyna mówić surowym 	głosem: "A teraz omówimy sobie po kolei szczegółowy 	sposób przyrządzania flaków. Zaczniemy od krowy, która 	stoi na polu. Oczywiście więcej czasu poświęcimy zasadom 	dokładnego czyszczenia flaków i przyprawiania. Potem 	kolejne etapy. Na koniec każdy z gości napisze na 	serwetce dlaczego lubi flaki” 	I nagle okazuje się, że odsuwamy talerz z niedokończoną 	potrawą, na którą tak bardzo czekaliśmy i która nam tak 	bardzo zawsze smakowała. 	I tak samo właśnie jest z lekturami. 	Książka, którą przeczytaliśmy sami z siebie i nas 	zachwyciła po rozłożeniu na czynniki pierwsze i omawianiu 	w sztampowy sposób jej treści traci to, co jest 	najważniejsze, to co chwyciło nas przy samodzielnym 	czytaniu za serce i czym nie chcemy się często dzielić z 	innymi, bo to jest takie bardzo nasze.

A jak Ty przygotowywałeś samochód do przeglądu?

A jak Ty przygotowywałeś samochód do przeglądu? –
0:06