Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Marczak123

Z nami od: 23 kwietnia 2020 o 17:40
Ostatnio: 15 lipca 2020 o 13:49
Exp: 0
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 12 (12 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 326
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Polacy we Lwowie! –
archiwum
Dzieci Sybiru - Losy dzieci na Sybirze | Wspomnienia tych którzy przetrwali – Wzruszające i wstrząsające historie dzieci które przetrwały zsyłkę na Sybir
archiwum
NIESAMOWITE !! Mają 12 dzieci i żyją w dwóch małych pokojach: "Póki Bóg daje będą kolejne " – Rodzina Barnusiów ma 12 dzieci, cała rodzina żyje na dwóch małych pokojach. Matka ich mówi  "Póki Bóg daje będą kolejne". W filmie dumna matka opowiada o ich wychowaniu.  Co sądzicie o tak dużej rodzinie przy takich warunkach?
archiwum
 – Zobacz Małą Polskę na Bukowinie!  Daleko na Bukowinie między Ukrainą a Rumunią od trzystu lat żyją nasi Górale Czadeccy. Zobacz jak żyją i jak wygląda Rzeczpospolita Bukowińska.
archiwum
Szokujące życie Polaków na Ukrainie |Reportaż – W Czerwonych Chatkach na Ukrainie żyje bardzo wielu Polaków w urągających warunkach. Przez lata gnębieni w Związku Sowieckim, dziś opuszczeni przez państwo polskie. Zbyt starzy i schorowani by samemu wrócić do kraju.
archiwum
Ciężkie życie Polaków na Ukrainie – Opis zbędny...
archiwum
Przerażające wspomnienia  92- letniej Polki z Kresów - Rzeź UPA w Wysokim – We wsi Wysokie spotkaliśmy 92-letnią Paraskę Zwrotnik, opowiedziała nam jak straciła ojca i 9 rodzeństwa z rąk ukraińskich sąsiadów. Wykopmy wideo z relacją naszej Rodaczki niech pamięć o tym co przeżyła nie zaginie!
archiwum – powód
"Bić Polaków ile wlezie" - Operacja Polska NKWD | Zapomniana zagłada 111 tysięcy Polaków – Reportaż opowiadający o najbardziej zapomnianym ludobójstwie! „Czyśćcie nadal ten polsko-szpiegowski brud. Niszczycie go w interesie Związku Sowieckiego” - Tak pisał Stalin do szefa NKWD Nikołaja Jeżowa. W latach 1937-1938 rozstrzelano 111 tysięcy Polaków w ZSRR.
archiwum
Polacy w Kazachstanie: Zobacz jak żyją - Kapszagaj, Karaganda, Żaraszan, Oziornoje, Pierwomajka – Świetny najnowszy film ukazujący przekrojowe życie Polaków w Kazachstanie. Reportaż obejmuje 5 miejscowości rozsianych po kraju, który jest 9 razy większy od Polski. Krajobrazy od tajgi po step i prerie niczym z USA. Warto obejrzeć reportaż z podróży, szczególnie teraz gdy musimy być w zamknięciu.

1