Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Lampard007

Z nami od: 29 listopada 2009 o 12:33
Ostatnio: 27 grudnia 2018 o 12:54
Exp: 3
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 29 (28 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1230
  • Komentarzy: 51
  • Punktów za komentarze: 17
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Mateusz Kijowski już nie będzie bronił demokracji...

Mateusz Kijowski już nie będzie bronił demokracji... – Mamy PRZEJ##ANE!!!
archiwum

Elity lewicowo-liberalne spod znaku "jak się okaże to będziemy się martwić" dziś chcą nam wmówić, że mamy się martwić bo im się wydaje, że starszy pan z kotem chce im wprowadzić dyktaturę...

Elity lewicowo-liberalne spod znaku "jak się okaże to będziemy się martwić" dziś chcą nam wmówić, że mamy się martwić bo im się wydaje, że starszy pan z kotem chce im wprowadzić dyktaturę... – Nie dajmy się zwieść! Miejmy własny rozum i nie dajmy się zastraszyć panice wywoływanej przez wypalonych nie mających programu polityków, którym marzy się destabilizacja i rozlew krwi byle tylko powrócić do władzy.
archiwum

Wytłumacz brak demokracji ludziom, którzy demonstrowali w latach 2007-2015 z powodu braku możliwości zarabiania na chleb bo ich zakłady były niewypłacalne i zamykane. Dlaczego ich protesty były rozpędzane armatkami wodnymi i ostrzeliwane z gumowych kul?

Wytłumacz brak demokracji ludziom, którzy demonstrowali w latach 2007-2015 z powodu braku możliwości zarabiania na chleb bo ich zakłady były niewypłacalne i zamykane. Dlaczego ich protesty były rozpędzane armatkami wodnymi i ostrzeliwane z gumowych kul? – Wytłumacz im, że ich protesty nie miały znaczenia bo prawdziwym zagrożeniem jest obawa dobrze uposażonych elit o wprowadzeniu dyktatury. Wytłumacz, że dzisiejsze swobodne protesty ówczesnej władzy i wesołe marsze upasionych prezesów i nowobogackiej świty to przejaw braku demokracji! WYTŁUMACZ, ŻE BARDZIEJ POTRZEBUJĄ SĘDZIÓW ZAPRZYJAŹNIONYCH Z PLATFORMĄ OBYWATELSKĄ NIŻ CHLEBA!
archiwum

Dostał sraczki

Dostał sraczki – na widok taczki
archiwum

Film „Wyklęty” w reżyserii Konrada Łęckiego nie znajdzie się na 36. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”. Preselekcji dokonał stryj Mateusza Kijowskiego (lidera KOD), Janusz Kijowski, wieloletni dyrektor programowy festiwalu.

Film „Wyklęty” w reżyserii Konrada Łęckiego nie znajdzie się na 36. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”. Preselekcji dokonał stryj Mateusza Kijowskiego (lidera KOD), Janusz Kijowski, wieloletni dyrektor programowy festiwalu. – Czekamy na bojkot ze strony przedstawicieli polskiej sceny filmowej! Pokażcie jak bardzo zależy wam na apolitycznych decyzjach i walce o równe szanse dla debiutujących artystów!
archiwum

Ewa Kopacz i tajemnica jej bezpieczeństwa.

Ewa Kopacz i tajemnica jej bezpieczeństwa. –
archiwum

Czy ktoś wytłumaczy mi dlaczego król europy Donald biernie przypatruje się gdy jego kraj jest kłamliwie oskarżany o niemieckie obozy zagłady przez kraje będące wraz z Polską w UE?

Czy ktoś wytłumaczy mi dlaczego król europy Donald biernie przypatruje się gdy jego kraj jest kłamliwie oskarżany o niemieckie obozy zagłady przez kraje będące wraz z Polską w UE? – Być może wcale nie poczuwa się do tejże Ojczyzny?
archiwum

Polska demokracja to ewenement na skalę światową.

Polska demokracja to ewenement na skalę światową. – W Sejmie RP nawet bydło ma swoich przedstawicieli!
archiwum

Szpak w finale Eurowizji!!!

Szpak w finale Eurowizji!!! – Gratulacje panie Darku!
archiwum

A może by tak nasze opozycyjne misie użyły swoich europejskich koneksji i wpłynęły na projekt budowy gazociągu Nord Stream II, który Niemcy z Rosją planują poprowadzić omijając Polskę.

A może by tak nasze opozycyjne misie użyły swoich europejskich koneksji i wpłynęły na projekt budowy gazociągu Nord Stream II, który Niemcy z Rosją planują poprowadzić omijając Polskę. – Myślę, że zyskali by dużo więcej sympatyków zajmując się realnymi problemami Polski zamiast prowadzić jałowy spór i wzbudzać negatywne emocje wśród ludzi. Do dzieła panowie! Pokażcie jak bardzo zależy wam na realnym interesie waszego kraju!
archiwum

Platformę w jej ostatni rejs poprowadzi...

Platformę w jej ostatni rejs poprowadzi... – Kapitan Schetyno
archiwum

Tomasz Lis...

Tomasz Lis... – REST IN PISS!
archiwum

Pomysł Pana Prezydenta w sprawie "Frankowiczów" uważam za bardzo słaby i nie przemyślany.

Pomysł Pana Prezydenta w sprawie "Frankowiczów" uważam za bardzo słaby i nie przemyślany. – O wiele lepiej byłoby poprosić Dr. Emmeta Browna i wysłać "Frankowiczów" do roku 2008 by przewalutowali swój kredyt tak jak ja to wtedy zrobiłem.
archiwum

"Na początek pasztet z Lisa poproszę."

"Na początek pasztet z Lisa poproszę." – Jacek "Pitbull" Kurski
archiwum

Uroczyste pożegnanie systemowych klakierów (tzw. dziennikarzy niezależnych) przez nowy zarząd TVP.

Uroczyste pożegnanie systemowych klakierów (tzw. dziennikarzy niezależnych) przez nowy zarząd TVP. –
archiwum

Ewa Kopacz w TVP Info: "Spójrzmy na to tak po ludzku. Kiedy sąsiad katuje dziecko..."

Ewa Kopacz w TVP Info: "Spójrzmy na to tak po ludzku. Kiedy sąsiad katuje dziecko..." – Rzeczywiście bardzo po ludzku pani Ewo.
archiwum

Musimy porozmawiać o Polsce na forum EU!

Musimy porozmawiać o Polsce na forum EU! – Ponieważ mamy poważne obawy, że Polska jednak nie zamierza zostać drugą Grecją!
archiwum – powód

Najlepiej jak dotąd przedstawiony program .Nowoczesnej

Najlepiej jak dotąd przedstawiony program .Nowoczesnej – Krótko, zwięźle i treściwie o misji partii pana Petru na bieżącą kadencję sejmu :)

Czy wiecie już kto zaskoczy swoją obecnością w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"?

Czy wiecie już kto zaskoczy swoją obecnością w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"? – Bohater słynnego westernu "Tańczący z baranami".
archiwum

Sekretne nagranie sprzed kancelarii prezydenckiej pokazujące chwilę pożegnania 5 członków trybunału z nadania PO zaraz po ich zdymisjonowaniu.

Sekretne nagranie sprzed kancelarii  prezydenckiej pokazujące chwilę pożegnania 5 członków trybunału z nadania PO zaraz po ich zdymisjonowaniu. – Oby starczyło amunicji na resztę!