Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Marin230

Użytkownik otrzymał bana za: demotywatory to coś więcej niż miejsce agitacji politycznej
Ban wygasa: 2991-07-24 16:59:41
archiwum

Tak to jest, kiedy "dobro kraju" jest wyłącznie frazesem powtarzanym dla zabawy, a w rzeczywistości chodzi jedynie o zachowanie koryta.

Tak to jest, kiedy "dobro kraju" jest wyłącznie frazesem powtarzanym dla zabawy, a w rzeczywistości chodzi jedynie o zachowanie koryta. – Jeszcze się nie zjednoczyli, a już walczą o to, kto będzie kandydatem w Warszawie i będzie mógł sromotnie przegrać z kandydatem zgłoszonym przez Zjednoczoną Prawicę.
archiwum

Tak PO załatwia sprawy

Tak PO załatwia sprawy – Poszukajcie sami dlaczego akurat ta "firma" miała takie wielkie poparcie szefa klubu PO.
archiwum

Minister Jan Szyszko zniósł zakaz strzelania do łosi.

Minister Jan Szyszko zniósł zakaz strzelania do łosi. – Łosie ze środowisk lewackich są w szoku. Uważają, że to zamach na ich życie i będą protestować.
archiwum

Minister Jan Szyszko zniósł zakaz strzelania do łosi

Minister Jan Szyszko zniósł zakaz strzelania do łosi – POfile i KODeraści w szoku. Uważają, że to zamach na ich życie i będą protestować wraz z ekodebilami.
archiwum

Głos PO i reszty "totalnej opozycji", wzywający do ingerencji obcych sił w sprawy Polskie...

Głos PO i reszty "totalnej opozycji", wzywający do ingerencji obcych sił w sprawy Polskie... – "- Szef Klubu poprosił mnie, bym opublikował autoryzowany tekst, który wysłałem do redakcji.  Schetyna powiedział mi wprost, że ponieważ gramy drużynowo, nie dajemy się skłócić."
archiwum

Gdzie są moi przyjaciele?

Gdzie są moi przyjaciele? –
archiwum

Szanowny Panie Prezydencie! TW Bolku!

Szanowny Panie Prezydencie! TW Bolku! – Skończ Pan z tymi swoimi bredniami i nie rób Pan wstydu Polsce.Wiemy, że takie opowieści to wyłącznie chęć zemsty za pokazanie prawdy o konfidenckiej przeszłości i wytwory ego przerastającego Mount Everest, ale już wystarczy.Czy Pan nie widzi, że pomimo tak debilnych wypowiedzi włos Panu z głowy nie spadł? Czy jakiekolwiek szykany Pana spotkały za to wszystko? Czy odebrano Panu emeryturę pomimo donoszenia SB na kolegów? Nic takiego się nie zdarzyło, więc o co chodzi?Polska jest wolnym krajem, wybory pokazały, że Polacy chcą zmian, a obecne sondaże pokazują, że nadal chcą zmian i zmiany idą w dobrym kierunku.Choć raz w życiu pokaż, że jesteś mężczyzną, uznaj porażkę i nie niszcz resztek szacunku jaki jeszcze pozostał dla Pana w narodzie.
Źródło: screen z Onet.pl
archiwum

Sowa i przyjaciele

Sowa i przyjaciele – Słucham właśnie nagrań "polityków" PO i takiego rynsztoka to ja jeszcze nie widziałem.
archiwum

Ucieleśnienie rządów PO i PSL

Ucieleśnienie rządów PO i PSL –
archiwum

A nie lepiej było się opierać na wiedzy 7 lat temu i oszczędzić rodzinom ponownej traumy, a społeczeństwu dodatkowych wydatków?

A nie lepiej było się opierać na wiedzy 7 lat temu i oszczędzić rodzinom ponownej traumy, a społeczeństwu dodatkowych wydatków? – Gdyby obłuda miała jakieś stopniowanie, to obłuda w wykonaniu PO powinna mieć własną definicję.
archiwum

No i PO marszu. Nawet samo PO nie przywiozło tylu "zwolenników" ilu zapowiadało. "policja informuje o 12 tysiącach"

No i PO marszu. Nawet samo PO nie przywiozło tylu "zwolenników" ilu zapowiadało."policja informuje o 12 tysiącach" – a Onet jedynie wspomina, że gdzieś ktoś szedł i robi to małym drukiem zamiast standardowo na całej stronie. Najwyraźniej nie wyszło jak myśleli.
Źródło: screen z Onet.pl
archiwum

Ot zabawka PO i .N

 – A nie mówiłem, że PO i .N używało go tylko do zabawy?"Lecz nikt o nim już nie mówi, nikt o nim nie pamięta"
Źródło: Onet.pl
archiwum

żeby nie zapomnieć

żeby nie zapomnieć –
archiwum

żeby nie zapomnieć

żeby nie zapomnieć –

Dla tych, którzy nie rozumieją, że nie każdy musi dawać kasę Owsiakowi i liczyć, że mała jej część zostanie przekazana szpitalom i proponują podpisywanie oświadczeń o niechęci pomocy sprzętem zakupionym z WOŚP

Dla tych, którzy nie rozumieją, że nie każdy musi dawać kasę Owsiakowi  i liczyć, że mała jej część zostanie przekazana szpitalom i proponują podpisywanie oświadczeń o niechęci pomocy sprzętem zakupionym z WOŚP –  OŚWIADCZENIE Ja (imię i nazwisko) W przypadku trafienia do szpitala lub innej placówki medycznej, odmawiam wszelkiego leczenia sprzętem, który został zakupiony ze środków z budżetu państwa. Odmowę swa motywuję tym, że budżet został uchwalony bezprawnie. Leczyć mnie można wyłącznie zakupionym ze środków przekazanych przez WOŚPPodpis
Źródło: własne
archiwum

Nie tak dawno PO, PSL i reszta "opozycji" wykrzykiwała, że wszystko jest w porządku, a ekshumacje to zbędny wydatek i powinny za nie płacić rodziny.

Nie tak dawno PO, PSL i reszta "opozycji" wykrzykiwała, że wszystko jest w porządku, a ekshumacje to zbędny wydatek i powinny za nie płacić rodziny. – Mieli rację. Powinny za nie płacić rodziny! Rodziny Tuska, Kopacz, Niesiołowskiego, Seremeta, Laska i reszty przedstawicieli poprzedniego ustroju.
archiwum

PO-wski poziom hipokryzji czy głupoty?

PO-wski poziom hipokryzji czy głupoty? – Wyżalaj się światu, organizuj wiece przeciwko legalnemu rządowi, skacz jak idiota, domagaj się wyjaśnień w europarlamencie i jego reakcji, a kiedy wyjaśnienia dostaniesz powiedz, że to donos.
archiwum

Pozwól Kłaczkowi żyć!

Pozwól Kłaczkowi żyć! – To jest Kłaczek. Kłaczek już ma dość demotów o Kasiach, Marlenach, Grzesiach, sresiach, presiach i innych dresiach.Kłaczek nie chce rozstać się z życiem, ale traci nadzieję na inteligencję wstawiających i już trzyma łapę na spuście.Kłaczek nie chce więcej widzieć demotów o tym jak być kimś innym.Bądź jak Kłaczek!Bądź sobą!Pozwól Kłaczkowi żyć!!!

1