Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Marcin_Jan

5 / 7
Marcin_Jan

[demot] oczywiście to jest absurd ale to chodziło o to abyś zrezygnował ze spaceru albo zamiast dwójki osób pojawiła się na spacerze jedna aby zmniejszyć tłumy. Innego wytłumaczenia nie ma. Tak samo jak z używaniem rękawiczek jednorazowych w sklepach. Przecież najważniejsze jest to aby mieć zdezynfekowane ręce, bo przecież w rękawiczce też możesz po drapać się po nosie, oczach, ustach więc to nie chroni przed wirusem. Tylko rząd wie że rękawiczek jest jak na lekarstwo więc część ludzi albo ograniczy zakupy skorzystają z innych form nabywania produktów (np. sprzedaż z okienka).

-2 / 2
Marcin_Jan

[demot] @0sy jeśli żona będzie spała w nogach męża to nie widzę problemu, co prawda nie będzie przepisowe 2 m ale coś koło tego.

-1 / 13
Marcin_Jan

[demot] wcale mnie w pis landi nie dziwi. Gdyby chodziło o transport dla czarnych to pewnie od ręki byłby transport.

1 / 1
Marcin_Jan

[demot] słabe. Zamek w Olsztynie wygląda na rekonstrukcji jakby był z cegły a przecież widać że tam wapień. Wpiszcie sobie rekonstrukcja zamek w Olsztynie

1 / 3
Marcin_Jan

[demot] @zlatko23 w PIS jest wszystko możliwe, bo dlaczego nie? Skoro np. Duda uniewinnia człowieka przed wydaniem wyroku (Kamińskiego). Wiesz TVPiS trochę posteruje danymi o koronawirusie i od razu społeczeństwu lepiej będzie się szło na wybory.

2 / 2
Marcin_Jan

[demot] @Quant wiesz tylko 6 letnie rządy pis pokazują że nawet nie możliwe staje się możliwe. Czy wyobrażałeś sobie że pis może odmówić publikacji list popracia do KRS? Słyszałeś te tłumaczenia od słabej jakości papieru aż po blokowanie przez GIODO. Albo wyobrażałeś sobie że można kogoś uniewinnić przed wydaniem wyroku Duda Kamieńskiego? No sam widzisz.

3 / 3
Marcin_Jan

[demot] @kondon skąd ta pewność? Akurat PiS przyzwyczaił nas do tego że nie ma rzeczy nie możliwych.

2 / 4
Marcin_Jan

[demot] zmieścisz się Andrzej. Czy przypadkiem PiS już kiedyś nie zatańczyło na trumnach? Jak hasła mieli w 2015 roku? Szli na ustach katastrofy smoleńskiej. A teraz znów po trupach byle do władzy.

1 / 7
Marcin_Jan

[demot] ponieważ UE nie obejmu jednolitego systemu zdrowotnego. Zresztą PiS jest jak za najmniejsza integracją. Miliony raz powtarzali że porządek prawny (sądy) każdy kraj ustala sobie. Podobnie jest ze służbą zdrowia. Tyle w temacie.

10 / 18
Marcin_Jan

[demot] wszystko pięknie ale ja się pytam gdzie jest rząd w tym wszystkim? Przecież wstał z kolan. Dlaczego nie zadbał o maseczki, wyżywienie etc. A ja wam powiem, bo naczelna zasada "jakoś to będzie".

0 / 0
Marcin_Jan

[demot] jeśli w takiej biedronce średnio jest 1000 klientów dziennie i każdy by spróbował cukierka, bo przecież mateusz powiedział że można. Szkoda gadać.

0 / 4
Marcin_Jan

[demot] mam w rodzinie bliską osobę która jest gejem, żeby było ciekawej w gej w tradycyjnej śląskiej rodzinie. I co ? i nic. normalny facet. nie chodzi z gołą dupą, nie jeździ na parady, nie ubiera się na różowo. Zasuwa w robocie po 10-11 godzin.

4 / 4
Marcin_Jan

[demot] no chyba jednak nie. To są samochody inaczej budowane niż cywilne więc nie ma co porównywać. Inną sprawą że kierowca i pilot są w kaskach i przypięci na sztywno do foteli.

5 / 7
Marcin_Jan

[demot] a w tym czasie tj. 10 stycznia 1863 roku w Londynie otwarto linię metra. Taka różnica gospodarcza.

2 / 4
Marcin_Jan

[demot] Dobre!!! już chciałem napisać że właśnie robi to co robi się w restauracji tj. spożywa bombelek pokarm ;).

-1 / 15
Marcin_Jan

[demot] z tą różnicą że TVP jest telewizją publiczną i powinna być obiektywna. TVN jest stacją prywatną i mogą jak chcą trzymać się jednej opcji politycznej. Najwyżej wyniki finansowe im polecą.

0 / 0
Marcin_Jan

[demot] bo ilość godzin ustala KURIA. A skoro za to płaci Państwo to cieszcie się że nie jestego jeszcze dwa razy więcej.

-2 / 8
Marcin_Jan

[demot] no dzięki za radę. zostałem bez warzyw na obiad. Obleciałem pół miasta ale sprzedawali sami młodzi tj. max 50 lat. Czy jak kasjerka w biedrze ma 60+ to można kupić? Muszę zupkę bombelkowi ugotować, pls.

3 / 3
Marcin_Jan

[demot] jeśli nie ogarniasz różnić w przytoczonych przykładach to powinieneś mieć odebrane prawa wyborcze. Pominę fakt że podałeś tylko rodzaj przestępstwa i wymierzoną karę. Nie podałeś okoliczności które miały wpływ na orzeczoną karę. Więc to takie przedszkole.

1 2 3 4 5 następna »