Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Mellion

Z nami od: 22 czerwca 2018 o 20:21
Ostatnio: 25 września 2022 o 9:26
Wiek: 27
Płeć: mężczyzna
Exp: 26
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 4 z 10 (6 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1133
  • Komentarzy: 112
  • Punktów za komentarze: 147
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Avengers alternatywne zakończenie – Tuco uses the Infinity Stones in the MOST efficient way
archiwum
Piosenka "Kiedy Umieram" w odświeżonej wersji. – Piosenka polskiego zespołu Hunter z 2006r teraz niestety jeszcze bardziej aktualna.
archiwum
Zakupy narodowców przed dzisiejszym marszem w Warszawie –
archiwum
Kult papieża Polaka – Czy w Polsce jego kult był równie silny, gdyby Karol Wojtyła był np. Włochem, albo co gorsza Niemcem?Czy pochodzenie powinno mieć jakiekolwiek znaczenie jeśli chodzi o idee?
archiwum
Nowa moneta – Po przerobieniu części napisów otrzymalibyśmy walutę na miarę obecnego rządu
Niestety tak to w dużej mierze wygląda – Teoretycznie jeżeli przez trzy tygodnie WSZYSCY odpuściliby sobie zbędne wycieczki itp. bylibyśmy teraz w zielonej strefie Ludzie, którzymają w dupiepandemię i krzyczą,aby żyć normalnie.Brak przestrzeganiaobostrzeń sanitarnychi źle noszone maseczkico przyczynia siędo ciągłego wzrostu zakażeń.Obostrzenia nicnie dają! Pozwólcienam żyć normalnie.
Język polski uznawany jest za jeden z najtrudniejszych na świecie języków – No bo jak wytłumaczyć obcokrajowcowi, że "Prezydent Andrzej Duda" można przeczytać jako "Prezes Jarosław Kaczyński"?
Jeżeli powołujesz się na religię i uważasz, że twój Bóg chciałby, aby zdeformowane dziecko cierpiało niewyobrażalne męki zanim umrze po tygodniu, to mam dla ciebie złe wieści - najpewniej czcisz szatana –
Tymczasem Andrzej Duda –

1