Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Ktostamskadstam

0 / 0
Ktostamskadstam

[demot] Fajnie by było, ale jak pamiętam to poprzednio też miał być rewelacyjny wynik a nie było nic więcej niż podawały mainstreamowe media.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-1 / 5
Ktostamskadstam

[demot] Zapomniałeś dodać że na tego jednego Żyda dobrze zarabiającego i jego pięciu toważyszy (też Żydów bo tak to właśnie działa) przypada stu ograbionych gojów.

5 / 11
Ktostamskadstam

[demot] @Cammax no PiS to w większości garbate nosy. Nie od dziś wiadomo że bardzo mocno udzielają się w pewnej sekcie zwanej Chabad która bardzo luźno i specyficznie podchodzi do tego kto jest żydem a która jako ojczyznę uznaje zachodnie ziemie ukrainy i część polskich wschodnich. Warto poczytać i się z tematem zaznajomić. Wiele żeczy przestanie cię dziwić. Także to dlaczego Mateusz mimo że mając ziemiańskie, katolickie korzenie, bredzi coś o ciotkach Żydówkach i posyła swoje dzieci do szkoły prowadzonej przez chabad.

-1 / 1
Ktostamskadstam

[demot] @TomorrowNeverKnows Co ty mi tu dajesz link jakiejś smarkuli która mogła by być moją córką. Od kiedy pamiętam to w tym powiedzeniu był sabotaż a faszyzm to się pojawił gdzieś koło końca lat 90tych wprowadzony przez tumanów którzy nie mogli spamiętać słowa sabotaż bo widać było za trudne.

4 / 18
Ktostamskadstam

[demot] Wszystko pięknie tylko że... To wszystko to tylko szacunki a nie twarde dane. Ma to tyle samo wartości co Glapińskiego wynużenia o płaskowyżu inflacyjnym.

8 / 8
Ktostamskadstam

[demot] Szkoda że muszę cię rozczarować ale samo zjedzenie śniadania czy nawet zapalenie światła w łazience powoduje że dzień już nie jest darmowy.

11 / 11
Ktostamskadstam

[demot] @elefun Bo tak to jest że gdy dziwactwo staje się normą to wówczas norma staje się dziwactwem. Tak jest z patriotyzmem obecnie z moralnością z trzymaniem się zasad, czy choćby zwykłym dotrzymywaniem obietnic.

0 / 0
Ktostamskadstam

[demot] @Captain_Nemo Nie wiem po co skoro mam wystarczającą wiedzę z książek i pracy którą wykonuję. LNG wysoko oczyszczony gaz ziemny czyli metan. Do zastosowań gospodarczych na powrót się go "zanieczyszcza" azotem w różnym stopniu w zależności od potrzeb.

1 / 11
Ktostamskadstam

[demot] To nie brak wiary ale zwykła zawiść karierowiczów którzy wdrapali się na stanowiska profesorskie nie przy pomocy swojej wiedzy, talentów, umiejętności ale zwykłym lizaniem tyłków i koneksjami. Tak niestety jest wszędzie w tenkraju. W polityce, nauce, we firmach itd. Kolejny spadek po PRLu z którym ciężko jest walczyć.

6 / 8
Ktostamskadstam

[demot] OŁ RYLI ??? A to jaki, według Ciebie, gaz jest w miejskich sieciach gazowych i jaki trafia do domów a jaki do firm ? Bo z tego co ja wiem to jest to metan a miejskie i przemysłowe sieci gazowe to jeden ch... Wszystko jest wpięte w te same rozdzielnie i rurociągi.

-1 / 1
Ktostamskadstam

[demot] Mniemam że to uczesanie to jakiś performance bo wystarczy go wygooglać i wyskakuje cała masa zdjęć na których wygląda normalnie.

1 / 5
Ktostamskadstam

[demot] @UFO_ludek a ja siedzę właśnie w przychodni. Bramki covidowe powyłączane i zepchnięte w kąt, maseczek nikt nie nosi i nie wymaga, testów nikt nie wykonuje, paniki żadnej nie ma, pełen luz jak za dawnych dobrych normalnych czasów.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1052 53 następna »