Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Kriiss

0 / 6
Kriiss

[demot] W polsce to by od razu wszyscy z naprzeciwka jej ustępowali i by cwaniara ominęła korek jak to robią setki cwaniaków, których można oglądać na stop cham i innych kanałach.

1 / 3
Kriiss

[demot] @extraman Nie są przestrzegane, mamy powtórkę z historii. Hitler dążył do władzy absolutnej nad całym światem i też segregował ludzi którzy wiadomo jak kończyli w obozach. Powtórka z historii - mechanizm ten sam tylko narzędzie inne. Przejąć władzę nad ludzkością i zmuszać ich do lockdownów, szczepień itd... i najważniejsza segregacja ludzi, zaszczepisz się to masz kontrolowaną "wolność" i możesz korzystać z różnych miejsc publicznych a jak się nie zaszczepisz to nie masz wolności. Miliarderzy z mafii mają władzę i widać że skutecznie im to idzie, w dodatku najbardziej legalna mafia czyli polityka, też w tym bierze udział.

4 / 4
Kriiss

[demot] Wszyscy się tak rajcujecie że szeryf został złapany na gorącym uczynku, a nagranie jest celowo ucięte w momencie kiedy służby gasiły światła i jak im szeryf zjechał z pasa, to sobie pojechali w długą. Taka oto nagroda dla szeryfa.

1 / 3
Kriiss

[demot] @Mizantropix to sobie zobacz całość nagrania, tu jest obcięte w momencie kiedy służby wyłączyły światła i jak im szeryf zjechał z pasa, to sobie pojechali w długą.

1