Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Kyrie

2 / 10
Kyrie

[demot] @singri no to rozmijamy się w definicji "młodzieży", bo dla mnie młodzież to wiek studencki. 12-latek to nie młodzież a po prostu dziecko dla mnie.

13 / 29
Kyrie

[demot] @ab_be tak, zakupy mogą robić tylko starzy ludzie, najgorzej znoszący wirus. A jak student mieszka sam na stancji to niech zdycha z głodu. Świetna logika. Rozumiesz, że tu nie chodzi o jakieś bumelowanie, obijanie się po galeriach, imprezowanie, ale o zwyczajne zakupy, które są niezbędne do przeżycia?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 marca 2020 o 10:05

-3 / 9
Kyrie

[demot] @Gambini czyli generalnie w ogóle nie można pisać o życiu erotycznym ludzi, w żadnym kontekście, nawet humorystycznym, bez sugerowania czegoś autorowi. Najbardziej perwersyjni muszą być te wszystkie pismaki co żyją z pisania o życiu gwiazd.

-4 / 12
Kyrie

[demot] @Gambini skąd pomysł, że fantazjuje o gejach? Jeśli zrobię demota o feministkach, to znaczy, że skrycie fantazjuje o nich? Dziwny tok myślenia.

6 / 44
Kyrie

[demot] @RebeliantYT Nie jestem wyborcą PiSu, byłem przeciw zakazowi i chyba dalej mimo wszystko jestem i piszę poważnie. Zapytaj ludzi z Łodzi jak wygląda ulica Piotrkowska w niedzielę. Szaro i pusto, chyba że czasami odbędą się tam jakieś eventy. Natomiast Manufaktura - kompleks rozrywkowo - handlowy roi się od ludzi. Dzisiaj nie byłem tam, ale po samej Piotrkowskiej od groma ludzi. Byłem na kawę, w jednej kawiarni nie było gdzie usiąść, poszedłem do drugiej i ledwie znalazłem miejsce. Nigdy wcześniej z tym nie miałem takiego problemu.

1