Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Majsun102

Z nami od: 15 czerwca 2013 o 10:23
Ostatnio: 10 listopada 2015 o 15:43
Wiek: 20
Płeć: kobieta
Exp: 8
Jest obserwowana przez: 3 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 2 z 247 (245 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 983
  • Komentarzy: 133
  • Punktów za komentarze: 24
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

I weź teraz nie narzekaj na polskie wyroki sądowe...

I weź teraz nie narzekaj na polskie wyroki sądowe... –
archiwum – powód

Apel do obywateli RP

Apel do obywateli RP –
archiwum – powód

Nic dodać, nic ująć...

Nic dodać, nic ująć... – Żyjemy w świecie, w którym każdy przejaw inności jest uważany za zło, lub coś dziwnego, nienormalnego... A jednocześnie dziwimy się, czemu świat jest taki "zły"... Brawo, Zuzka!
archiwum – powód

I tyle w temacie...

I tyle w temacie... –
archiwum – powód

-Skyress (Bakugan)

-Skyress (Bakugan) –
archiwum

Prawda o Sandy Hook

Prawda o Sandy Hook –
archiwum

Rzecz cała w wielkim skrócie

Rzecz cała w wielkim skrócie – zabili go i uciekł...
archiwum – powód

- Ventus Skyress (Bakugan)

- Ventus Skyress (Bakugan) –
archiwum – powód

Jej piękne czarne oczy...

Jej piękne czarne oczy... – Śnią się czarne oczyIch nie przeoczyszWiem że nieJej piękne czarne oczyWidzę czarne oczyTo za mną kroczyZe mną jest
archiwum – powód

Dzieci...

Dzieci... – Ach, te cudowne dzieci :-)
archiwum – powód

Wy- mówcie o nim, co chcecie...

Wy- mówcie o nim, co chcecie... – Ale, czy, jeżeli ktoś samodzielnie pisze TAKIE piosenki, czy można go nienawidzić?
archiwum – powód

Gra o Tron

Gra o Tron –
archiwum

Jak oczernić niewinną, chcącą żyć normalnie i wyjść z choroby osobę, która nie chciała sławy, a jedynie normalnego życia które kochała, chcąc przez tą sesję pokazać ludziom, by nie popełniali jej błędu i zrobić z niej "Idiotkę"

Jak oczernić niewinną, chcącą żyć normalnie i wyjść z choroby osobę, która nie chciała sławy, a jedynie normalnego życia które kochała, chcąc przez tą sesję pokazać ludziom, by nie popełniali jej błędu i zrobić z niej "Idiotkę" – w zaledwie ośmiu zdaniach.
archiwum

F*ck You!

F*ck You! –
archiwum – powód

Kto, tak jak ja, nienawidzi, gdy obcy ludzie jeżdżą po inteligentnych fantastycznych dziewczynach- wzorach do naśladowania?! Taką dziewczyną jest Jess Schab... Nie dajcie się zwieść, gdy mówią, że tacy jak ona są narzędziem

Kto, tak jak ja, nienawidzi, gdy obcy ludzie jeżdżą po inteligentnych fantastycznych dziewczynach- wzorach do naśladowania?!Taką dziewczyną jest Jess Schab... Nie dajcie się zwieść, gdy mówią, że tacy jak ona są narzędziem – Gdy raz się zaczęło, nigdy się nie skończyDyscyplina - to wszystko czym nie jestemNie mogę sobie pomóc, czy Ty mnie słuchasz?Dlaczego nie mogę powiedzieć tego czego chcę?Nie wiesz niczegoNie, nie wiesz niczego o mnieCiągła strata, przekraczam granicęTego, co jasno ustaloneCiągła strata, przekraczam granicęTego, co jasno ustalonePrzykuwasz mnie łańcuchami, zatrzymujeszPo prostu mnie wypuść, zawsze istnieje coś jeszczeChcę tego wszystkiego, nie licząc ciebieTracę kontrolę - tak to rozumiem.Nie wiesz niczegoNie, nie wiesz niczego o mnieCiągła strata, przekraczam granicęTego, co jasno ustaloneCiągła strata, przekraczam granicęTego, co jasno ustaloneWszystko co zostało zrobione, zostało w tyleMiałeś to wszystko, teraz ja mam swoje.- Fit for Rivals "Damage"
archiwum

Oxana Malaya

Oxana Malaya – Ta dziewczyna od 3 roku życia uciekła od rodziców-alkoholików żyjąc przez parę lat z psami. Mimo początkowych problemów i typowo zwierzęcego zachowania (wycie, szczekanie, bieganie na czworakach itp.), nauczyła się płynnie mówić, zachowywać jak człowiek i "normalnie" żyć wśród ludzi. W 2013 przeprowadzono z nią wywiad dla potrzeb telewizji. Pokazała wówczas, że jest nie tylko sympatyczna, ale i całkiem inteligentna, jak na dziecko wycghowane wśród psów. Obecnie ma 32 lata...Czy teraz jeszcze ktoś wątpi, w to, że nie ma rzeczy niemożliwych?
archiwum – powód

Tytuł demotywatora

Tytuł demotywatora –
archiwum

Największy demotywator każdego rodzica

Największy demotywator każdego rodzica –
archiwum

I niech mi TERAZ ktoś powie

I niech mi TERAZ ktoś powie – że prawdziwa muzyka to Justin Bieber i Miley Cyrus!
archiwum

Współczesna sztuka

Współczesna sztuka – Nie, żeby coś, ale po mojemu więcej w niej kiczu niż pożytku