Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Kemocisko

-1 / 3
Kemocisko

[demot] Rzeczywiście dzień wolny jak cholera, u mnie w Bytomiu była wczoraj taka akcja i przyjechał ten autobus - ok. 5 godzin czekania w kolejce żeby oddac krew.

0 / 14
Kemocisko

[demot] Było. Jakiś rok temu na głównej - ten sam obrazek, podpis też o dobijaniu. Teraz możecie zminusowac mój komentarz.

0 / 0
Kemocisko

[demot] rok temu zacząłem sie tym interesowac, i po jakimś miesiącu udało mi się po raz pierwszy osiągnąc ten stan. Coś niesamowitego! Niestety od tgo czasu opuściłem się w systematyczności i LD zdarza mi się jakiś raz na 2 miechy. I mam też taki problem, że trwa max 3 minuty, bo potem albo się budzę albo tracę świadomośc i wraca "zwykły' sen.

0 / 2
Kemocisko

[demot] Ten podpis mi tu nie pasuje. No bo przedstawione tu są ładne wspomnienia (lub marzenia, whatever). Wiec dlaczego piekne wspomnienia miałyby człowieka załamywac? Trzeba dostrzegac jasne strony życia. "Ciesz się, że coś cię spotkało, a nie rozpaczaj, że już się skończyło."

0 / 0
Kemocisko

[demot] Tak! Świetny motywator i na główną z nim, ale... tutaj raczej nie pasuje żaden obrazek.

0 / 0
Kemocisko

[demot] Skoro uważasz, że to tylko w Polsce, to proponuję przejrzec na oczy i pojechac np. za nasaą wschodnią granicę. Kolejny badziewny demot o polskich drogach.

-4 / 4
Kemocisko

[demot] To właśnie niefajnie, bo oznacza, że na daremno traciłem czas ucząc sie do tej kartkówki.

3 / 3
Kemocisko

[demot] Może ktoś wytłumaczy na czym polegają błędy? Bo wiekszośc tych zdań wygląda dobrze.

-2 / 4
Kemocisko

[demot] No fajne to jest, ale przykro mi, to nie jest demotywator. (ale przynajmniej przypomniał mi, że chciałem obejrzec teledysk tej piosenki)

1 2 3 4 następna »