Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Libertarian_Libra

2 / 2
Libertarian_Libra

[demot] "The force is female" - To trochę sugeruje że żyjemy w matriarchacie. PS. Faceci są obecnie w społeczeństwie w którym żyjemy dyskryminowani częściej niż kobiety. O jakie wyzwolenie kobiet można jeszcze u nas walczyć?

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 2 grudnia 2019 o 17:29

6 / 8
Libertarian_Libra

[demot] @~MacGyver Ktoś mnie poprawił, żeby nie robić mi obciachu. No tak. To kieł narwala, a nie wieloryba. Już poprawiam.

87 / 99
Libertarian_Libra

[demot] Kiedy łatwiej ci zdobyć kieł narwala niż pistolet

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 listopada 2019 o 18:45

0 / 0
Libertarian_Libra

[demot] @El_Polaco "ale złodzieje większego kalibru) zdecydowanie nie powinni mieć takiego prawa i samo posiadanie jakiejkolwiek broni poiwinno być podstawą do ich aresztowania" Więc popierasz aresztowanie złodziei większego kalibru?

0 / 0
Libertarian_Libra

[demot] @Arbor Niezależnie od tego jak często zdarzają się gwałty kobiet na facetach to powinno się to nagłaśniać bo to też się zdarza i jest tak samo złe jak gwałt faceta na kobiecie. Nie mówi się o tym często a jak już się mówi to niektórzy to bagatelizują i nazywają ofiarę szczęściarzem. To jest chore.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 28 listopada 2019 o 6:34

2 / 6
Libertarian_Libra

[demot] Poprzedni demot usunęłam, bo niektórym mógł sugerować że kobiety są zawsze ofiarami. Nie o to w nim chodziło. Sama znam bardzo agresywne baby bijące facetów i też nienawidzę tego mitu że to kobiety są zawsze ofiarami.

2 / 2
Libertarian_Libra

[demot] Państwo to nie jest to samo co kraj czy naród. Krytykowanie kraju jest kontrowersyjne, ale krytykowanie państwa jest powszechne.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
0 / 0
Libertarian_Libra

[demot] @Xar Jak powiedział Mencken: "Duża część altruizmu, nawet perfekcyjnie szczerego bierze się z faktu że niekomfortowo jest mieć obok siebie nieszczęśliwych ludzi."

0 / 0
Libertarian_Libra

[demot] @Xar Przecież napisałam: Korzyścią może być: dostanie hajsu, dobre samopoczucie wynikające ze spełnienia dobrego uczynku, albo widok szczęśliwych ludzi.

3 / 5
Libertarian_Libra

[demot] Człowiek robi coś żeby osiągnąć jakąś korzyść. Korzyścią może być: dostanie hajsu, dobre samopoczucie wynikające ze spełnienia dobrego uczynku, albo widok szczęśliwych ludzi. Ludzie robią coś wiedząc że nie odniosą żadnej korzyści, jeśli ktoś ich do tego zmusza (to znaczy stosuje przemoc lub grozi jej zastosowaniem). Więc, jeśli ktoś robi coś mimo to że nie osiąga żadnej korzyści ani materialnej ani niematerialnej, oprócz uniknięcia bycia ofiarą jeszcze większego znęcania się, to znaczy że jest do tego zmuszany i powinno się powstrzymać osobnika stosującego przymus a nie dawać pokrzywdzonej osobie jakieś wynagrodzenie ze skradzionych pieniędzy. A jeśli ktoś nie jest zmuszany do robienia czegoś to prawdopodobnie robi on to dla własnej korzyści, więc nie trzeba go wynagradzać bo odnosi on już korzyść z tego co robi.

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 listopada 2019 o 23:15

3 / 3
Libertarian_Libra

[demot] W Energylandii, widziałam tabliczkę z napisem "Dotacje na innowacje" czy coś w tym stylu, przed tymi samochodzikami co się zderzają

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1016 17 następna »