Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

LadyPaula

Z nami od: 17 września 2011 o 12:15
Ostatnio: 9 listopada 2015 o 21:04
Wiek: 24
Płeć: kobieta
Exp: 44
O sobie:

Pomocna, rozmowa, inteligentna. Tak, mam tatuaże.
Uwielbiam czytać książki - kryminały, horrory oraz książki gatunku fantasy. Gorąco polecam książki z serii "Chemia Śmierci" S.Becketta.
Gry komputerowe? Tak, ale w mniejszym stopniu.
Mogłeś zauważyć, że umieszczam wiele demotywatorów o psach, kotach czy też innych istotach. Zgadza się, jestem miłośniczką zwierząt. Pomagam im czynnie - moja rodzina prowadzi schronisko dla bezdomnych psów, gdzie spędzam większość czasu. Pokazuje moim podopiecznym, że nie wszyscy ludzie są źli i krzywdzą. Wiem, że są one zdolne do kochania, dlatego nie rozumiem jak można krzywdzić czy porzucać zwierzę. Uważam, że szacunek i humanitarne traktowanie należy się każdej żywej istocie. Moim marzeniem jest to, że każdy z moich psiaków znajdzie dobry dom.

Jest obserwowana przez: 8 osób
  • Demotywatorów na głównej: 21 z 72 (51 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 12100
  • Komentarzy: 135
  • Punktów za komentarze: 418
  • Obserwuje: 6 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum – powód

Zasady zliczania głosów, podczas wyborów prezydenckich..

Zasady zliczania głosów, podczas wyborów prezydenckich.. – Pewna kobieta odważyła się i postanowiła przedstawić społeczeństwu zasadę podliczania głosów. Jej post obiega internet, znajduje się na wielu portalach. Czy ktoś jeszcze wierzy z to, że wybory będą sprawiedliwe ?

Dwa miesiące temu poznałam na czacie sympatycznego chłopaka.

Dwa miesiące temu poznałam na czacie sympatycznego chłopaka. – Okazało się, że mamy mnóstwo wspólnych zainteresowań, oboje szukamy związku i nawet mieszkamy na tej samej dzielnicy. Po wielu rozmowach postanowiliśmy się spotkać. Kiedy ustaliliśmy konkretny termin spotkania, on wysłał mi na wszelki wypadek swój numer telefonu. Zdziwiłam się, gdy zapisując ten numer okazało się, że jest to mój współlokator. Może była by to historia jak z komedii romantycznej, gdyby nie fakt, że prócz naszej dwójki mieszka z nami również jego dziewczyna.
archiwum

Mądra osoba nie zawsze zna odpowiedź

Mądra osoba nie zawsze zna odpowiedź – Mądra osoba wie, gdzie ją znaleźć
archiwum

Tina Turner ma 74 lat - jej facet 57 Madonna 56 lat - jej chłopak 26 Jennifer Lopez w wieku 44 lat ma 27-letniego chłopaka.

Tina Turner ma 74 lat - jej facet 57Madonna 56 lat - jej chłopak 26Jennifer Lopez w wieku 44 lat ma 27-letniego chłopaka. – Wniosek? Twój chłopak jeszcze się nie urodził!
archiwum

Rutyna

Rutyna – I choć nie wiem jakbyś się starał, po namiętności ani śladu.

Idiotyzm, czyli jak utrudniać komuś życie "dla zasady"...

Idiotyzm, czyli jak utrudniać komuś życie "dla zasady"... – W schronisku, które prowadzę razem z rodzicami znajduje się pies, który jest z nami od 4 lat. Trafił do nas, gdy miał nieco ponad rok, więc w pewnym sensie go wychowaliśmy. Bardzo go kochamy, szukamy mu domu, tak jak reszcie naszych podopiecznych, ale jest to trudne, ponieważ pies straszy rozmiarem oraz tym, że głośno ujada. Dziś dowiedziałam się, że zbliża się kontrola weterynarza powiatowego, który już wcześniej miał problem z tym, że pies (jego zdaniem) za długo u nas przebywa i zaproponował nam, żebyśmy przekazali go innemu schronisku. Oczywiście się na to nie  zgodziliśmy, ale zapowiedział nam że jeśli podczas kolejnej kontroli pies wciąż u nas będzie to, DLA JEGO DOBRA, wystosuje papiery nakazujące zmianę miejsca, w którym przebywa pies..U nas jest 87 psów, a w schronisku do którego pies ma zostać wywieziony jest ich ok. 800. Weterynarz uważa, że tam pies będzie miał WIĘKSZE szanse na adopcje. Jeśli nie dostosujemy się do pisma będziemy mieli nakładane różne kary...

Wiosna

Wiosna – Witam w Polsce

Paradoks bycia dorosłym

Paradoks bycia dorosłym – Nic nie musisz, wszystko Ci wolno, a w efekcie na nic nie masz czasu.
archiwum

Słuchać siebie nawzajem, a nie wszystkich wokół.

Słuchać siebie nawzajem, a nie wszystkich wokół. – Oto tajemnica udanego związku.
archiwum

Jak być kotem ? - lekcja pierwsza.

Jak być kotem ? - lekcja pierwsza. – Gdy człowiek chce na Ciebie nakrzyczeć to uciekasz.Ale tylko kilka metrów, następnie odwracasz się i patrzysz na niego z wyższością. Ludzie tego nienawidzą, pamiętaj o tym.
archiwum

Skończyły się czasy, kiedy dziewczyny potrafiły gotować jak ich matki.

Skończyły się czasy, kiedy dziewczyny potrafiły gotować jak ich matki. – Teraz piją jak ich ojcowie.
archiwum

"Człowiek zupełnie nie wie, kiedy tonie, Która kropla wody oznacza mu koniec..."

"Człowiek zupełnie nie wie, kiedy tonie,Która kropla wody oznacza mu koniec..." – ~ Walt Whitman

"Przecież po coś te krzesła tutaj postawili..."

"Przecież po coś te krzesła tutaj postawili..." –
archiwum

Jedyny dozwolony rysunek o Islamie.

Jedyny dozwolony rysunek o Islamie. – Oj przepraszam, jest biały. Chcesz czy nie i tak wyjdziesz na rasistę.

Kolejna strzelanina w Paryżu - zmarła ranna policjantka.

Kolejna strzelanina w Paryżu - zmarła ranna policjantka. – "Zmarła policjantka, która została ranna w porannej strzelaninie w Paryżu. Do zdarzenia doszło rano na południowych obrzeżach stolicy Francji,  w dzielnicy Montrogue. Napastnik nadal przebywa na wolności." - podaje jeden z portali społecznościowych.Kiedyś spotkałam się z powiedzeniem, że ludzie są najlepszymi przyjaciółmi śmierci. Pomagają jej zbierać żniwo poprzez wojny, trucizny, poprzez samą nienawiść. To, co dzieje się dziś, w jasny dzień na ulicy.. To po prostu w głowie się nie mieści. Żyjemy w czasach, w których staramy się być życzliwy, chcemy być dobrze traktowani, więc tak traktujemy bliźniego. Dopuszczamy do siebie osoby, przed którymi wielu nas ostrzegało i niestety, coraz częściej kończy się to tragicznie. Giną niewinni ludzie.Wyciągając do kogoś rękę liczmy się z tym, że możemy dostać kulę w łeb, za to że mamy inne poglądy, czy też inne podejście do niektórych spraw.
archiwum

Początki zawsze są trudne

Początki zawsze są trudne –

Jeśli mężczyzna jest w stanie zrobić wszystko dla kobiety, to znaczy że ją kocha.

Jeśli mężczyzna jest w stanie zrobić wszystko dla kobiety, to znaczy że ją kocha. – Zaś jeśli kobieta potrafi poświęcić wszystko ku radości mężczyzny, to znaczy że go urodziła.
Źródło: http://www.kobieta.byc.pl/photo/Rodzicem być/Mama i dziecko.jpg

Gdy 8 lat temu znalazłam psa i przyprowadziłam go do domu, prosząc żeby został, mój tata nie chciał nawet na niego patrzeć

Gdy 8 lat temu znalazłam psa i przyprowadziłam go do domu, prosząc żeby został, mój tata nie chciał nawet na niego patrzeć – Dziś są przyjaciółmi, a na pytanie "Tato, oddałbyś go teraz?" odpowiada, że prędzej pozbędzie się mnie niż psa
archiwum

Jeśli chcesz się pośmiać, nie musisz oglądać komedii romantycznych czy szukać kawałów w internecie.

Jeśli chcesz się pośmiać, nie musisz oglądać komedii romantycznych czy szukać kawałów w internecie. – Wystarczy, że włączysz Familiadę! Dowiesz się, że owad w paski to zebra, krzew owocowy to jabłoń, a agresywna ryba, zamieszkująca polskie jeziora to oczywiście rekin.
archiwum

Cieszcie się z wolnych miejsca na bieżni, przy hantlach, na orbitreku.

Cieszcie się z wolnych miejsca na bieżni, przy hantlach, na orbitreku. – Styczeń 2015 i nowe postanowienia coraz bliżej!